PDA

View Full Version : Некои съображения за модераторското безсилие



dedolight
08-08-2006, 12:19
Забелязва се че лицето от женски пол прикрито зад творческият псевдоним ^npocTo^a3^f^ с предполагаема дата на раждане някъде около годината в която се пръкна фамозният Black album на Mеtallica (впрочем годината в която получих шофьорска книжка) все по безпомощно изпълнява задълженията си по длъжностна характеристика. Иначе сериозната длъжност а именно Модератор "Тийн интереси и проблеми" се изчерпва с позоваване на член който дори не е усвоен добре така да се каже. Позоваването на точки и алинеи и заключването на теми, без да бъде изнесен на лице казус говори за зле свършена работа, повърхностно разбиране на длъжността и материята и най-вече за нежелание за работа в екип - както следва да се мисли поради факта че друг субект с подобни права наоколо не е забелязван. Бидейки страничен наблюдател на ситуацията и тъй като не съм страна по този спор, смея да твърдя че това ме кара да усещам болка ниско долу, там където като съм без съответното облекло, се вее нещо което кара жените да казват (цитирам) "Мъъъъълйййййййй". От друга страна ме притеснява коренопреклонното преклонение на останалата част от индивидите населяващи губернята, които тихо и безропотно позволяват да им се погазват правата на честни данакоплатци (така де губенето на време в този форум си е чисто плащане на данък с добавена стойност при това, а фактурата излиза на края на срока, учебната година, че и по нататък в живота гат' не сичко що фърчи се яде...)
С други думи:
ИСКАМЕ ОСТАВКА!!!

От сдружението на анонимните потребители на бира и бахур!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Благодаря!

Дядо
08-08-2006, 12:23
Word!
Присъединявам се към каузата.

MiRaCuLiXbb
08-08-2006, 12:27
Сбъркал си раздела. :wink:

Алминатора
08-08-2006, 12:34
От всички модератори работата си вършат само miloto girl-4e и machoka.I dont know who i am не се мярка изобщо в този форум а просто аз f локва теми като пуска съобщение:
11 точка от правилника.Благодаря!
Ако и прочетете всички теми които тя е локнала ще забележите че тя се придържа само към тази точка.Това показва че тя не е запозната с правилника на форума.Даже се чудя кой е решил да я направи модератор?Форумът (http://www.tuningbg.net/warezkj/index.php)
в който аз за момента съм модератор за всяко локване или местене на тема задължително пускам обяснение в темата и лично съобщение на автора.Не вярвам че тя прави това затова
ОСТАВКА!

MiRaCuLiXbb
08-08-2006, 12:39
Вие немате и 100 регистрирани потребителя. :wink:

08-08-2006, 12:42
Въпреки че не съм се регистрирал в този форум,редовно го следя и пиша и имам същите упреци към въпросното лице и смятам,че не се справя със задълженията си.Оставка!

BorderManager
08-08-2006, 12:43
Сбъркал си раздела. :wink:
В някакъв оргаизационен раздел трябва да е тази тема...
А иначе, сигурно и модераторите са на същата възраст или поне акъл като болшинството пишещи (и гости, и регистрирани) тук, та затова е на този хал раздела.
Или пък хич не им дреме! :smt016

kotenceto__
08-08-2006, 12:57
Подкрепям------ оставка!

navits
08-08-2006, 13:03
оставка

ProstoAz
08-08-2006, 15:22
Алминатора, душа, крайно неосведомен си. Прочети въпросната 11 точка и тогава коментирай неща, които нито разбираш, нито ти влизат в работата. Обяснение за заключена тема е достатъчно нарушението на 11 точка. И, моля те, гледай по-реално на нещата - никой няма да тръгне да пише ЛС-та на всички хора, чиито теми са били заключени - нито ми влиза в задълженията, нито ми е приоритет да го правя. Още повече, че тези теми са на гости.
Автора, много съжалявам, че явно си от флуудър-ите, чиито теми се заключват/трият, но така ще е...това е положението...

ПП. Алминатора, правилата на форума съм ги научила наизуст още преди почти 2 години (когато станах модератор), така че плиткоумни изказвания не приемам. Приемам само градивна критика. И по реда на логиката в грубо нарушение си, а и не само ти, на 3 точка от правилника! Също мога да добавя и 13, а тя не е много благоприятна за нарушения... :twisted:

ППП. Пропуснах, Алминатора, с тази регистрация преди 1 месец, дори не си и помисляй да изказваш втори път толкова КОМПЕТЕНТНИ мнения.

А сега...Благодаря за вниманието! :twisted:

ceco
08-08-2006, 15:40
:) слушвам и невярвам на очите си.. един напише нещо и всички след него без да се замислите даже ... както и да е...
никаква оставка няма да има, момичето си върши работата перфектно, колкото и да не им е приятно на разни хора

Mo6no
08-09-2006, 08:01
Аз пък съм останал с доста добри впечатления от нея. Ако трябва да се критикува няко, то това са I Don't know who I am и Tiffany, на не и ^npocTo^a3^f^

Алминатора - Всички разбрахме, че искаш да станеш модератор, ама то и аз искам, така че...

Novkov
08-09-2006, 10:16
Оставете момичето бе, какво и се нахвърлихте, викате си дайте да я нахулите да я махнат, че виж вий сте станали модератори. Разбирам да Ви плащат да сте модератор, че тай се горещите. Администраторите си знаят, кой, какво, как и кога.

`Death`Whore`
08-09-2006, 10:18
Модераторке, теб те виждам веднъж на 2 дни да си вършиш работата. Темите валят и след половин ден най-малко идва някой и ги заключва. Както вече споменах, трябва да има модератори по всяко време. Май никой не взема предвид, че късно вече и в малките часове флуудърите се активизират. Все ще намерите някой, който да не спи нощем - има ги много. Да не говорим, че ТРЯБВА ДА СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА! В по-малко посещавани форуми се прави проблем за латиницата, а този тук уж е тийнейджърскияТ форум, обаче поне 1/3 от потребителите пишат на латиница.

ProstoAz
08-09-2006, 14:19
`Death`Whore`, рядко може да се намери ден, в който да не посещавам сайта, а това че теб те няма е лично твой проблем (всъщност аз не бих го нарекла проблем). А за малките часове - когато съм си в къщи по това време (напоследък често :? ) непременно съм тук поне до 3-4 часа през нощта. Вчера, т.е. пада се днеска, съм седяла до 6 часа сутринта и...ето ме отново тук. Така че аз да се мяркам във форума през ден? Няма как да стане... [-X
А за темите, че седят по половин ден - седят, когато наистина се случи да няма модератори толкова време, НО замисляла ли си се (а и не само ти) колко "лайна" са трити без дори да може да ти ги мерне окото?

И ми е много интересно как пък преценявате кой как си върши работата, какви са ви критериите?

Незнам защо въобще се занимавам да пиша по тази тема... :-k

I_love_dead_people
08-09-2006, 20:08
ИСКАМЕ ОСТАВКА!!!
[/b]

Е, аз пък не искам.
Не всеки има възможността по цял ден да кисне пред компютъра и да трие и редактира скапани теми. Не мисля,че ^npocTo^a3^f^ не си върши работата, а мисля, че модераторите за такъв голям, посещаван и нагоре с краката форум са малко!

siXt_senSe
08-09-2006, 20:28
До някъде сте прави да сте толкова критични,но и те са хора,не са машини.Вярно поели са отговорността на модератори,но това не значи денонощно да киснат пред компа и да поправят повечето пумии на тези които се е***ат или безбрай други неща

maldini
08-11-2006, 17:19
модераторите са твърде малко за такъв голям форум и даже и аз незнам как самите те се справят всеки ден да киснат по няколко часа и да четат повечето безмислени теми тук.Незнам защо няма повече модератори,но това изобщо не е мой проблем,на мен не ми пречи флууда из форума,аз си пиша в темите,които ми харесват или в тези,които има някой по-интересен спор.По отношение на темата не мисля,че въпросната модераторка не си върши работата,напротив даже според мен тя най-много кисне тук заедно с мачока и винаги те гледат на потребителите да им е по-добре.А и вече след като си е оставил мнение и администратор с окончателно мнение,не би ли трябвало да бъде заключена темата?

RoyTheReaper
08-11-2006, 19:42
не съм забелязал че въпросната модераторка не си върши работата, а относно критиките че се мярка рядко, модератора освен форум за чистене си има и живот за водене.

все пак, факт е че отвреме навреме форума остава без никакъв надзор. нормално е сегашните модератори да си гледат работата извън форума, но не е нормално той да остава без надзор. затова броя на модераторите трябва да се удвои, да не кажа утрои или учетвори. крайно време е админите да нарушат мълчанието си по този въпрос и да заемат позиция.