PDA

View Full Version : da otviknesh



Silence^
08-07-2006, 20:56
imala sum nqkolko priqtelq i vseki put sled akto skusame mi e gadno 1 max 2 sedmici i posle spira da mi puka, no ne e taka s posledniq mi priqtel... zapoznahme se predi poveche ot godina i sme hodili i sme se razdelqli nqkolko puti.. sega otnovo sme razdeleni ot izvestno vreme.. interesnoto e che az naistina iskam da si namerq drug i da spra da se zanimavam s nego. no ne moga i vsichko e zashtoto sum sviknala s nego... ima li nqkakuv nachin da otvikna?ne znam kakvo trqbva da napravq za da otvikna?? moje bi trqbva da si namerq nqkoi za izvestno vreme... no ne moga kogato sum s drug se chuvstvam vinovna i ne mi e qko... a ne moga i da sum s nego..... nqkoi moje li da mi dade suvet kak da otvikna?

`Death`Whore`
08-07-2006, 20:58
А да не би да го обичаш и да се заблуждаваш, че си свикнала с него, защото си свикнала да не ти пука за момчетата?

maybelline
08-07-2006, 21:01
Като срещнеш истинската любов ще отвикнеш без проблем от този.

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 21:06
Ти верну можеш да го обичаш,щом ще се чувстваш виновна ако си с него :| Не може ли пак да се съберете :|

BeBencEto
08-07-2006, 21:10
ami za kakvo iskash da otvikvash.....mislq che go obichash...i e adski trudno..no ti ne razkaza nishto i ne moga da gadaq zashto tochno ste se razdelili....ako mi kajesh... :-) aide chakam da otgovorish i posle shte se doizkaja

Silence^
08-07-2006, 21:11
`Death`Whore moje i da si prava...ne znam i az naistina dosega mnogo ne mi e pukalo za momcheta...a puk s nego prosto postoqnno se karame.. mnogo sme razlichni i trudno se razbirame... i mislq che nqma smisul da se opitvame poveche. dostatuchno sme go pravili...zatova se opitvam da otvikna, no ne mi e nikak lesno

luda`flirtajika
08-07-2006, 21:27
А да не би да го обичаш и да се заблуждаваш, че си свикнала с него, защото си свикнала да не ти пука за момчетата?

may be `Death`Whore` e prava moje da go obi4ash

love_all
08-07-2006, 21:27
niama nujda da se muchish. shtom go obichash, budi s nego. Jivotut e samo edin, osobeno na nashata vuzrast...

`Death`Whore`
08-07-2006, 21:28
Обаче ако наистина се обичахте, щяхте да направите компромиси, за да се разбирате. :) Няма рецепта за забравяне на човек, с когото си бил.

iiirish
08-07-2006, 21:56
не можеш просто така да отвикнеш с даден човек! той или е в сърцето ти, или не. когато то го забрави, тогава и ти ще го изтриеш от главичката си

Алминатора
08-07-2006, 22:58
:)

alkobalko
08-08-2006, 06:25
И аз мисля, че това не е просто навик, а любов. Няма рецепта, която да те накара да отвикнеш. Това става с времето, когато откриеш истинската си любов (ако вече не си я открила). Не се самоизмъчвай. Само времето ще покаже дали е само навик или истинско чувство.

chelka
08-08-2006, 06:44
не можеш просто така да отвикнеш с даден човек! той или е в сърцето ти, или не. когато то го забрави, тогава и ти ще го изтриеш от главичката си


i az taka mislq i 4e lubovta po navik ne e xubava extremnata i neo4akvana,spontannata e po istinska moje da ti lipsva no 6te nameri6 drug na negovo mqsto:) i ne se zablujdavai 4e 6tom ti lipsva tva zna4i 4e go obi4a6 ne si go vnu6avai 6toto ina4e stava lo6o....vlubva6 se :-k

koalka
08-08-2006, 06:45
По-добре намери момче,което да обичаш.То няма как да го търсиш,но един ден ще го намериш.Няма смисъл да продължаваш с него,като нямаш чувства.