PDA

View Full Version : ТЯ и приятелите ми!



99999999999999999
08-07-2006, 20:36
Здравейте, искам и аз да се оплача ако може и да помоля за съвет! Значи имам си приятелка! Много сме щастливи, честно казано! Може да се каже, че намерих любовта, най-накрая! НО(винаги има едно но) имам малък конфликт между нея и приятелите ми! Значи много пъти ми се сърди като някой мой приятел ни попречи за нещо! Ще дам няколко примера: говорим си един път по телефона и в същото време аз получих SMS от един добър приятел! Трябваше да му отговоря бързичко! И нали започнах да пиша SMS докато си говоря с нея... Обаче тя, първо, че изглежда е чула GSM-а ми и второ усети, че не я слушам внимателно! Честно казано някой неща, които ми каза, изобщо не ги чух! И ми си разсърди доста за това! Минаха няколко часа докато се оправихме! Друг случай: значи излезли сме с нея на разходка и един приятел ми звъни, че трябва да отида до тях да му помогна... и аз трябваше да му откажа, защото знам, че тя ще ми се разсърди, че малко след като сме излезли трябва да се разделим! И после приятелят ми се сърдеше яко! Един път говоря по телефона с друг приятел и тя ми звъни на GSM-а и ме пита, дали някой друг в нас не говори по телефона, защото е зает? И аз и казвам не, аз съм! И тя ми каза, че е хубаво колкото може по-бързо да свършвам, за да ми се обади и да ми обясни нещо... И трябваше да затворя за да може да говоря с нея! В момента половината ми приятели се сърдят, защото не съм бил същия като преди! А не искам да е така! А от друга страна много я обичам и знам, че чувствата са взаимни и сме много добре заедно, и за това искам да правя нещата, така че на нея да и харесва, ама по тоя начин се прецаквам с приятелите си! Значи те отначало ме разбираха! Все пак нали са ми приятели - разбират ме, като ги помоля нещо и им обясня как стоят нещата... Обаче вече прекалявам изглежда и вече не могат да ме търпят такъв!
Ако може някакъв съвет да ми дадете, ще съм ви много благодарен!

freaky_FK
08-07-2006, 20:39
kaji che nasitina mnogo q obichash ama osven neq ti imash priqteli koito poznavash ot predi i che ne mojesh da otdelqsh cqloto si vreme samo i edinstveno za neq.

summer_04
08-07-2006, 20:50
obqsnii 4e priqtelite sa adski vajni za edin 4ovek i ako tq naistina te obi4a,a we i bez da te obi4a tr da razbere 4e ti ima6 nujdata da izliza6,i da pomaga6 ,i da se vijda6 i s drugi hora osven neq,hora ,koito poznava6 ot dosta po-otdavna(tva nqma zn de)!:)

love_all
08-07-2006, 20:51
ami mnogo prosto -- skusai s neia i si nameri novi priateli. Shtom te muchatr taka, znachi neshto im kuca!

ni6to_ob6to
08-07-2006, 20:54
по-добре поговори с нея, а недей да си губиш времето с форуми [-X
Кажи й, че много държиш на приятелите си и че понякога трябва да правиш компромиси заради тях .. пък не знам тя как ще реагира, ако се разсърди, че й ги казваш тия неща, значи има проблем мацката! айде успех! :)

maybelline
08-07-2006, 20:59
Ами писнало й е всеки път да се намесват разни твои приятели.То и на мен би ми станало гадно от това - аз да изляза с гаджето си,а той да поставя приятелите си пред мен и само да му свирнат,да дотърчава при тях.Разпредели си времето - когато си с момичето,си с нея и толкова.Когато ще си с приятели,кажи й го предварително,да не се разочарова после(когато вече ще си мисли,че ще сте заедно за няколко часа без да ви прекъсват).

Obitax
08-07-2006, 20:59
priqtelite predi vsi4ko ostanaloto e prehodno i vremenno ne6to !

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 20:59
Ми поговори с нея...кажи и че имаш и приятели за които също трябва да отделиш малко време..момичето ако е разбрано,ще се стегне малко и няма да ти се сърди за глупости ;)

BeBencEto
08-07-2006, 21:17
Ми поговори с нея...кажи и че имаш и приятели за които също трябва да отделиш малко време..момичето ако е разбрано,ще се стегне малко и няма да ти се сърди за глупости ;)
napulno te podkrepqm....tq vse pak trqbva da te razbere ne mojesh da si vse s neq

Lost_Kiss
08-07-2006, 21:18
Priqtelite sa po-vajni ot neQ!!Ne gi zagubvai -te moje da sa s tebe vinagi a tq-ne se znae!!Ako naistina te obi4a 6te prieme priqtelite ti,a ako-ne ,napravo q reji nedei si gybi priqtelite zaredi edno momi4e!! [-X

no0k1e
08-08-2006, 00:09
taa pa e ebasi cerbera

IKisseDAGirL
08-08-2006, 02:07
малее баси претенциите има тва момиче.. говори едно хубавичко с нея и й кажи, че така не може да продължава :!: кви са тия капризи от нейна страна :-s
докато тя ти е просто гадже и ще можеш хиляда като нея да си намериш, приятелите са рядко срещани и голяма грешка ще направиш ако продължаваш да търпиш държанието й :evil:

chelka
08-08-2006, 06:36
spored men tq ne e prava ,tova 4e ti q obi4a6 e xubavo i prodaljavai da go pravi6 no i napomni 4e predi neq e imalo drui xora v jivota ti koito zna4at mnogo za teb i ne bi zamenil priqtelstvoto im s ni6to :-k

koalka
08-08-2006, 06:43
Ами просто трябва да се разбереш и с двете страни,защото все някой ще ти се сърди.Но ти не искаш да губиш никой.За това трябва да говориш с приятелката и да и обясниш,че все пак имаш и приятели,с които искаш да излизаш и те ще се разсърдят.Но ако ти каже дали приятелите са по-важни от нея ти и кажи,че не е така.Просто и ти имаш нужда да излезеш с приятели.А пък на приятелите си им обясни да не те притесняват,когато си с приятелката си,защото тя се сърди,а не искаш да я губиш.Те ако са точни ще те разберат,ако не-какви приятели са ти?

08-08-2006, 06:55
тя изглежда е момиче, което те иска само за себе си! иска цялото ти време абсолютно и неизменно да е заето само със нея, и изпитва известна доза ревност спрямо приятелите ти.

щом те са проявили не веднъж или два пъти разбиране, значи ще могат отвоно да те разберат. а колкото до нея, както и да го мислиш и премисляш няма нищо по-ефикасно от разговор на четири очи

iiirish
08-08-2006, 06:57
тя изглежда е момиче, което те иска само за себе си! иска цялото ти време абсолютно и неизменно да е заето само със нея, и изпитва известна доза ревност спрямо приятелите ти.

щом те са проявили не веднъж или два пъти разбиране, значи ще могат отвоно да те разберат. а колкото до нея, както и да го мислиш и премисляш няма нищо по-ефикасно от разговор на четири очи

mravu4kata
08-08-2006, 09:09
Ами смени си гаджето с някоя готина веселячка,на която ще и пука,че освен нея,трябва да имаш и приятели.Все пак някога ще се разделиш с тази,ще обичаш друга,но въпреки това,приятелите ти остават. :wink:

francheska_baby
08-08-2006, 11:36
Ами разберете се с приятелката ти... накрая заради нея ще останеш без приятели

RoSiTy
08-08-2006, 13:33
Tova e mnogo gadna situaciia. Mmm pogovori s priiatelite si i s priiatelkata si i ako ne se izqsnqt neshtata se rabirai s tqh predvaritelno, za da ne stavat gafove...