PDA

View Full Version : Pedlojenie!!!



08-07-2006, 23:25
Neznam kade da q pusna taq tema!!! No nali e nai-poseshtavaniq razdel na foruma q puskam tuka. Predlagam i preporu4vam, da prestanete da se prismivate i podigravate na neshtastieto ili problemite na drugite. Koito moje da dade suvet i preporuka da pomaga, no nqma smisul da se ebavate, samo i samo za da se iztuknete kolko ste zabavni ili ostroumni ( ne mislq 4e pravite dobro vpe4atlenie na nqkogo) pone v serioznite temi . Ako vi e zabavno ili smeshno si go zapazete za vas. Nadqvam se, 4e shte razberete. Predpolagam, ako ste tolkova zabavni imate mnogo golqmo pole na izqva izvun foruma i dostatu4no "fenove" i vnimanie. Prosto predlagam! Nqmam li4ni napadki kum nikogo.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Благодаря!

skate_warrior
08-07-2006, 23:27
добре мамо... :roll:

naMy4Ho_KoTe
08-07-2006, 23:32
:-#

the_man
08-07-2006, 23:39
s1glasen s1m ama vinagi 6e si ima takiva koito da si napraq ta*ak s1s temata...

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-07-2006, 23:41
s1glasen s1m ama vinagi 6e si ima takiva koito da si napraq ta*ak s1s temata...

За съжаление Да ... :| :?

DRX
08-08-2006, 00:24
И а съм съгласен. То не лайняни теми като тая кфо имаш да се ебаваш. То само като ги прочетеш разбираш че тоя дето я е писал, е няква путка заспала, то, нали?

IverSsoN
08-08-2006, 00:30
Съгласен Съм С теБ !

alkobalko
08-08-2006, 05:41
Съгласна.

IdiOtKa
08-08-2006, 05:58
Neznam kade da q pusna taq tema!!! No nali e nai-poseshtavaniq razdel na foruma q puskam tuka. Predlagam i preporu4vam, da prestanete da se prismivate i podigravate na neshtastieto ili problemite na drugite. Koito moje da dade suvet i preporuka da pomaga, no nqma smisul da se ebavate, samo i samo za da se iztuknete kolko ste zabavni ili ostroumni ( ne mislq 4e pravite dobro vpe4atlenie na nqkogo) pone v serioznite temi . Ako vi e zabavno ili smeshno si go zapazete za vas. Nadqvam se, 4e shte razberete. Predpolagam, ako ste tolkova zabavni imate mnogo golqmo pole na izqva izvun foruma i dostatu4no "fenove" i vnimanie. Prosto predlagam! Nqmam li4ni napadki kum nikogo.
ти болен ли си е ...тука не можеш да накараш хората да пишат на кирилица а искаш да не пишем простоотии .... хахаххахахххаххахах мечтииииииииииии !

barny_89
08-08-2006, 07:05
ТОЧНО ПЪКТОВА ЗА КИРЛИЦАТА!!!!
Хора вземете се малко в ръце бе дееба. В коя държава живеете? Аре да сме цигани приемам го те горките си нямат писменост но в една цивилизована държава която си има писменост да не пишем на нашия си език направо си е подигравка.
Случаино е имало някого двама братя на името Кирил и Метди които са се погрижили за писмеността ни.
Като вземете да пишете на някаква маимуница направо бяс ме хваща.
А колкото до спамерите....ще ги има винаги
Ама нали знаете "Куче дето леа не хапе" тези които спамят са някакви пълни изроди дето няма каде да си пускат шегите. Да и аз пускам някои пат маитапи и спамя но всяко нещо си има мярка.
Давам най-пресния пример.
ВЪПРОС:Как да ми доиде по бързо?
99% от отговорите: С бързия влак!
Е вие направо не се усещате.
Някога ще имате разстроиство и ще попитате как да си ги премахнете и като ви отговорят с памперси!!!
Не се ли осещате малко бе хора.
Аре да не пиша повече че после пак аз виновен че сам казал туи онуи.
Поздрави

Galinn
08-08-2006, 09:33
Tи, специално, не смей да пишеш на кирилица, че направо излагаш българския език, неграмотно, невежо, индиферентно и малолетно тъпунгерче! :evil:

FiGhtuNTiLTheEnD
08-08-2006, 09:46
E , 3aKBo CbM Ce PerHa/\ ToraBa?
:)
Joke.

barny_89
08-08-2006, 10:17
Tи, специално, не смей да пишеш на кирилица, че направо излагаш българския език, неграмотно, невежо, индиферентно и малолетно тъпунгерче! :evil:

Много бързо се описа. И не и викаи тапунгерче а ходи си измии краката и лягаи.
Аз не споря че в бързината допускам правописни грешки но все пак пиша на български.
А ти като си толкова отворен ми се включи в icq да кажеш каквото имаш. Сега целия форум трябва да ни слуша.
п.с Не се заяждам.

08-08-2006, 10:23
Малолетно пуберче каквото си, което е почти неграмотно, няма абсолютно нищо ново и смислено да ми каже. Само като ти гледам писанията и особено подписа, напълно си ми ясен.
ОбразОвай се и усъвършенствай интелекта си (ако е възможно изобщо), тогава пак ме потърси за дебат. :smt019

Snoopy_
08-08-2006, 10:27
Съгласен по темата, против за кирилицата. Това е простотия. Всички чатим, понякога на места където няма кирилица. Аз от 7 години съм свикнал да пиша на латиница, тук пиша на кирилица за удобство на тези който четат. Тези псевдо-патриотични изказвания, намесата на кирил и методий и т.н. са такива неземни глупости. Всеки да пише както му е удобно важното е да го разбират!