PDA

View Full Version : Раздвоена съм



08-08-2006, 00:44
До сега бях метълка,но изведнъж нещо се промени.Вече харесвам поп изпълнители и начина им на обличане.Какво ми става.Не искам така да зарежа метъла,щото и това още ме кефи.Какво да направя?

NicknameANdPasswORd
08-08-2006, 00:56
До сега бях метълка,но изведнъж нещо се промени.Вече харесвам поп изпълнители и начина им на обличане.Какво ми става.Не искам така да зарежа метъла,щото и това още ме кефи.Какво да направя?

слушай каквото ти харесва .... .... Това че си била метълка незначи че траа да се мъкнеш в тия дрипи ... дето сички метали ги носят ... те даже дрехи немогат да се нарекът !! обличай се ... грижи се за себе си !

RedChil
08-08-2006, 08:44
До сега бях метълка,но изведнъж нещо се промени.Вече харесвам поп изпълнители и начина им на обличане.Какво ми става.Не искам така да зарежа метъла,щото и това още ме кефи.Какво да направя?

слушай каквото ти харесва .... .... Това че си била метълка незначи че траа да се мъкнеш в тия дрипи ... дето сички метали ги носят ... те даже дрехи немогат да се нарекът !! обличай се ... грижи се за себе си !
1.Пише се "всички" или " 'сички"
2."Нарекат",а не "Нарекът"
3.Пропускаш запетайки
4.Кажи какво разбираш под "дрипи" !?

BaHk0`CeKcA
08-08-2006, 09:11
До сега бях метълка,но изведнъж нещо се промени.Вече харесвам поп изпълнители и начина им на обличане.Какво ми става.Не искам така да зарежа метъла,щото и това още ме кефи.Какво да направя?

слушай каквото ти харесва .... .... Това че си била метълка незначи че траа да се мъкнеш в тия дрипи ... дето сички метали ги носят ... те даже дрехи немогат да се нарекът !! обличай се ... грижи се за себе си !

Точно само едно да добавя... Бравооо Слушай нещо различно от метъл щот пропадаш бавно така...Начина им на обличане изсипан,клошарскии т.н. :)N'joy :)
Мразя метали!!!За тва мисля така!!!

08-08-2006, 09:20
mnogo umni komentari dosega nqma 6to...spored men metalskiq stil e mnogo gotin,no ima mnogo hora koito slu6at metal i ne go pokazvat po nikakuv na4in i se obli4at obiknoveno.az puk mnogo mrazq 4algarskite piklivi oblekla.i metalskite drehi ne sa dripi i tem podobni gluposti.neka momi4eto da si slu6a kakvoto poiska i da se obli4a kakto iska.tova 4e e slu6ala metal ne zna4i 4e trqbva ve4no da se obli4a taka,no puk vie nqma za6to da obijdate drehite i da davata tupite si komentari :evil:

SancheZzZz
08-08-2006, 09:22
Абе хора кво е тва "метълите са клошари, носят дрипи" бля бля .Та момичето до сега си е слушала метъл, мислите ли, че и става хубаво като и казвате че е тъпо, че се обличала тъпо.Всеки трябва да си слуша квото иска.Никакъв кураж не и давате.Аз ще кажа само, че и аз наскоро преобърнах мнението си за някои типове музика, така че да не ти пука ако изведнъж започнеш да слушаш поп.Всъщност прави като мен, слушай всичко което те кефи без да имаш определен стил...

`Death`Whore`
08-08-2006, 09:48
Абе, стига глупости. Омръзна ми от вас! Метълите се къпят! Метълите не са клошари! Метълите си къпят косата! Метълите понякога се обличат много по-стилно от вас! Поздрав за тези, които мислят, че метълите се обличат с дрипи - Chopin - Revolutional Etude. 100% нито сте го чували, нито слушате такава музика. А метълите слушат. Да не говорим да се усетите, че на български е Шопен.

Novkov
08-08-2006, 11:38
До сега бях метълка,но изведнъж нещо се промени.Вече харесвам поп изпълнители и начина им на обличане.Какво ми става.Не искам така да зарежа метъла,щото и това още ме кефи.Какво да направя?

Ми, разтеш =D> Рано или късно съвсем ще го заебеш е*а*и* метъл :twisted:

alkobalko
08-08-2006, 11:38
Аз също съм на мнение, че дрехите на металите не са "дрипи". Всеки човек има право на собствен стил на обличане. Аз също слушам метъл, не се обличам като метълите, но това нищо не означава. Метълите са много готини хора и не е вярно, че нямат лична хигиена. Единственото кофти е, че повечето дрехи (ако не и всички) са тъмни и през лятото им е малко гадно, но те сами си преценяват. Много повече ме дразни чалгата и по-точно начина на обличане на певиците (ако това въобще могат да се нарекат дрехи). Нормално ли е да се появяваш в национален ефир пред повече от 2 млд. зрители по бельо, претендиращи, че това не е бельо, а сценични дрехи. И после с този вид (та повечето певици са напълно копие една на друга, почти набълно разсъблечени, показващи почти цялото си тяло) претендират, че не са леки момичета. Може и наистина да не са, но с този си вид пораждат такива мисли.
А относно въпроса на автора на темата. Слушай това, което те кефи. Човек има право да сменя предпочитанията си и никой не може да те обвини, че харесваш нещо ново.

teenkopele
08-08-2006, 12:09
Прави каквото ти е кеф, без да ти пука за мнението на околните. :wink:

08-08-2006, 13:04
Пак тъпи коментари!!! Момичето попита какво да направи не пак да започвате спора между чалга и метъл! Писна ми всяка тема, която се отнася за музика да чета глупости , че металите нямат стил или че пък чалгарите са много прости еми изтърка се да ви кажа.Каквото и да кажете нищо ново

А по темата... ми според мене не си длъжна да се обличаш според стила на музиката ти .. била си метълка това означава , че само в тъмни тонове ли да се обличаш ?! ГЛУПОСТИ!!! Слушай и поп музика щом ти харесва лошо няма. Облечи си едно дънки и една блузка и готово неутрална си. Аз лично слушам всякакъв стил от всеки стил ми харесват по няколко песни, обаче не мога да се обличам както "певиците" или "певците" от даден стил са се облякли

adDicTeD`tO`yOu
08-08-2006, 16:03
До сега бях метълка,но изведнъж нещо се промени.Вече харесвам поп изпълнители и начина им на обличане.Какво ми става.Не искам така да зарежа метъла,щото и това още ме кефи.Какво да направя?

слушай каквото ти харесва .... .... Това че си била метълка незначи че траа да се мъкнеш в тия дрипи ... дето сички метали ги носят ... те даже дрехи немогат да се нарекът !! обличай се ... грижи се за себе си !

И аз съм на тфа мнение!

Loshotia
08-08-2006, 17:11
Прави каквото ти е кеф, без да ти пука за мнението на околните. :wink:

Много правилно, само че такава рязка смяна от стил на стил е доста трудна.

rPo3HoTo
08-08-2006, 20:33
Извода е, че просто 'метълка' не си била. Това ти влиза в кръвта, в начина на мислене, начина на живот. Сигурно си на 13-14 (не, че аз съм много по-голяма де :lol: )и още търсиш себе си...пробваш различни стилове, бързо минаваш от едно нещо в друго...почни да се обличаш някво спортно...така че много да не личи кво слушаш....и си слушай и двете :roll:

Elektra_x
08-08-2006, 21:09
До сега бях метълка,но изведнъж нещо се промени.Вече харесвам поп изпълнители и начина им на обличане.Какво ми става.Не искам така да зарежа метъла,щото и това още ме кефи.Какво да направя?
Ми значи не ис метълка...какви са тези теми нии от къде да знаем какво трябва да направиш като ти сама незнаеш какво си икакво искаш да си...като ти харесва поп слушай поп...като ти харесва метъл слушай и метъл

Medicated Angel
08-08-2006, 21:10
До сега бях метълка,но изведнъж нещо се промени.Вече харесвам поп изпълнители и начина им на обличане.Какво ми става.Не искам така да зарежа метъла,щото и това още ме кефи.Какво да направя?

Ми, разтеш =D> Рано или късно съвсем ще го заебеш е*а*и* метъл :twisted:
Е какво,баща ми като си слуша метъл и рок не е порастнал ли?
`Death`Whore` е права. Ужасно заблудени сте всички и ми омръзна да ви слушам изцепките,че метълите били такива и онакива
:smt011 :smt017 :smt019
А по темата, както някой по-горе беше написал - просто не си била така наречена 'метълка'

08-08-2006, 22:17
Добре,ще ви кажа защо-правя го заради момче,ЗАЩОТО СЪМ ВЛЮБЕНА и той никога не би харесал момиче като мен!!!Какво да направя?Не знам какво да правя,но го обичам :cry: :cry: :cry:

`Death`Whore`
08-08-2006, 22:18
Хаххахаххаххахаххахаххаха ххахахаххахаххахахха!

`Death`Whore`
08-08-2006, 22:19
Хаххахаххаххахаххахаххаха ххахахаххахаххахахха!

angel4e_ot_ada
08-09-2006, 20:19
Хахахахах....момиче,ти нямаш ли си собствена идентичност че ще се променяш заради някво момче,което днес е едно,утре-друго....айде ще слушаме квото харесва той,ще се обличаме както той иска.....на колко 12 годинки си? хахахахха!!!

alkobalko
08-09-2006, 22:04
Добре,ще ви кажа защо-правя го заради момче,ЗАЩОТО СЪМ ВЛЮБЕНА и той никога не би харесал момиче като мен!!!Какво да направя?Не знам какво да правя,но го обичам :cry: :cry: :cry:

Хахахахахах ти нещо здравата си се объркала. Как може да искаш да се промениш не заради теб самата, а за момче. Нито едно момче на този свят не заслужава такива услия. Е както винаги и това правило си има изключения. Но според мен не трябва да го правиш заради него, направи го ако ти самата го искаш. Има ли смисъл да си с него щом гледа само външния вид, а не самата теб.

De_mikke
08-09-2006, 22:10
Vij sega slushai kakvoto te kefi,obli4ai se kakto shte se 4ustvash udobno,sexy i t.n..Nqma kvo da se 4udish tva e normalno razvitie v jivota ti,neznam na kolko si,no az li4no metyl nad 30 godini ne sym vijdala,smisyl vseki rano ili kysno go zaebava tva.Dori i da ima izklu4eniq ne e kazano 4e ti trqbva da si tva izklu4enie,samo zashtoto ne ti se iska da zarejesh "metylstvoto"

BaHk0`CeKcA
08-09-2006, 22:20
И ся к`фо казахте?Изкарахте че човек слуша метъл докато е малък,после пораства и не го кефи вече... ](*,)
Ъъ...педе...така,де BaHk0`CeKcA, ти слушал ли си метъл,за да можеш да определяш?Запознат ли си с идеологията?Познаваш ли лично метъли?

ХахХ познавам метали... бахти и селяндурите,алкохолици наркомани... исипняци.. не ми дреме.. метал ли е да мре също като ромите !!!Тва е мое мнение .. и музиката не е музика!!!Не налага на никой мнението си ... :smt021 :smt067 :smt075

BaHk0`CeKcA
08-09-2006, 22:21
И ся к`фо казахте?Изкарахте че човек слуша метъл докато е малък,после пораства и не го кефи вече... ](*,)
Ъъ...педе...така,де BaHk0`CeKcA, ти слушал ли си метъл,за да можеш да определяш?Запознат ли си с идеологията?Познаваш ли лично метъли?

ХахХ познавам метали... бахти и селяндурите,алкохолици наркомани... исипняци.. не ми дреме.. метал ли е да мре също като ромите !!!Тва е мое мнение .. и музиката не е музика!!!Не налага на никой мнението си ... :smt021 :smt067 :smt075

I_love_dead_people
08-09-2006, 22:26
Какво ти пречи да слушаш метъл и поп? Като си метълка, трябва ли да се задължаваш да слушаш единствено метъл?

*Sumerian_Haze*
08-09-2006, 22:31
Male trqbva da si mnogo zle za da napraish neshto takova zaradi nqkav si muhlio . Za kvo ti e da se praish na neshto koeto ne si - shtom ne te haresva takava , ami mainata my . Adski idiotsko e ot tvoq strana . I kakvo ochakvash da ti kajem , kakvo da slushash li ? Otgovora ne e li ocheviden - kakvoto ti haresva na tebe . . . :roll:

Emocore
08-09-2006, 22:45
slu6ai kvoto te kefi.do teq koito kazvat 4e metalite se obli4at tupo q vijte teq nub4eta det si podstrigvat kuso ot strani i si ostavqt dulga kosa ot gore i ot zad.ebati mangalskata pri4eska e tva

Eclipse_bb
08-09-2006, 22:51
Хахахахахах ти нещо здравата си се объркала. Как може да искаш да се промениш не заради теб самата, а за момче. Нито едно момче на този свят не заслужава такива услия. Е както винаги и това правило си има изключения. Но според мен не трябва да го правиш заради него, направи го ако ти самата го искаш. Има ли смисъл да си с него щом гледа само външния вид, а не самата теб.

Ти пък нищо не каза...

По темата - не мога да разбера защо се делите на "рапъри"/"метъли"/"чалгари" и темподобни...
Музиката, която слушеш, не определя какъв човек си и даването на крайни оценки за някого само на основание, че слушал това или онова прави даващите оценките (като "BaHk0`CeKcA" в случая) смешни.
Както казаха преди мен, прави това, което ти харесва. Бъди себе си.

kiteto
08-10-2006, 11:51
A dobre. Chalgarskite sa ligavi, metalskite sa dripi - mi hodete goli togava! Ne slusham mnogo metal ili mnogo chalga ili pak nqkoi drug stil. Slusham vsqka pesen koqto mi haresa bez znachenie chalga, narodna muzika, metal ,opera ako shtete(e ot opera oshte nishto ne sum si haresala de)...i povqrvaite-oblicham se savsem normalno,ne nosq kurvenski poli (vsashtnost imam samo edna dankova pola dosta dalech ot kurvenskoto), nito sum rusa s golemi cici i oshte po malko moga da peq daje i falshivo nemoga. Po taq logika i razvlecheno ne nosq i razni kojeni "nakiti" i dr metalski djundjurii. Sega NQMA da se pravq na ekspert - i na ideq si nqmam kak tochno se oblichat metali....poznavam samo edna takava i po neq nemoga da sadq shoto tq po priroda si e ovca.... Iskam da kaja che vseki si ima stil na oblichane dali povliqn ot nqkakav stil muzika ili ne - negov si e. Naprimer men 3 pati v godinata mojesh da me vidish s pantalon - moqta zapazena marka sa dankite. =P~ obojavam si gi! A na tazi macka moga da i kaja samo : Mila ne si zaslujava zarad momche. Napravi go- no ako shte se chuvstvash ti dobre..tova che slushash metal neznachi che si varzana za nego!!! O:)

BaHk0`CeKcA
08-10-2006, 12:43
ХахХ познавам метали... бахти и селяндурите,алкохолици наркомани... исипняци.. не ми дреме.. метал ли е да мре също като ромите !!!Тва е мое мнение .. и музиката не е музика!!!Не налага на никой мнението си ... :smt021 :smt067 :smt075
Тука дооооста добре се уля...
Така, аз познавам чалгари- абсолютни,гнусни селяндури,алкохолици...пълн и
исипняциНе налагаш на никой мнението си казваш?Ами ако не искаш да го налагаш не трябва да определяш кой да умре защото е -такъв си(шибано нацистче) и кой стил е и не е музика...
Изводът е, че не стилът музика определя човека като селяндур и алкохолик...и че ти си...хм...ебати идиота- Налагам си мнението

найш ко мога ти кажа... мри ве курвар...т.е. да го поясня... аз не пия,само пуша идиот... си ти и баща ти че те е напрайл...т.е селяндур си и селяндур ще си останеш ... да сам казал по-точно че трябва всек ида мисли кат мен!! ?!? А ве отворко ... бахти и смешния :smt019

BaHk0`CeKcA
08-10-2006, 15:02
С риск да продължа глупавият разговор ще отбележа, че "смешен" е начинът ти на писане,"смешни" са думите които използваш,"смешни са и нещата,които казваш..
Аз също не пуша и не пия...И това ли трябва да определя какъв човек съм?
Обиждаш,без да имаш основание...никакво основание(когато обиди баща ми,с който дори не си разговарял и не си виждал) а мен...хубаво, аз съм с мислене,различно от твоето и значи трябва да умра...Аз ти казах определението в слуцая- шибан нацист
А за мнението...ми много ясно,че си е твое...няма смисъл да го поясняваш т`фа- щом ти го мислиш,значи си е твое..пхах
И "селяндур" повечето хора използват като определение за поведение като твоето- "курвав", "мри" и неспособност да се изразяваш..За мен трябваше да намериш...по-различно определение :mrgreen:
И...съм момиче

Ще ти го кажа направо... НАЦИСТ СЪМ.. Мразя МЕТАЛИ И МЕТАЛА КАТО СТИЛ МРАЗЯ РОМИТЕ МРАЗЯ ВСИЧКО !!!МРАЗЯ ЧЕ СЪМ ОТ БЪЛГАРИА,МРАЗЯ ГОСПОД ВСИЧКО МРАЗЯ.. ДОРИ ИТЕБ И НАЧИНА МИ НА ИЗКАВАНЕ.. СИ Е МОЙ ТАКА ЧЕ ШИБАЙ СА И НЕДЕЙ ЗНАЙ КО СА НАЛАГАШ ЧЕ МЕТАЛА БИЛ СТИЛ НЯКАФ НЗ СИ КВО АЗ ДА НАЛАГАМ ЧАЛГАТА И ДРУГИТЕ СТИЛОВЕ!!!ИЗКАЗВАМ МЕНЕНИЕ ЗА СТИЛЪТ МУЗИКА ... БАХТИ И ОВЦАТА... ТЯ ЩЕ МИ КАЖЕ КВО ЩЕ СЛУШАМ.. ТАКА ЧЕ ... ХОДИ СА НАБИВАЙ В ГОРАТА... :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt098 :smt098 :smt098 А ДА И ДА ТЕ ПИТАМ ИМА ЛИ МЕТАЛ КОЙТО Е ЖИВ Т.Е. НАД 50 ГОДИНИ ?!?ИЛИ ВСИЧКИ ПРЕЖДЕВРЕМЕНО ОТ СВРЪХ ДОЗИ ??? ХАХ ПОСЛЕ МИ ГОВОРИ ПОЗНАВАШ ЛИ МЕТАЛИ ... ПОЗНАВАМ ... ИСИПНЯЦИ.. ЕДИНСТВЕНО И САМО ХИТЛЕР ... НИКОЙ ДРУГ ... ТАКИА КУРВАРСКИ РАОТИ КАТ МЕТАЛА НЯМА... !!!!ЕЙ ЗА ТВА ЗА МЕТАЛИТЕ ВСИЧКИ СА КОМЕРСИАЛНИ... МИ И МЕТАЛА Е КОМЕРС... МЕРИЛИН МЕНСАН .. КВО НАПРАЙ СА НА ГЪЗ И СИ МИСЛИ ЧЕ Е НЯКОЙ ... СЪЩИЯ БОКЛУК ... НАМАЛИЛ МАЛКО НАРКОТИЦИТЕ.. И ПАК ЩЕ Е БОКЛУК!!!И КАКТО И ДРУГИ ИЗТОРОМОЗЕНИ !!! :smt013

08-10-2006, 16:59
С риск да продължа глупавият разговор ще отбележа, че "смешен" е начинът ти на писане,"смешни" са думите които използваш,"смешни са и нещата,които казваш..
Аз също не пуша и не пия...И това ли трябва да определя какъв човек съм?
Обиждаш,без да имаш основание...никакво основание(когато обиди баща ми,с който дори не си разговарял и не си виждал) а мен...хубаво, аз съм с мислене,различно от твоето и значи трябва да умра...Аз ти казах определението в слуцая- шибан нацист
А за мнението...ми много ясно,че си е твое...няма смисъл да го поясняваш т`фа- щом ти го мислиш,значи си е твое..пхах
И "селяндур" повечето хора използват като определение за поведение като твоето- "курвав", "мри" и неспособност да се изразяваш..За мен трябваше да намериш...по-различно определение :mrgreen:
И...съм момиче

Ще ти го кажа направо... НАЦИСТ СЪМ.. Мразя МЕТАЛИ И МЕТАЛА КАТО СТИЛ МРАЗЯ РОМИТЕ МРАЗЯ ВСИЧКО !!!МРАЗЯ ЧЕ СЪМ ОТ БЪЛГАРИА,МРАЗЯ ГОСПОД ВСИЧКО МРАЗЯ.. ДОРИ ИТЕБ И НАЧИНА МИ НА ИЗКАВАНЕ.. СИ Е МОЙ ТАКА ЧЕ ШИБАЙ СА И НЕДЕЙ ЗНАЙ КО СА НАЛАГАШ ЧЕ МЕТАЛА БИЛ СТИЛ НЯКАФ НЗ СИ КВО АЗ ДА НАЛАГАМ ЧАЛГАТА И ДРУГИТЕ СТИЛОВЕ!!!ИЗКАЗВАМ МЕНЕНИЕ ЗА СТИЛЪТ МУЗИКА ... БАХТИ И ОВЦАТА... ТЯ ЩЕ МИ КАЖЕ КВО ЩЕ СЛУШАМ.. ТАКА ЧЕ ... ХОДИ СА НАБИВАЙ В ГОРАТА... :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt098 :smt098 :smt098 А ДА И ДА ТЕ ПИТАМ ИМА ЛИ МЕТАЛ КОЙТО Е ЖИВ Т.Е. НАД 50 ГОДИНИ ?!?ИЛИ ВСИЧКИ ПРЕЖДЕВРЕМЕНО ОТ СВРЪХ ДОЗИ ??? ХАХ ПОСЛЕ МИ ГОВОРИ ПОЗНАВАШ ЛИ МЕТАЛИ ... ПОЗНАВАМ ... ИСИПНЯЦИ.. ЕДИНСТВЕНО И САМО ХИТЛЕР ... НИКОЙ ДРУГ ... ТАКИА КУРВАРСКИ РАОТИ КАТ МЕТАЛА НЯМА... !!!!ЕЙ ЗА ТВА ЗА МЕТАЛИТЕ ВСИЧКИ СА КОМЕРСИАЛНИ... МИ И МЕТАЛА Е КОМЕРС... МЕРИЛИН МЕНСАН .. КВО НАПРАЙ СА НА ГЪЗ И СИ МИСЛИ ЧЕ Е НЯКОЙ ... СЪЩИЯ БОКЛУК ... НАМАЛИЛ МАЛКО НАРКОТИЦИТЕ.. И ПАК ЩЕ Е БОКЛУК!!!И КАКТО И ДРУГИ ИЗТОРОМОЗЕНИ !!! :smt013
Хахахааааа...с този пост, който ти написа си личи всъщност кои хора са мизерните, неграмотни 'исипняци' Whisskas, мацка, няма смисъл да му отговаряш...така както той сам се направи на задник, показвайки колко е прост, никой друг не може да го направи :lol:

the_o.c_girl
08-11-2006, 12:16
зарежи метъла :smt008

CrazyWitch
08-11-2006, 13:40
Просто не приемай метъла като религия и прицени как искаш да се обличаш. Аз лично слушам всичко и не ми допадат хора като тебе които са отворени само за един стил музика например. Недей така. Метъл и поп. Е, и. Карай! Не е дошъл края на света. Просто не се впрягай. Късмет!

miNiTo
08-11-2006, 14:07
na4i sr za tui det 6te kaja
ama po tapi komentaari ne bqh 4ela...
kak moje da se hranite tei na metlai i 4algari!!!
si4ki hora sa normalni!!!!!!!!!1
i sestra mi be6e tei kat si zema n6 ili se obleka pove4ko v 4erno iili n6 ot sorta,po4va6e "ooo ti metalka li 6e stafa6" i t.n.
samo 6ot go svarzva6e s nqkfi ot sorta na merlin menosn
a tova e tapo kak moje nqkoi da kaje 4e ne sa kapqt i t.n.
seki e razli4en prosto ima hora koito sa v super krainosti ama kak mislite te dali biha pisali tuka???
da v 4algata ima kurvi ama ko?tui ne zna4i 4e si4ki sa....

iskam samo da kaja na tova momi4e,koeto pusna temata 4e ne trqbva da se promenq6 samo zaredi nqkakfo mom4e...ako 6et se promenq6 go napravi zaredi sebe si,6tot toi trebva da te harevsa takava kakfato si
n6 ne pre4i da slu6a6 sqkakaf stil muzika i da si se obli4a6 kakto si iska6
mnoo dobra fr-ka si4ki i vikat 4e e metalka samo 6ot se obli4a s malko po smakanti dre6ki,a to momi4eto si slu6ka folk i Sistem ednovremenoo
tei4e ne trqbva ti puka tolkz za dr a nai ve4e za tebe


P.S. izvinevam se za gre6kite ama me marzi sq da se popravqm