PDA

View Full Version : iskam da napalneq!spe6no e molq za saveti!!!!!!



Girl`4`You
08-08-2006, 13:06
iskam prosto dA ka4a 3-4 kila!!!4ustvam se super klio6tava i ne se haresvam!!!Kakvo da qm,kakvo d pravq!!!Vseki mi vika`ohkolko si slabi4ka`,`imam 4ustvoto 4e ne qde6 ni6to` i t.n.!!!Mnogo e gadno!!Iskam saveti,molq vi ne zaklu4vaite temata!!!iskam da kaja 4e se hranq redovno i smeq da tvardq 4e hapvam dooooosta!!Pomo6t!! :smt010

thE`reASoN
08-08-2006, 13:19
emi zapo4vai da qde6 hlqb,spageti,6okoladi i vsqkakvi gluposti kato byrzata hrana,no vnimavai,za6toto moje da ka4i6 i pove4e ot 3-4 kila

08-08-2006, 18:15
10x thE`reASoN za otgovora,izglejda samo ti se otzova!Iskam malko ute6enie,ve4e nqmam samo4uvstvie,sled kato vseki mi natqkva kolko sam klio6tava!Mnogo e gadno.4akam o6te saveti,mili forumci!!!6te sam blagodarna :(

BluE_ScorpioN
08-08-2006, 18:28
Само ще ти кажа да не се притесняваш от това,че си слабичка. Никой не избира как да се роди +това ще напълнееш ,яж повече тестени изделия,месо. Също може 1-2 пъти на ден да хапваш овесени ядки с по 1но кисело мляко.Малко по-млако ще качиш килограми :) При някои хора е въпрос на ген ...ядът доста ,но не им личи ...докато при други хапват доста по-малко, но веднага им проличава. Вдигни си самочувствието и успех :Д

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2006, 21:38
ti za sladko 4uvala li si? imashe takava tema... \:D/

kivito
08-08-2006, 21:45
iska samo da ti kaja 4e imam su6tiq problem.na 14 sum 165sm i 43kg.spoko 6te napulneem s te4enie na vremeto.az dori hap4eta piq no NE MI POMAGA NI6TO,vuprosa e v qdeneto.pravi si sistemno qdene i tva e.
primer:
zakuska:2purjeni filiiki sus sok
predi obqd:hapni ne6to slado,moje bi... kroasan
na obqd:kakvoto mama e sgotvila :D no s 2 filiiki hlqb
sled obqd:hapni za sledobedna zakuskamakaroni primerno :)
pone az s takova qdene ka4ih 4 kg za 10dni.dano sum bila polezna

navits
08-08-2006, 21:50
ми то и аз съм си слабичък
на 14,171см и 45кг
ама неискам да надебелявам
а и нз как да ти помогна :(

Obitax
08-08-2006, 21:54
emi zapo4vai da qde6 hlqb,spageti,6okoladi i vsqkakvi gluposti kato byrzata hrana,no vnimavai,za6toto moje da ka4i6 i pove4e ot 3-4 kila
E te tova e EBASI prostotiqta!!!!!!!!!!!!!!!

08-10-2006, 12:55
mersi za otgovorite,,ako iskate pi6ete o6te :)

Пепи Пекторалиса
08-10-2006, 12:59
mersi za otgovorite,,ako iskate pi6ete o6te :)
Със сладко и бърза храна няма да качиш... :wink:

Яж много месо, картофи, ориз... абе гледай готвено да ядеш.
Сутрин яж мляко с овесени ядки + 2 яйца + филия ръжен хляб + сирене/кашкавал.
Обяд месо с ориз/картофи.
Вечеря пак месо + нещо за гарнитура.
Преди лягане 1 кисело мляко.
Със всяко ядене зеленчуци задължително.
Между храненията яж плодове. Може и още 1 кисело мляко да вмъкнеш.

one_more_minute
08-10-2006, 13:11
mersi za otgovorite,,ako iskate pi6ete o6te :)
Със сладко и бърза храна няма да качиш... :wink:

Яж много месо, картофи, ориз... абе гледай готвено да ядеш.
Сутрин яж мляко с овесени ядки + 2 яйца + филия ръжен хляб + сирене/кашкавал.
Обяд месо с ориз/картофи.
Вечеря пак месо + нещо за гарнитура.
Преди лягане 1 кисело мляко.
Със всяко ядене зеленчуци задължително.
Между храненията яж плодове. Може и още 1 кисело мляко да вмъкнеш.
Обърни внимание на това мнение :!: Менюто е добро!
Най важното е да се храниш много пъти на ден, но по малко и да не се тъпчеш с глупости. Разнообразявай храненията и никога не пропускай закуската! Никога не преяждай само и само за да качиш килограми. :)

MiRaCuLiXbb
08-10-2006, 14:04
mersi za otgovorite,,ako iskate pi6ete o6te :)
Със сладко и бърза храна няма да качиш... :wink:

Яж много месо, картофи, ориз... абе гледай готвено да ядеш.
Сутрин яж мляко с овесени ядки + 2 яйца + филия ръжен хляб + сирене/кашкавал.
Обяд месо с ориз/картофи.
Вечеря пак месо + нещо за гарнитура.
Преди лягане 1 кисело мляко.
Със всяко ядене зеленчуци задължително.
Между храненията яж плодове. Може и още 1 кисело мляко да вмъкнеш.
Обърни внимание на това мнение :!: Менюто е добро!
Най важното е да се храниш много пъти на ден, но по малко и да не се тъпчеш с глупости. Разнообразявай храненията и никога не пропускай закуската! Никога не преяждай само и само за да качиш килограми. :)
Сирене се яде вечер, сутрин няма смисъл. Млякото като го смесиш с толкова много неща ще си ебеш майката на червата. Плодове се ядат само сутрин на гладно, никога на пълен стомах.

luschka
08-10-2006, 15:10
Толкова много момичета се подлагат на какви ли не мъчителни диети само и само да отслабнат, а ти искаш да надебелееш :-)
Все пак те съветвам да наблегнеш на тестените изделия и внимаваи все пак, че после да не съжеляваш.

one_more_minute
08-10-2006, 15:28
Млякото като го смесиш с толкова много неща ще си ебеш майката на червата.
Сега кажи източника от който го разбра. Не се заяждам, просто те питам. Млякото е неразделна част от менюто на всеки, който иска да се храни здравословно, в клипче за качване на маса на активни спортисти (боксьори) се препоръчва 2 литра (прясно) мляко на ден!
Разбира се, не веднага се започва с толкова много... :!:

п.п. наистина не се заяждам, нали знаеш, в спора се ражда истината
п.п. защо сирене да се яде само вечер?

MiRaCuLiXbb
08-10-2006, 18:05
Хехе източникът, от който съм го разбрал...се едно, да кажем, че с това се занимавам.
Прясно мляко и аз пия по 2-3литра на ден, отделно и 5-6 кофички кисело... Но като смесиш прясно мляко с друга храна се получават киселини и се забавя храносмилането. Подобно е и с плодовете, лесно ферментират, когато се смесят и се образуват киселини. Сирене се яде вечер, защото има казеин, това е бавно разграждащ се протеин, подходящ за през нощта. Има и мазнини, което би оплашило много хора, но от тях не се получават подкожни мазнини. Това е накратко.

one_more_minute
08-10-2006, 18:15
Хехе източникът, от който съм го разбрал...се едно, да кажем, че с това се занимавам.
Прясно мляко и аз пия по 2-3литра на ден, отделно и 5-6 кофички кисело... Но като смесиш прясно мляко с друга храна се получават киселини и се забавя храносмилането. Подобно е и с плодовете, лесно ферментират, когато се смесят и се образуват киселини. Сирене се яде вечер, защото има казеин, това е бавно разграждащ се протеин, подходящ за през нощта. Има и мазнини, което би оплашило много хора, но от тях не се получават подкожни мазнини. Това е накратко.
Евала! :D Прясното мляко го докарвам към литър- литър и половина, а киселото - до2-3 кофички :) Да, ясно е, че мазнините не винаги са вредни, всъщност много ме кефи идеята за нисковъглехидратна диета, ама нямам пари да я спазвам.
Е, на мен това не ми е работата, но когато мога чета разни неща и експериментирам..

Obitax
08-10-2006, 20:29
Хехе източникът, от който съм го разбрал...се едно, да кажем, че с това се занимавам.
Прясно мляко и аз пия по 2-3литра на ден, отделно и 5-6 кофички кисело... Но като смесиш прясно мляко с друга храна се получават киселини и се забавя храносмилането. Подобно е и с плодовете, лесно ферментират, когато се смесят и се образуват киселини. Сирене се яде вечер, защото има казеин, това е бавно разграждащ се протеин, подходящ за през нощта. Има и мазнини, което би оплашило много хора, но от тях не се получават подкожни мазнини. Това е накратко.


nai nakraq nakoi obrazovban 4ove4ec da se izkaje !!!

Eclipse_bb
08-10-2006, 20:49
Ама той MiRaCuLiX.bb още не е образован...

08-11-2006, 02:14
mersi za otgovorite,,ako iskate pi6ete o6te :)
Със сладко и бърза храна няма да качиш... :wink:

Яж много месо, картофи, ориз... абе гледай готвено да ядеш.
Сутрин яж мляко с овесени ядки + 2 яйца + филия ръжен хляб + сирене/кашкавал.
Обяд месо с ориз/картофи.
Вечеря пак месо + нещо за гарнитура.
Преди лягане 1 кисело мляко.
Със всяко ядене зеленчуци задължително.
Между храненията яж плодове. Може и още 1 кисело мляко да вмъкнеш.
Обърни внимание на това мнение :!: Менюто е добро!
Най важното е да се храниш много пъти на ден, но по малко и да не се тъпчеш с глупости. Разнообразявай храненията и никога не пропускай закуската! Никога не преяждай само и само за да качиш килограми. :)
Сирене се яде вечер, сутрин няма смисъл. Млякото като го смесиш с толкова много неща ще си ебеш майката на червата. Плодове се ядат само сутрин на гладно, никога на пълен стомах.Момче минал съм периодна, в който явно си ти и да смятам толкова стриктно нещата. Сирене се яде както и вечер така и сутрин, така и на обяд. Какво като е бавен протеин да не би да е забранено. Прясното мляко да прави киселини - айде бе!? Плодове се ядат когато искаш, но не веднага след ядене поради причината която ти каза. Малко много конкретно взимаш нещата, които четеш от статиите. Ти си яж сиренето само вечер, а плодовете само сутрин тоя си работа, но е грешно. Аз ще си хапвам сирене/кашкавал/извара на всяко хранене т.е. през 3 часа(ще си имам постоянен приток на белтък в тялото) пък ти давай само вечер. Да не говрим, че в темата не говори за спортуващ човек и тн. За плодовете плодове спокойно може да се хапват по 100гр 3-4 пъти дневно между храненнията. Не само че не пречи, а е доста полезно както за трениращ така и за нетрениращ човек.

А иначе малко ме съмнява за литрите мляко дето ги пишеш то излиза, че с тея 3л прясно и 6 кофички кисело си на 2000калории само от мляко и излиза, реално сигурно поемаш по над 5000кла дневно, на което биха ти задяли доста профита. :roll:

MiRaCuLiXbb
08-18-2006, 14:05
mersi za otgovorite,,ako iskate pi6ete o6te :)
Със сладко и бърза храна няма да качиш... :wink:

Яж много месо, картофи, ориз... абе гледай готвено да ядеш.
Сутрин яж мляко с овесени ядки + 2 яйца + филия ръжен хляб + сирене/кашкавал.
Обяд месо с ориз/картофи.
Вечеря пак месо + нещо за гарнитура.
Преди лягане 1 кисело мляко.
Със всяко ядене зеленчуци задължително.
Между храненията яж плодове. Може и още 1 кисело мляко да вмъкнеш.
Обърни внимание на това мнение :!: Менюто е добро!
Най важното е да се храниш много пъти на ден, но по малко и да не се тъпчеш с глупости. Разнообразявай храненията и никога не пропускай закуската! Никога не преяждай само и само за да качиш килограми. :)
Сирене се яде вечер, сутрин няма смисъл. Млякото като го смесиш с толкова много неща ще си ебеш майката на червата. Плодове се ядат само сутрин на гладно, никога на пълен стомах.Момче минал съм периодна, в който явно си ти и да смятам толкова стриктно нещата. Сирене се яде както и вечер така и сутрин, така и на обяд. Какво като е бавен протеин да не би да е забранено. Прясното мляко да прави киселини - айде бе!? Плодове се ядат когато искаш, но не веднага след ядене поради причината която ти каза. Малко много конкретно взимаш нещата, които четеш от статиите. Ти си яж сиренето само вечер, а плодовете само сутрин тоя си работа, но е грешно. Аз ще си хапвам сирене/кашкавал/извара на всяко хранене т.е. през 3 часа(ще си имам постоянен приток на белтък в тялото) пък ти давай само вечер. Да не говрим, че в темата не говори за спортуващ човек и тн. За плодовете плодове спокойно може да се хапват по 100гр 3-4 пъти дневно между храненнията. Не само че не пречи, а е доста полезно както за трениращ така и за нетрениращ човек.

А иначе малко ме съмнява за литрите мляко дето ги пишеш то излиза, че с тея 3л прясно и 6 кофички кисело си на 2000калории само от мляко и излиза, реално сигурно поемаш по над 5000кла дневно, на което биха ти задяли доста профита. :roll:
Ти си го минал щото те мързи да го поддържаш. Това не е период, а начин на живот, който съм избрал за себе си. Казвам какво е правилно, никого не задължавам да следва съветите. Можеш и през нощта да ставаш да ядеш плодов шейк със сиренце и кашкавал, за да имаш постоянен прием на протеин ако искаш, не ми пука. А постоянния прием на белтъци и аз поддържам с пържоли, яйца, риба, варива и т.н.
Това че не спортуваш незначи, че можеш да ядеш като прасе без мислене. Ще качиш кг предполагам знаеш, но какви ще бъдат...
Профитата и по 2000 поемат и по 8000 стигат някои, но аз бих завидял на техния зоб.

08-19-2006, 22:55
http://www.bb-team.org/forum/viewforum.php?f=15

08-22-2006, 10:22
хаха истината е в McDonalds (mcdickies) нали имаше един филм как един само от тях напълня за 1 месец .. с мн мн мн килограми иии съвсем се промени .. :twisted:

mishye
08-23-2006, 09:08
az napalnqh kato si napravih rejim na hranene bez zna4enie kakvo qm.Trqbva da se hrani6 redovno za da si poddarja6 figurata

sexY_mackA90
08-23-2006, 10:55
emi qj spageti shokolad xlqb i takifa gluposti i vzimai nekfi vitamini...ama vnimavai da ne satnat 5-10 kilca ;}~ ai uspex macko!

one_more_minute
08-23-2006, 11:04
emi qj spageti shokolad xlqb i takifa gluposti i vzimai nekfi vitamini...ama vnimavai da ne satnat 5-10 kilca ;}~ ai uspex macko!
Аве на тия витамини химически направените не съм им голям фен, защото има вероятност от предозиране -> http://medicalbg.com/npregled.php?s=1&f=7221
Освен това има витамини, които колкото и да се приемат излишното количество се отделя с урината - вит. Ц, а има и такива дето се натрупват - някои витамини от групата Б.. Затова мултивитамините не са много добър избор.. Блах пак се отклоних от темата, извинявам се !

08-31-2006, 09:57
вярно ли е,4е от противозачатъчни може да се напълнее??

sunny_girl16
08-31-2006, 15:16
вярно ли е,4е от противозачатъчни може да се напълнее??
Pulna glupost! awe hora vsqko lekarstvo si ima prednaznachenie !!! oh kvo da ti kaja pomisli malko predi da pitash gluposti.

sarang
08-31-2006, 15:52
вярно ли е,4е от противозачатъчни може да се напълнее??
Възможно, но по-добре пробвай с бирена мая. Познавам езво момиче, което качи 5 кг от нея.

08-31-2006, 16:19
вярно ли е,4е от противозачатъчни може да се напълнее??
Pulna glupost! awe hora vsqko lekarstvo si ima prednaznachenie !!! oh kvo da ti kaja pomisli malko predi da pitash gluposti.
aide kato ne znae6 da ne se obajda6,6toto ima mn momi4eta,koito sa napylnqli po tozi na4in

_HellGirl_
09-09-2006, 18:40
Momicheta vojte i az bqh mn slaba sega sym na 16 godini do predi 1 godina se mrazeh nikakvi drehi ne mi sedqha hubavo prekalenoo slaba bqh no edin den imah problemi sys syrceto (posle se okaza che ne e ) kakto i da e ta otidoh na lekyr i lekyrkata mi kaza edna dieta ako moje taka da se nareche za nadebelqvane shte vi q kaja no ako ste pod 15 godini prosto trqbva da pochkate da se razviete spoko nqma vechno da ste tolkova slabi prosto ne moje.
Ta znachi sutrin qjte po 1-2 filii hlqb s malko i med posle kym 10 chasa primerno v golqmoto mejduchasie hapvaite neshto sldko ot tiq vafli deto ima neshto takova posle na obqd trqbva nai mn da qdete znachi 1-vo nqkva sladka ima gotovi edna filiq ili samo taka posle manja i nakraq kiselo mlqko a na vecherq kakvoto poiskate no da qdete moje malko no da hapnete i taka za 1 mesec ot 2 do 3 kila moje da kachite ako redovno go pravite tova :) usepeh

div4o
09-14-2006, 11:31
Ей, кльощави, хич да не ви пука!
Аз съм на 13, 1,67 метра съм, но все пак тежа само 42 килограма, ама не ми пука! Ям когато и каквото ми се яде, но пак съм като клечка за зъби. Е, и?