PDA

View Full Version : TEJUK FILM!



Sexapilna_kukla
08-07-2006, 19:12
Mojete li da mi predlojite nqkoi film ot roda na "Beliq oleandur","Obrecheni da umrut" ili po-tochno nqkoi po-tejuk film?

08-07-2006, 19:28
purl harbur
a walk to remember

648541
08-07-2006, 19:29
sweet november-stra6en film :cry:

RedChil
08-07-2006, 19:29
Last Days

08-07-2006, 20:28
a millon dollar baby :cry:

BaHk0`CeKcA
08-07-2006, 20:30
какъв жанр гледам сам ацки много тежки филми и то воени..
ПРимерно Спасяването на Редник Раън-много тежък филм ...
Бяхме войници-Изключително тежък.. напрао са разревах...
9та рота..
Пръв пред бога
Имаше и още .. мога да ти дам ако искаш такива воени .. много хубави филми !ГЛедай и руските воени филми изключително яки филми!!!

http://free.linkos.bg/browse.php?cat=28
Ето от тук ... само руски филми търси воените и ги гледай :) Имаше един но немога да се сетя как се казваше ... много брутален филм...
пак Руски...
Значи в началото някви чеченци нападат семейството на биш военен и ги изтрепват ... майката и разбиват главата в стената.. децата с нож ги колят ... на едното в глава му заби ножа.. другото му я отряза а третото докато са опитваше да избяга и го намушка.. ужас и после филма става много як 2000 чечеци срещи 200 руснака .. абе яко :)

magesnik
08-07-2006, 20:33
Cannibal Holocaust

Mo6no
08-07-2006, 20:37
Какво значи "тежък филм"?
Според мойте разбирания гежки филми са "Страстите христови" и "Зеленят път".

Sexapilna_kukla
08-07-2006, 21:42
Kakvo znachi tejuk film li-ami moje bi nqkoi po-smislen,koito sled kato gledash da sednesh i da se zamislish vurhu sudurjanieto mu,takuv film iskam da mi predlojite.Blagodarq na tezi,koito pisaha do sega.Ako nqkoi ima oshte predlojeniq neka pishe!

Mo6no
08-07-2006, 21:48
"Професионалисът" също е един доста тежък филм.

brain_stew
08-07-2006, 21:53
Гледай руски филми за войната:"Война" "Звезда" (малеее тоя филм е просто разстърсващ) "Балада за един войник"...

BeHuTo_91
08-07-2006, 22:01
ооооооо заленият път определено е супер филм :cry: много смислен и хубав... и тъжен

Sexapilna_kukla
08-07-2006, 22:04
Za kakvo se razkazva?

Mo6no
08-07-2006, 22:05
Za kakvo se razkazva?
За едни затворници, които са осъдени на смърт...

08-08-2006, 01:53
Cannibal Holocaust
Недей така, че ще вземе да се излъже и да го гледа :lol:

Сега по темата:
Closer
Million Dollar Baby
Schindler's List
Edward Scissorhands
American Beauty
Seven
Leon
American History X
25th Hour
Artificial Intelligence
Crash
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

На някои от тия съм ревал...

SancheZzZz
08-08-2006, 08:04
Предай нататък

brain_stew
08-08-2006, 08:13
Cannibal Holocaust
Недей така, че ще вземе да се излъже и да го гледа :lol:

Сега по темата:
Closer
Million Dollar Baby
Schindler's List
Edward Scissorhands
American Beauty
Seven
Leon
American History X
25th Hour
Artificial Intelligence
Crash
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

На някои от тия съм ревал...

ок филма е леко объркващ, но кво му е депресиращото?Нали накрая Джони Деп не умира както в "Nightmare on Elm street"!!!

just_a_kid
08-08-2006, 08:20
Cannibal Holocaust
Недей така, че ще вземе да се излъже и да го гледа :lol:

Сега по темата:
Closer
Million Dollar Baby
Schindler's List
Edward Scissorhands
American Beauty
Seven
Leon
American History X
25th Hour
Artificial Intelligence
Crash
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

На някои от тия съм ревал...

ок филма е леко объркващ, но кво му е депресиращото?Нали накрая Джони Деп не умира както в "Nightmare on Elm street"!!!
Пхахахаах, че "Кошмарът на Ълмстрийт "не е депресиращ филм, а ужас или нещо от сорта.
А депресиращ е примерно Arizona dream, особено края му.
Също съм чувала, че Hide and seek е тежък, но не съм го гледала.

brain_stew
08-08-2006, 08:25
Cannibal Holocaust
Недей така, че ще вземе да се излъже и да го гледа :lol:

Сега по темата:
Closer
Million Dollar Baby
Schindler's List
Edward Scissorhands
American Beauty
Seven
Leon
American History X
25th Hour
Artificial Intelligence
Crash
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

На някои от тия съм ревал...

ок филма е леко объркващ, но кво му е депресиращото?Нали накрая Джони Деп не умира както в "Nightmare on Elm street"!!!
Пхахахаах, че "Кошмарът на Ълмстрийт "не е депресиращ филм, а ужас или нещо от сорта.
А депресиращ е примерно Arizona dream, особено края му.
Също съм чувала, че Hide and seek е тежък, но не съм го гледала.

имах предвид че депресиращото в "Кошмарт на Ълмстрийт" е че накрая Джони Деп умира в първата част!Иначе знам че е ужас!Не аз не мога да спя и не на мен ми се причуват разни неща!Вярно заспах преди сцената с Джони и се радвам че заспах не искам да се депресирам излишно!Иначе Hide and seek наистина е тежичък филм!Имаше и некъв филм "Шперцът" или нещо от сорта!Малеее!Тва е вече депресиращ филм!

08-08-2006, 15:59
Mojete li da mi predlojite nqkoi film ot roda na "Beliq oleandur","Obrecheni da umrut" ili po-tochno nqkoi po-tejuk film?

Само глупави филми прочетох .. тя иска филм за живота ... не военни или някви ужаси American History X какво му е депресиращото или пък Cannibal Holocaust наистина филма е гаден! Единствените филми които се сещам на тая тематика дето ти я искаш са Thirteen , The butterfly effect , Requiem For A Dream . Brokedown Palace , Bee Season , Mom At Sixteen, The Devils Arithmetic , Girl Interrupted

midnight...
08-08-2006, 16:08
не знам дали сте го предложили вече но "пианистът" наистина е тежък филм

08-08-2006, 17:07
WALK THE LINE!

macy_day_parade
08-08-2006, 18:48
ako iska6 naistina da popla4e6 na edin mnogo tej1k i romanti4en film-vzemi si SMELO S1RCE(BRAVEHEART) :smt010 :smt088 :smt089 :smt103

08-09-2006, 03:57
ок филма е леко объркващ, но кво му е депресиращото?Нали накрая Джони Деп не умира както в "Nightmare on Elm street"!!!
"Объркващ" ?!?!

Това, че за теб тежък филм означава главния герой да умре преди финалните надписи, не значи, че за всички е така.

П.С Може би точните думи, които търсеше са: тъжен и романтичен!

А на тоя с "The Butterfly Effect" ще му кажа да го духа и че не разбира от кино!

08-09-2006, 03:58
А, и да добавя:
поне изгледайте филмите, които съм изредил преди да ме критикувате... Ама то като си малоумен и не можеш да ги разбереш, пак свойта ще си знаеш ](*,)

08-09-2006, 07:01
ок филма е леко объркващ, но кво му е депресиращото?Нали накрая Джони Деп не умира както в "Nightmare on Elm street"!!!
"Объркващ" ?!?!

Това, че за теб тежък филм означава главния герой да умре преди финалните надписи, не значи, че за всички е така.

П.С Може би точните думи, които търсеше са: тъжен и романтичен!

А на тоя с "The Butterfly Effect" ще му кажа да го духа и че не разбира от кино!
ХАХА какво му има на "Ефекта на пеперудата" ?! Филма е много як и се замисляш как точно трябва да си изживееш живота и че всеки момент може да промени съдбата ти ама то трябва да се замислиш разбира се

08-10-2006, 03:41
Ми... "тежък" филм, бе, тежък.
Не нЕк'во посредствено трилърче със sci-fi елементи...
Айде, съгласен съм - става да пропилееш 2 часа заради тоя филм, обаче "тежък" не е!
И Ashton Kutcher не става за такива роли!

kiteto
08-10-2006, 11:51
Thirteen e mn gaden film! Gledai go az shtqh da revna nakraq :|

Sexapilna_kukla
08-10-2006, 12:31
Az sum go gledala veche :wink: Da,gadnichuk e i na men nakraq mi se nasulziha ochite :)