PDA

View Full Version : (и към модераторите) Проблеми в раздел "Секс"



Snoopy_
08-07-2006, 20:29
Дълго време отсъствах от този форум, бях намерил много отговори тук и бях отговорил на доста нещо, но се оттеглих. Сега се завърнах и заварвам нещо което виждам и по улиците и ми е болно - мания за самодоказване. Този форум е направен за да питат по-малките и по-неопитните а по големите и по-опитните да отговарят. Защо всяка тема започва с нещо от сорта на "Снощи като правихме 530-тия си тек за вечерта с приятелката ми на 53 сантиметровия ми пенис му стана това и това, при вас как е?"
Втори проблем са некомпетентните изказвания, безуспешните иронични вулгаризми, личните нападки или просто крайностите. Преди това беше едно цивилизовано форумче където хора с истински проблеми идваха и нормални хора отговаряха. Сега сульо и пульо влизат тук и във всяка тема оставят своето "много сте тъпи ве аз тва аз онова".
В скобите има намек за модераторите, искрено ви съветвам да гледате малко повече и всеки пост, съдържащ лични нападки, изказвания не по темата или просто хварлени във въздуха простотий да бъдат изтривани на секундата. Потребителят пуснал въпросните да бъде предупреждаван(колко пъти вие решавате) и след това баннат по IP адрес. И сега вместо да дойде някой модератор, да ми остави пост "точка Х от правилника" и да закючи темата, го моля да я остави и да чуе мнението на другите.

Искам да кажа че това не е някаква моя прищявка да привлека внимание. Влизам тук за да помагам и да се образовам, а не да чета глупости. Благодаря предварително на 2-3мата който ще ме подкрепят и благодаря на десетките който ще напишат "много си прост ко на занимаваш" като по този начин докажат това което съм написал по горе. Благодаря за вниманието!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Благодаря!

Paduan`
08-07-2006, 20:36
xmm moje da ti e malko stranno , che az sum edin ot purvite , koito shte te podkrepqt . ne ti se podmazvam , no samiq az kogato poiskah pomosht neotdavna .. i vurhu men se izsipa cqla pomiq . Izvinqvam se ako sum reagiral prekaleno burno za neshto - vseki si ima pravi na mnenie vse pak

be yourself no matter what they say

rowzz
08-07-2006, 20:42
така е защото "няма" модератори..

summer_04
08-07-2006, 20:42
absolutno sum suglasna s po-gore napisanoto,ne moje nqkakvi pikliovci da se gavrqt s horata s problemi(bez zna4enie kolko seriozni)trqbva da ima normalni otgovori,a na koito dadena tema mu se struva redko tupa i bezsmislena t.n da ne otgovaeq prosto,a ne da pi6e tupi komentari!forumite sa napraveni za tova hora da pomagat na hora,a ne da gi sudqt,OBIJDAT i t.n.! ebati i decata,ebati i 4udoto,pak se qdosah!

Mo6no
08-07-2006, 20:48
Не се баннват повечето юзъри (включително и аз), защото основната цел на форума е не да е нормален, а да има колкото се може повече потребители. За да стане форума нормален трябва да се баннат 80-90% от юзърите, а това е невъзможно. Казваш, че основната цел тук е да се учиш е да ама не, дори и аз влизам в този форум, за да пиша глупости.

И защо не си си сложила темата в правилният раздел?

08-07-2006, 20:48
tuk naistina se izliva golqma prostitiq vseki den.i ne razbiram za6to moderatorite ne iztrivat vednaga tupite temi i ebavkite a samo gi zaklu4vat i se pulni nanovo s prostotii i nikoi ne gi 4isti.i tezi koito samo se podigravat na drugite ili da kajat ne6to seriozno po dadena tema ili ni6to da ne pi6at.ve4e zna znam na kvo zaprili4a toq forum... :-#

Snoopy_
08-07-2006, 20:51
Mo6no.... радвам се че си признаваш. Целта на форума не е да има много поребители, защото този форум не взима пари от цялата работа. ЦЕЛТА Е САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА Е НОРМАЛЕН!

Mo6no
08-07-2006, 20:56
Mo6no.... радвам се че си признаваш. Целта на форума не е да има много поребители, защото този форум не взима пари от цялата работа. ЦЕЛТА Е САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА Е НОРМАЛЕН!
Тъй ли, а тези тъпи реклами, които ги има в него (аз естествено ги махам).
Иначе, аз пиша сериозно само когато темата ми е найстина интерестна.

navits
08-07-2006, 20:59
офф прав си
някои трябва да ни спаси от тая простотия а тжа би трябвало да са модераторите но тях ги няма :!: :!: :!: [-(

sometimes_
08-07-2006, 20:59
Мисля,че ще е много добре ако не могат да пишат "многоуважаемите гости", защото именно заради тях се получава тая бъркотия. Не може всеки да влиза и да пише по 41567165 безмислени теми, които си стоят часове наред, без да бъдат изтрити, а накрая само се заключват..Е, какъв е смисъла,ако мога да попитам, да бъдат заключени? Форума е пълен с какви ли не глупави теми. До сега трябваше 1000 пъти да бъде забранено на госите да пишат.Само днес има сигурно 100 теми, пуснати от гости, които са пълни с простотии. Изобщо някой обръща ли внимание?

Mo6no
08-07-2006, 21:02
офф прав си
някои трябва да ни спаси от тая простотия а тжа би трябвало да са модераторите но тях ги няма :!: :!: :!: [-(
Извинявай, но модераторите да не са някакви падари на които им плащат, за да махат боклука.

macka123
08-07-2006, 21:18
наистина е глупаво
когато някой има проблем и др едва ли не да му се присмиват
но ако някой наистина има голям и рядко срещан проблем на когото трудно бихме повярвали то тук е невъзможно защото мн хора пускат разни глупави измислици.
благодаря за вниманието

Love__DaLi
08-07-2006, 21:22
ПРЕДЛАГАМ,ДА СЕ НАПРАВИ ТАКА ЧЕ САМО ТОЗИ КОИТО ИМА НАД 100 МНЕНИЯ ПРИМЕРНО ДА МОЖЕ ДА ПУСКА ТЕМИ,А ЗА ГЛУПАВИТЕ МНЕНИЯ ДИРЕКТНО БАН !!!!!!!!!!! ТАКА ЩЕ СТАНЕ НАЙ ДОБРЕ СПОРЕД МЕНЕ :mrgreen:

08-07-2006, 21:22
И аз съм абсолютно съгласна, но и аз като се оплаках веднъж и те ми казват дай примери....е хора не виждате ли многобройните примери в почти да не кажа всяка тема..

the_o.c_girl
08-07-2006, 21:24
ами...така е!

Svetlana_Pei4eva
08-07-2006, 21:48
napulno sum saglasna sus Snoopy_
:!:

648541
08-07-2006, 21:55
ПРЕДЛАГАМ,ДА СЕ НАПРАВИ ТАКА ЧЕ САМО ТОЗИ КОИТО ИМА НАД 100 МНЕНИЯ ПРИМЕРНО ДА МОЖЕ ДА ПУСКА ТЕМИ,А ЗА ГЛУПАВИТЕ МНЕНИЯ ДИРЕКТНО БАН !!!!!!!!!!! ТАКА ЩЕ СТАНЕ НАЙ ДОБРЕ СПОРЕД МЕНЕ :mrgreen:

haha e kak ako nqma6 pravo 6te si napravi6 mneniq :-k :-k :lol: :lol:

Mo6no
08-07-2006, 22:01
ПРЕДЛАГАМ,ДА СЕ НАПРАВИ ТАКА ЧЕ САМО ТОЗИ КОИТО ИМА НАД 100 МНЕНИЯ ПРИМЕРНО ДА МОЖЕ ДА ПУСКА ТЕМИ,А ЗА ГЛУПАВИТЕ МНЕНИЯ ДИРЕКТНО БАН !!!!!!!!!!! ТАКА ЩЕ СТАНЕ НАЙ ДОБРЕ СПОРЕД МЕНЕ :mrgreen:
Я не ми викай (големите букви се възприемат като викане).
И защо да го направят така? Хората, който искат помощ искат анонимност и затова в този форум е дадено правото на анонимност. Ако човек иска да запази своята анонимност, а му се наложи да напрваи 100 мнения, за да пусне темата с въпроса си какво ще прави? Ще флууди форума със 100 абсолютно безмислени мнения, за да има правото или може би ще пуска въпросите си в чуждите теми? Така ли?

SunnyG
08-07-2006, 22:26
men dori me e strah da si napisha problema...ima hora koito sa adski razbrani i mojesh da razchitash na kompetentno mnenie..no ima i takiva koito samo kato prochetesh kakvo sa ti napisali moje da ti stane losho...

OlimpiA
08-07-2006, 22:36
Снуупито за кмет!

I_love_dead_people
08-07-2006, 22:55
Преди време четях с интерес този раздел и признавам си, научих много неща от него. Сега, когато натисна, виждам поредната излишна тема за първия път, за размера на пениса, за тревогите на някоя уж бременна и по 10 теми за бъзик от един и същи гост. Дали може да се направи защита на форума от глупави хора?

tubeme
08-08-2006, 08:40
Mo6no.... радвам се че си признаваш. Целта на форума не е да има много поребители, защото този форум не взима пари от цялата работа. ЦЕЛТА Е САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА Е НОРМАЛЕН!

Няма и не може да има нормален форум колкото и да ти е тъжно. Прав/а си за това че винаги се намират хора да засерат нещата но това е нормално - свобода на словото, подхранена от анонимността в интернет. Същите тези хора ако ги срещнеш на улицата дълбоко се съмнявам че ще говорят така и по този начин...

Ние не може обаче да променим това за това тези малоумни изказвания просто ги минаваш на бърз крол.

Аз бих направил друго предложение. Навсякъде по света от форумите се създават така наречените How-TO'та или Q&A фаилове които съдържат полезната информация за конкретни теми извлечена от форума. Това е есенцията така да се каже, само че редактирана и систематизирана във вид удобен за четене. После това нещо може да се вкара в едни Stickies на форума и край.

Това го предлагам защото забелязвам че има страшно много еднотипни въпроси на които вече е отговорено по 1000 пъти и се пишат едни и същи неща. Темите са ясни - Правили ли сте анален, вагинален, свирки; Боли ли при нормален, анален, орален. Как да свърша, как него или нея да я свърша.... и т.н. Мисля че може да се поработи. Може в интерес на истината да стане един много готин Любовен гид, който дори в последствие да се издаде като книга. Създаден от българи за българи. Обикновенно всичко което се продава е чужда литература преведена. Няма лошо но все пак сме си в БГ и може да се придаде БГ привкъс на нещата ако е написано от българи за българи...

peace

`Death`Whore`
08-08-2006, 08:43
Moшно, аз и ти да не би да не сме анонимни? Не че ако разговорите бяха на живо, нямаше да споделя доста от нещата, които пиша тук, но дори да напиша нещо срамно, 3-ма човека от форума са ме виждали на живо и 2-ма знаят коя съм. Пак съм анонимна.

Night_Knight
08-08-2006, 08:58
Искам да кажа че това не е някаква моя прищявка да привлека внимание. Влизам тук за да помагам и да се образовам, а не да чета глупости. Благодаря предварително на 2-3мата който ще ме подкрепят и благодаря на десетките който ще напишат "много си прост ко на занимаваш" като по този начин докажат това което съм написал по горе. Благодаря за вниманието!
Е, процесът е необратим, съжалявам. Преди 4-5 години достъп до интернет имаха само избрани хора. Сега сульо и пульо цъкат с мишката. Проблемът е характерен за АБСОЛЮТНО всички форуми, в които участвам. Оправия - няма. :smt011

Snoopy_
08-08-2006, 10:21
Оправия има защото изчетох подробно правилата и се оказа че всичките ми аргументи ги има като правила, тоест всички проблеми който изтъкнах ги има в правилата, тоест ако модераторите си гледаха работата нямаше да ги има!

Galinn
08-08-2006, 10:29
Хайде, стани модератор, та да оправиш батака.
Ще пуснеш ли сам анкета за кандидатурата си или ще бъдеш горд и достатъчно достоен, барем някой друг те забележи и предложи? :lol:

Snoopy_
08-08-2006, 10:34
Да се кандидатирам? Хах. И с 50-те ми поста, нищо че преди година и нещо като влизах пак със същия ник имах 700 и нещо, пак няма да ме одобрят. Ще има "много малка активност, няма принос към форума, бла бла". Пък и много хора ще гласуват против под девиза "Аз като не мога да стана и той не трябва да стане"

BorderManager
08-08-2006, 10:56
Поне не криеш лелеяните си надежди... [-(

Mo6no
08-09-2006, 08:09
Moшно, аз и ти да не би да не сме анонимни? Не че ако разговорите бяха на живо, нямаше да споделя доста от нещата, които пиша тук, но дори да напиша нещо срамно, 3-ма човека от форума са ме виждали на живо и 2-ма знаят коя съм. Пак съм анонимна.
Да може би ти анонимна, но не съвсем. Представи си, че еденият(едната) от тези които те познават е "абсолютна клюкарка" и всичките ти познати разберат. На теб може и да не ти пука, но доста хора им пука.

Иначе според мен е доста глупаво да се иска помощ в тийн форум, ако човек има найстина сериозен проблем и иска да остане анонимен...за това си има специален телефон, който е и безплатен. Още повече, че там роботят специалисти, които далеч повече биха помогнали от мен и от който и да е друг от форума.

Snoopy_
08-10-2006, 00:14
Абе аз да съм на 13 години да са ме отпушили без презерватив и да съм ревала цяла нощ от страх мислиш ли че ще мога да кажа на някъв чичка по телефона ко е станало. Мн по лесно е да напишеш тука в графа "име" "girl_13_TROUBLE" примерно и да питаш.

gestapo
08-10-2006, 08:28
Предлагам себе си за модератор. :!:
П.С. регистрацията е нова, на предишната имах около 800 мнения

sometimes_
08-10-2006, 17:20
Ъм,забелязахте ли,че нито един модератор не е дал мнение??? Извод :arrow: на модераторите им е през...за нашето мнение. :mrgreen:

ProstoAz
08-10-2006, 17:42
Аз смело мога да твърдя, че положението е под контрол. И форумът изглежда много добре във висока степен.
И, Snoopy_, и аз като се регистрирах (да поясня - 2003г., а не 2004!!!) форума беше съвсем различен. Първо, че нямаше толкова потребители и второ, че всички "използваха" форума по предназначение, а не да поспамят малко или да избиват комплекси анонимно в интернет. Но като се огледам навсякъде е така, не само тук.
Винаги ще се намери някое пропуснато нецензурирано мненийце и т.н., но мисля, че е нормално и не трябва да се захващате за тях като удавник за сламка, с цел да докажете правотата на думите си.

Mo6no
08-10-2006, 17:45
Просто аз ф. Какво е предназначението на този форум? "тийновето да си помагат един на друг" ли?

ProstoAz
08-10-2006, 17:48
Ами, и така може да се каже. :)

sometimes_
08-10-2006, 18:46
Форума изглежда много добре?! Под "много добре" да разбирам "форум,пълен с тъпи и безмислени теми" ли? Извинявай, виждам, че се опитваш да направиш нещо по въпроса, обаче...форума е пълна боза в последно време...И така и не получих отговор на въпроса си:защо темите само се заключват,а не изтриват? Разбирам да се заключи тема, която е полезна с нещо, но теми от рода на:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=49562 -> Имам 3-та топка ! :shock:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=49513

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=49381
какво търсят още във форума??????Само го затрупват с пумия.
:smt011

naMy4Ho_KoTe
08-10-2006, 19:37
Tова за 3-тата топка ми хареса. Трябва да се премести в раздел под името ”Хумор” :)
Та, по темата.. Чудя се защо като форума е толкова посещаван от толкова много млади хора, защо модераторите са толкова малко? Добре - някои си вършат работата усърдно, други не толкова (може би нямат време, сили, нерви), защо просто не се включат още няколко модератора, които вече да разпределят работата помежду си? Пък това за 100-те мнения и гостите не ми се струва много удобно... Наистина - има някои неща, които за един човек са адски срамни.. Не става въпрос само за това, че ”селската клюкарка” може да си отвори устата, но като цяло е наистина адски трудно да пуснеш тема за нещо, за което се срамуваш, чрез своят юзър. От личен опит го зная :)

Mo6no
08-10-2006, 21:30
Форума изглежда много добре?! Под "много добре" да разбирам "форум,пълен с тъпи и безмислени теми" ли? Извинявай, виждам, че се опитваш да направиш нещо по въпроса, обаче...форума е пълна боза в последно време...И така и не получих отговор на въпроса си:защо темите само се заключват,а не изтриват? Разбирам да се заключи тема, която е полезна с нещо, но теми от рода на:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=49562 -> Имам 3-та топка ! :shock:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=49513

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=49381
какво търсят още във форума??????Само го затрупват с пумия.
:smt011
Темите се остават, за да може да се види , че ако пуснеш несериозна тема тя ще бъде заключена. Иначе вярно, че форума хич не изглежда добре, направо е стаанал помия.

ProstoAz
08-10-2006, 21:45
sometimes_, едно време хората пропищяха, че им се ТРИЯТ теми и/или мнения безпричинно. Така че за да се избегне това има правила, по които се водим. Една тема се заключва, ВСИЧКИ други се трият. Така че...? Това да ти е проблема? :roll:

Mo6no
08-10-2006, 21:57
Ами, и така може да се каже. :)
Хм. Ще ти кажа, че целта (ако е такава) не се получава изобщо, защото са много малко хората, които съм видял да помогнат реално на друг. 80-90% от хората (включително и аз) сме тука, за да пишем глупости и да си губим времето.

ProstoAz
08-10-2006, 22:05
Към "целта" може да се добави и губене на времето...развлечение...защо не? :) Важното е, че го правите/ме по подходящ начин (повечето). :wink:

Novkov
08-11-2006, 05:05
^npocTo^a3^f^ теб ли сложиха за говорителка или само ти четеш тази тема от ръководния екип :) Не мога да се съглася, че целия форум е наред. Хубаво... поддържате по-голямата част от форума, модвате, но има места където спам темите вече стоят втори ден...

ProstoAz
08-11-2006, 10:20
Novkov, знам за кои места говориш. НО модераторите в момента ги няма...лято е...има го и този момент... :? Нищо не може да се направи по въпроса...
А иначе, не, след изписаните от вас 3стр. сама реших да се обадя. :D

sometimes_
08-11-2006, 15:57
Не мисля,че тема от рода на "Имам 3-та топка" би могла да бъде изтрита "безпричинно".Както казах-разбирам да се заключват теми, които имат някакъв смисъл и могат да бъдат полезни.За тези теми съм напълно съгласна, но защо стоят темите-базици и т.н.? Незнам какъв смисъл виждате вие-модераторите, да не би да ви е забавно форума да е затрупан с простотии? :-k

ProstoAz
08-11-2006, 16:22
sometimes_, регистрирана февруари тази година няма как да виждаш особен смисъл в това, да...
Да започнем от някъде - "да се заключват теми, които имат някакъв смисъл и мога да бъдат позлезни"?!? :shock: Теми, в които има смисъл, не се заключват! Или ако се заключват то то не е по 11 точка. Така че тук навлизаме в съсвсем различна тема. Нека спрем.
И както казах - няма как форумът да е затрупан с простотии, след като ЕДНА тема се заключва, ВСИЧКИ други се ТРИЯТ.
Защо става така?
Ами, както също мисля, че вече казах - някога пропищяха/те, че се трият много мнения безпричинно, тогава се прие - ЕДНО мнение се модерира, а ВСИЧКИ други се трият. Същото важи и с темите. Аз вече правя всичко механично, не се замислям защо е така, просто го правя и знам, че е правилно. :wink: