PDA

View Full Version : ISKA NQKOLKO DNI RAZDELENI PLS HELP ME



08-07-2006, 18:27
priatelkata mi iskala niakolko dni po4ivka... prosto da se otkysne ot vsi4ko i da niama blizost s men, tova slu4valo li vi se e, kak da go priemam niama li da povliae na otnosheniata mi s neia .. ? :( :( :( :(

Rok
08-07-2006, 18:30
Bye Bye Love! :::

did1ls
08-07-2006, 18:31
priatelkata mi iskala niakolko dni po4ivka... prosto da se otkysne ot vsi4ko i da niama blizost s men, tova slu4valo li vi se e, kak da go priemam niama li da povliae na otnosheniata mi s neia .. ? :( :( :( :(
Явно имала много неприятни случки и сега иска малко почивка.Не се притеснявай.Може вече да сте си умръзнали и малко почивка няма да се отрази зле на никого :-D
НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ :!: :D

LP_girl_14
08-07-2006, 18:36
Ми не ми се е случвало!Просто мисля че когато обичаш някого няма да искаш почивка от него,защото все пак си избрал доброволно да си с него,не по задължение!Но във вашия случай може би тя е объркана и има нужда от време..незнам!Дано под временна раздяла да не се разбира да направи куп временни връзки и пак да се върне при теб.Все пак е поискала няколко дни-дай й ги.Пък ако след това виждаш промяна в нея или че е охладняла,ще ви се наложи да проведете един разговор!

KaRameL_f
08-07-2006, 18:53
Moje bi iska da osmisli ne6tata m/u vas ,ne6to takova Spored mene e nai dobre da i dade6 malko po4ivka.

koalka
08-07-2006, 18:57
Ами не ми се случвало,но май нещата между вас са вече на приключване.Не искам да те плаша,но как като обичаш някой можеш да искаш да се откъстеш от него(ако говорим за любов във вашия случай)?Не мога да си го обясня.Но все пак дай и малко почивка и виж какво ще стане,но знаеш моето мнение.

08-07-2006, 19:14
li4no az napalno q razbiram.spored men tq o6te te obi4a,ne si misli ne6to lo6o.moje bi prosto iska da si po4ine ot vsi4ko.dai i vreme i vsi4ko 6te e ok.i na men ponqkoga mi se e oskalo da se otkasna ot vsi4ko za malko.

In4iTu_
08-07-2006, 20:15
Дай и почивката, от която явно се нуждае...а след това виж какви са отношенията между вас след това време, за което тя те е помолила и си прави изводи...

love_all
08-07-2006, 20:36
Ami...az kato iskam da zareja niakogo po-milo taka pravia. Ama i kogato prosto iskam da se oturva ot niakogo za malko pak taka pravia...abe tia po niakoe vreme shte te informira!

iiirish
08-07-2006, 20:37
това значи, че момичето не е сигурно в чувствата си. по въпроса, колкото и да ти се иска, не можеш да направиш нищо. ако тя реши, че има надежда връзката ви да просъществува - ок. но ако прецени, че е безмислено... :(

freaky_FK
08-07-2006, 20:40
Bye Bye Love! :::
....za sajalenie teq pochivki stavat malko vechni.

naMy4Ho_KoTe
08-07-2006, 20:45
Ми не ми се е случвало!Просто мисля че когато обичаш някого няма да искаш почивка от него,защото все пак си избрал доброволно да си с него,не по задължение!Но във вашия случай може би тя е объркана и има нужда от време..незнам!Дано под временна раздяла да не се разбира да направи куп временни връзки и пак да се върне при теб.Все пак е поискала няколко дни-дай й ги.Пък ако след това виждаш промяна в нея или че е охладняла,ще ви се наложи да проведете един разговор!

Случва се, случва се. Запомни - еуфорията от хлътването не значи любов. Любовта е нещо непознато за болшинството. Аз вярвам, че всеки среща своята единствена духовна половинка все някога, но много хора задминават единствената си любов и твърде късно осъзнават какво са изпуснали. Това, че иска да си почине нищо не значи. Просто трябва да я помолиш да бъде искрена с теб и ако има някакъв проблем - да сподели. Еуфорията от любовта с времето прераства в привързаност, уважение (някои успяват да запазят страстта).. Така, че в крайна сметка не е на хубаво, това което е казала, но не е задължително да е лошо.

Kill Zone
08-07-2006, 20:55
Ский сега понякога така се получава...ако му имаш доверие значи знаеш че няма друга и няма начин да ти направи мизерията...въпросът е в това че понякога човек се нужда е от почивка от откасване малко то света.Да премисли някои неща да си почине.Има хора които се изморяват и изтощават много побързо от други и тогава имат нужда от почивка просто да презаредят батерийте.... :wink:

chelka
08-08-2006, 17:13
SPORED MEN MALKO ILI MNOGO NEINATA LUBOV SI OTIVA SLED KATO E POISKALA TOVA OT TEB....NO TQ NE ISKA DA KASATE ZA6TOTO OTDALE4ENOSTA KARA XORATA DA SI LIPSVAT I DA SE JELAQT I OBI4AT POVE4E

08-08-2006, 17:18
Тва се отнася, когато човек не е много сигурен в чувствата си. Добре е това, защото при мен не можахме да издържим срока (5 дни), а само 3 и после направо полудяхме един по друг.