PDA

View Full Version : Вагинален оргазъм



naMy4Ho_KoTe
08-07-2006, 21:02
Здравейте, малко ми е неудобно да споделя за това, но ще пробвам все пак. Водя полов живот от 2 години и половина, правила съм секс с 7 мъже, но съм изпитала вагинален оргазъм от секс само с 1, към който имах невероятни чувства и бяхме заедно много време. От 3ма съм свършвала от орален секс, но почнем ли да правим секс, колкото и възбудена да съм.. Някакси си отива възбудата и даже ми става скучно. А ако не съм възбудена адски адски добре ме боли наистина много, тъй като съм по-тесничка. Не ми се вярва да съм фригидна, щом получавам оргазми, но трудно ги получавам и съм адски капризна. Наистина имам нужда от съвет и обяснение защо се получава така. Чувала съм, че жените, които са под 20 години, не са много чувствителни към вагинален секс, повече към анален и орален.. Но просто в момента сексуалния ми живот леко куца и не зная какво да правя. Благодаря предварително.

alkobalko
08-07-2006, 21:14
Аз съм чувала, че до вагинален оргазъм по-често достигат вече раждали жени. Повечето момичета и жени изпитват по-често клиторен. Не мисля, че имаш проблем. Може ни с времето всичко ще се оправи.

naMy4Ho_KoTe
08-07-2006, 21:18
Благодаря за отговора, просто ми е интересно и на колко момичета се случва това..

Snoopy_
08-07-2006, 21:18
Вагинален оргазъм се достига много трудно от жени, който от скоро водят полов живот и още не познават достатъчно добре тялото си. За раждали или нечуствителни под 20 не мога да кажа, не съм наясно. Радвай се че можеш да получаваш и клиторен на 4 жени има една която получава само вагинален, тя вече наистина е прецакана....

kaka0155
08-07-2006, 21:24
Пробвай да подскажеш на партнюра си какво ти харесва или може би просто го правиш с човек, с който те свързва само секса... не разбирам как би се отекчила, ако се наслаждаваш на всеки един момент с любимия...

the_o.c_girl
08-07-2006, 21:26
на колко си?

naMy4Ho_KoTe
08-07-2006, 22:05
17. Защо, смея да попитам? :)

лоркс
08-07-2006, 22:07
ако мислиш че си тесна по-добре отиди на лекар или не знам
бяха ми разправяли за една която била тесна но я оперирали и сега няма проблеми

silv
08-07-2006, 22:15
Nai-ve4 ezabvisi ot mom4eto...Zavisi i ot kolko vreme pravi6 seks i kolko aktivno...Sas sigurnost znam 4e zavisi ot samata teb,a i ot 4ustvata ti kam mom4eto i naj-ve4e jelanieto ti ;)

alkobalko
08-08-2006, 05:26
17. Защо, смея да попитам? :)
Предполагам, че те пита, защото при по-младите момичета много по-трудно се стига до вагинален оргазъм.

tubeme
08-08-2006, 08:21
Благодаря за отговора, просто ми е интересно и на колко момичета се случва това..

На много на тази възраст...

Има няколко важни неща за да достигнеш до този или какъвто и да е оргазъм.

Освободи си мозъка. Отдай се на всичко което чувстваш, виждаш и т.н.

Човека трябва да ти пасва (Има три вида жени и три вида мъже по източното учение за ТАО любов - делението зависи от дължината на мъжъ и дълбочината на жената. Най - добре е когато сте от един вид - дълбока с дълъг, сренда със среден, и плитка с къс. При други комбинации се получават по трудно нещата)

НАЙ - ВАЖНОТО - оргазма зависи от това дали диша правилно жената по време на секс! Най добре е да дишаш дълбоко и бързината според възбудата. Има жени които могат да се свършат дори без да се докоснат - само с правилно дишане.

По - маловажно но съществено е да експериментираш сама. Да си намериш G-точката и всякакви други работи. РАЗБЕРИ КАКВО ТИ ХАРЕСВА НАЙ-МНОГО и го прави това.

Накрая - сети се какво е правил твоя приятел, който те е свършил вагинално. Спомни си ти защо си била предразположена с него да свършваш? Направи си правилните изводи.

peace