PDA

View Full Version : Bihte li priznali na polovinkata si, 4e ste izneverili?



slan4evo_momi4e
08-08-2006, 13:11
Hei hora, abe mnogo mi e interesno kato izneverite priznavate li na polovinkata si? I kak izob6to reagira lubimiq vi 4ovek kato razbere 4e ste mu izneverili? A vie sklonni li ste da prostite iznevqra? Mda, mai samo tova iskah da popitam.... :)

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-08-2006, 13:17
Ами да ... Аз лично бих ... Въпреки че , ако мн си я обичам , няма да и изневеря ... Но никога нищо не се знае ... ;)

macy_day_parade
08-08-2006, 13:24
bih priznala,no rabotata e slednata:NIKOGA ne bih izneverila! [-X

RoSiTy
08-08-2006, 13:29
Az ne sym se zamislqla dosega, no ne mislq che bih si premylhala

Lorraine
08-08-2006, 13:39
bih priznala,no rabotata e slednata:NIKOGA ne bih izneverila! [-X

да,точно :!:

iiirish
08-08-2006, 13:39
не съм сигурна дали бих признала подобно нещо. не съм изневерявала и нямам желание да го правя, така че няма защо да мисля за това "да кажа, или да не кажа..."

siXt_senSe
08-08-2006, 13:42
Да бих си признала,въпреки че той винаги се съмнява че ако изневеря няма да му кажа(той си призна веднъж че е целунал една,не беше голяма работа,но беше хубаво че ми каза),но наистина бих го казала.Друг е въпросът че не бих му изневерила.А за прошката -прощавам,ако не е направено с чувство,замисъл и ако изневярата е по-скоро физическа,а не душевна

koalka
08-08-2006, 13:43
Да,бих си признала,въпреки че никога не бих го направил,защото страшно много го обичам и само него искам.По-добре е да си признаеш,но е факт,че никога няма да бъде както преди.Винаги,когато ти и той се сещати ще ви бъде гадно.

did1ls
08-08-2006, 13:45
bih priznala,no rabotata e slednata:NIKOGA ne bih izneverila! [-X

да,точно :!:

BeBcHeTo
08-08-2006, 13:46
Da 6te i priznaq...no ako naistina lubovta mejdu na s e silna nqma da go naprava

slan4evo_momi4e
08-08-2006, 13:52
Eto kak stoqt ne6tata...az izneverih na 4oveka kogoto obi4am pove4e ot vsi4ko...neznam kak se slu4i...nqma da obqsnqvam...Vaprosa e, 4e si priznah...i toi mi prosti...No vseki pat kato go pogledna se 4uvstvam ujasno...ne moga da zabravq...i neznam...Dali i toi se se6ta postoqnno za tova kogato sme zaedno?!

648541
08-08-2006, 13:54
emi ne sum se zamislqla dali 6te si priznaq kato mi doide do glavata 6te mu mislq(nadqvam se da ne mi se slu4i) :roll:

DevilWish
08-08-2006, 14:30
Zavisi.Primerno sq ,kogato go zarqzah za da mu e gadno bih mu kazala da i to 6toto sym nqkvo lo6o hah :lol:

CrazyWitch
08-08-2006, 14:36
Аз лично да, защото той ми е казал че ако стане нещо такова иска да знае. Той да трябва обаче да ми казва, че ми е изневерил, а в същото време да съжалява - Не искам да ми го казва.

08-08-2006, 14:49
трябва в една връзка да има разбиране и доверие. няма оправдание за изневярата, независимо от причините за нея. изведнъж цялото доверие което си градил към този човек се срива и край... никога нищо вече не е същото. дори и да си простите, когато я/го погледнеш в очите винаги ще знаеш и ще се сещаш че тя/той е бил/а с друг/а.

naia
08-08-2006, 15:53
Ми рано или късно си признаваме....просто изчакваме одобен момент...реакциите ни са просто няколко физиономиики и след това думи от сорта на колко се обичаме,въпреки всичко те обичам,няма значение това което си направил/а .............

KRaLiCa_na_OrGaZmA
08-08-2006, 16:03
Hei hora, abe mnogo mi e interesno kato izneverite priznavate li na polovinkata si? I kak izob6to reagira lubimiq vi 4ovek kato razbere 4e ste mu izneverili? A vie sklonni li ste da prostite iznevqra? Mda, mai samo tova iskah da popitam.... :)


Ще му кажа естествено ... А ако на мен ми каже гаджето ми че ми е изневерило ... ммм нямам представа как ще реагирам неискам и да ми се случва 8-[

AnN_G
08-08-2006, 16:43
Ми да,ако знам че би го приел добре ,ако наистина ме обича ще ми прости,а и аз вече ще съм си взела поука,пък и след като съм му изневерила значи нещо не върви!Предпочитам да ми казват такива неща за това и аз си признавам :oops:

chelka
08-08-2006, 16:55
ESTESTVENO 4E 6ET SI PRIZNAQ..VRAZKA GRADENA VARXU LAJI NALI SE SE6TATE 4E NQMA DA IMA NIKAKAV USPEX :wink:

Samotnik
08-08-2006, 16:57
Една изневяра може да ти срине връзката тотално.Сега ще ти дам пример как станаха нещата при мен.Моето момиче ми изневери и след това ми призна.Простих и продължихме.Много ценя това, че ми каза, едва ли много хора биха го направили, но...някой път си мисля, че по хубаво щеше да е да не знам.До преди тази изневяра тя аз и имах пълно доверие и никога не съм си мислил разни неща.След нея обаче, започнаха едни съмнения, едни терзания, имах чувството, че във всеки един момент може да е с друг.Ревнувах от всичко, ревнувах много и повечето пъти без никакво основание.Сега ревността е една от причините, които разрушиха връзката ни...Искрено ти пожелавам, твоя човек да не стане като мен, докажи му, че съжаляваш и че никога ама никога не би го повторила

CVETELLINA
08-08-2006, 16:58
ами ако се е стигнало до изневяра значи,че нещо куца във връзката ни,бих му споделила,за да оправим проблема,но не мисля,че ако един човек се замисля за изневяра,връзката му е много пълноценна...и че има някъв смисъл да наранява другия...с тази изневяра... :|

kAdrOkoSkA
08-08-2006, 17:01
Zavisi ot vzaimootnosheniqta ni!

Freelander
08-08-2006, 21:16
Gadjeto mi mi prizna, 4e mi e izneverila... otka4ih! Skapa mi cqloto more!
1. NIKOGA AMA NIKOGA NQMA DA I IZNEVERQ!
2. Ako slu4aino zabravq tova "NIKOGA", koeto nz kak 6te stane nqma da i kaja, za da ne q naranq, za6toto razbrah kakvo e 4uvstvoto, kogato razbere6, 4e ti izneverqvat!!!

Obitax
08-08-2006, 21:23
Eto kak stoqt ne6tata...az izneverih na 4oveka kogoto obi4am pove4e ot vsi4ko...neznam kak se slu4i...nqma da obqsnqvam...Vaprosa e, 4e si priznah...i toi mi prosti...No vseki pat kato go pogledna se 4uvstvam ujasno...ne moga da zabravq...i neznam...Dali i toi se se6ta postoqnno za tova kogato sme zaedno?!

pone si imala kuraja da si priznae6 gre6kite !! EVALA za koeto !!!

cMeTaHka
08-08-2006, 21:27
az sm napulno iskrena s 4oveka do sebesi,bih mu priznala vsi4ko,no da mu iznevera..tova nikoga nqma da se slu4i za6toto go obi4kam prekaleno mnogo za da me vle4e 4ujdoto

slan4evo_momi4e
08-08-2006, 21:28
Една изневяра може да ти срине връзката тотално.Сега ще ти дам пример как станаха нещата при мен.Моето момиче ми изневери и след това ми призна.Простих и продължихме.Много ценя това, че ми каза, едва ли много хора биха го направили, но...някой път си мисля, че по хубаво щеше да е да не знам.До преди тази изневяра тя аз и имах пълно доверие и никога не съм си мислил разни неща.След нея обаче, започнаха едни съмнения, едни терзания, имах чувството, че във всеки един момент може да е с друг.Ревнувах от всичко, ревнувах много и повечето пъти без никакво основание.Сега ревността е една от причините, които разрушиха връзката ни...Искрено ти пожелавам, твоя човек да не стане като мен, докажи му, че съжаляваш и че никога ама никога не би го повторила

Parvo iskam da ti blagodarq za iskrenoto pojelanie...mnogo milo ot tvoq strana...
Vtoro...nai-mnogo se strahuvam da ne sam zagubila doverieto mu, za6toto neznam dali bi bilo vazmojno da si go varna...Mnogo se dvuumih dali da mu kaja, za6toto znaeh kolko mnogo 6te go zaboli i sega se nadqvam da sam napravila pravilnoto re6enie...

Angel_Girl
08-08-2006, 21:39
Izneverqvala sam za moe sajalenie i sega mn sajalqvam. Znam kakva e bolkata ot tova. I za tova sega NIKOGA ne bih izneverila i ne bi mi se nalagalo da mislq da li bih kazala ili ne. No ako nedei se Boje se slu4i 6te mu kaja vednaja, za6toto toi zaslujava da znae6

adDicTeD`tO`yOu
08-08-2006, 21:43
Аз ако наистина го обичам няа му изневеря...а вече ако изневеря..значи просто нямам вече чувства към него...и да бих казала...и просто всичко да приключи!

ycMuBkaTa
08-08-2006, 21:59
Не бих му изневерила, а ако това стане не бих му признала...ако е нямало чувства няма смисъл да го наранявам, да го лъжа пак не е хубаво, но не знам...така си мисля...

{LP}FENKA
08-08-2006, 22:04
parvo izneverqva6,posle si priznava6... :smt017 malko bezmisleno mi se struva no se pak DA!Bih si priznala :smt006

thirteen
08-08-2006, 22:28
О,за мен тва ми се вижда невъзможно да изневеря.Никога не съм го правила и ще ми е много трудо,но бих си признала.

KaRameL_f
08-08-2006, 22:38
Ами дори и да изневеря ще си призная -да.Приятеля ми адски ревнив и не искам да си помислям какво може стане с този с който съм изневерила.Така че категорично не смятам да изневерявам http://snimka.bg/album.php?album_id=53876&photo=2

TaRaNTyLa
08-08-2006, 23:35
bih priznala,no rabotata e slednata:NIKOGA ne bih izneverila! [-X

да,точно :!:
NIKOGA ne kazvaite "NIKOGA" :wink:
Ne se znae edin den kakvo shte vi skimne..
Ta po vuprosa dali bih kazala..Mi NE! :wink:

cS_LaMeRkA
08-09-2006, 00:29
[b][i]Там е работата, че не бих му изневерила твърде много го обичам :smt008 , за мен той е идиален макар той да се самнява :smt009 , наистина даъжа на него и не бих му изневерила [-X , но все пак да отговоря на въпроса ти ако някога му изневера със сигорнос ще му кажа 8-[ , няма да мога да скрия от него :roll: , най-много да ме кълве съвеста... #-o и да не мога да спЪ! ](*,) ](*,)
Бих била чесна с него макар да съм сгрешила и да рискувам да загубя всичко!
](*,) Но пак ви казвам :idea: , че не бих му изневерила [-X :!:
Обичай те и не изневерявай те :smt016

*Sumerian_Haze*
08-09-2006, 12:10
Mi to nqma da e tochno iznevqra shtoto toi mi dava ... Shte my kaja ili predi ili sled " iznevqrata "

yo-ma-nigga
08-09-2006, 12:19
da...az obicham chesnostta ...

Lost_Kiss
08-09-2006, 12:41
bih priznala,no rabotata e slednata:NIKOGA ne bih izneverila! [-X

Nikoga ne kazvai nikoga!! Az ne sam se zamislqla za6toto nqma da go izneverq na priqtelq si ,no ako ne6to takowa stane 6te bada 4esna kolkoto i da boli! Po-dobre da my go kaja az ot kolkoto da my go kaje nqkoi dr!

koalka
08-09-2006, 13:32
Eto kak stoqt ne6tata...az izneverih na 4oveka kogoto obi4am pove4e ot vsi4ko...neznam kak se slu4i...nqma da obqsnqvam...Vaprosa e, 4e si priznah...i toi mi prosti...No vseki pat kato go pogledna se 4uvstvam ujasno...ne moga da zabravq...i neznam...Dali i toi se se6ta postoqnno za tova kogato sme zaedno?!Именно-точно това казах-вече нищо няма да е както преди е било.Винаги ще ви боли.Няма д ая има тази любов.Е,поне не същата.

koalka
08-09-2006, 13:34
bih priznala,no rabotata e slednata:NIKOGA ne bih izneverila! [-X

да,точно :!:
NIKOGA ne kazvaite "NIKOGA" :wink:
Ne se znae edin den kakvo shte vi skimne..
Ta po vuprosa dali bih kazala..Mi NE! :wink:Ти обичал ли си някога,че да говориш така?Ако нямаме чувства можеш да кажеш да не казваме никога.Но като обичаш някой истински ти си сигурен в това.

Tempestjuji
08-09-2006, 13:41
ха ми..... зависи..зависи как ще реагира половинката и зависи дали съм изневерила със сърцето си или с тялото си!

slan4evo_momi4e
08-09-2006, 13:42
Eto kak stoqt ne6tata...az izneverih na 4oveka kogoto obi4am pove4e ot vsi4ko...neznam kak se slu4i...nqma da obqsnqvam...Vaprosa e, 4e si priznah...i toi mi prosti...No vseki pat kato go pogledna se 4uvstvam ujasno...ne moga da zabravq...i neznam...Dali i toi se se6ta postoqnno za tova kogato sme zaedno?!Именно-точно това казах-вече нищо няма да е както преди е било.Винаги ще ви боли.Няма д ая има тази любов.Е,поне не същата.

iskareno se nadqvam da ne si prava :)

08-09-2006, 15:27
ха ми..... зависи..зависи как ще реагира половинката и зависи дали съм изневерила със сърцето си или с тялото си!

Не искам да те обида или нещо да кажа всеки човек си има мнение но дали си с сърцето или с тялото и 2-те са изневяра =; ](*,)

In4iTu_
08-09-2006, 15:39
Може би бих казала...Обаче сега като се замисля...не съм много сигурна. Ако премълча не рискувам да го загубя, а ако си кажа истината...най-вероятно ще си остана сама т.е. без него.

08-09-2006, 15:42
ха ми..... зависи..зависи как ще реагира половинката и зависи дали съм изневерила със сърцето си или с тялото си!

е това сега е тъпо! ще легнеш с някой, ще се изчукате, после ще отидеш при приятеля ти и ще му кажеш: "слънце, изневерих ти, ама не със сърцето си ами с тялото си." и той ще ти каже: "ами добре скъпа, щом не е било със сърцето."

хахахах, как си го представяте това

е за хора с такива изказвания се питам дали някога са имали връзки и знят ли изобщо какво е любов

sexy_dupe_sf
08-09-2006, 15:52
i spored men e po-dobre kogato si izneveril na polovinkata si da my kaje6 6toto to togaa nqkoi drug 6te mu kaje i 6e stane o6te po-lo6o a ako ti mu kaje6 ima6 po-golqma veroqtnost da ti prosti nali taka?

Nadelina
08-09-2006, 15:58
Sklonna sym i da izneverq.. i da prostq iznevqra.. Koito chete chesto v toq forum znae mnenieto mi po taq tema.. govorila sym za tova milion pyti (i sym bila uprekvana v povecheto)..

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:42
ne sum se zamislqla,no za sega sum na reshenieto-da shte mu kaja

kotenceto__
08-09-2006, 19:57
ДА аз бих му казала просто сърце няма да ми даде да го мамя ,но има и едно но че никога няма да му изневеря!!

koalka
08-09-2006, 20:28
Eto kak stoqt ne6tata...az izneverih na 4oveka kogoto obi4am pove4e ot vsi4ko...neznam kak se slu4i...nqma da obqsnqvam...Vaprosa e, 4e si priznah...i toi mi prosti...No vseki pat kato go pogledna se 4uvstvam ujasno...ne moga da zabravq...i neznam...Dali i toi se se6ta postoqnno za tova kogato sme zaedno?!Именно-точно това казах-вече нищо няма да е както преди е било.Винаги ще ви боли.Няма д ая има тази любов.Е,поне не същата.

iskareno se nadqvam da ne si prava :)Да,но като гледам на там отиват нещата.Ти изпитваш вина и незнам дали ще можеш да си простиш.Той ти е простил,но винаги докато сте заедно ще му напомня за това и ще му е гадно.

Krem4eto
08-09-2006, 20:53
Hei hora, abe mnogo mi e interesno kato izneverite priznavate li na polovinkata si? I kak izob6to reagira lubimiq vi 4ovek kato razbere 4e ste mu izneverili? A vie sklonni li ste da prostite iznevqra? Mda, mai samo tova iskah da popitam.... :)

Хм,аз досега не съм изневерявала...Според мене човек за да изневерява,значи има някаква "дупка" в самата връзка...И все пак ако някога изневеря не бих казала...Мисля че МНОГО ще нараня момчето до мен...А това дали бих простила-бих но ако се повтори...не бих...

strange__
08-09-2006, 21:38
За момента не съм му изневерявала,а по принцип нямам навик да мисля за реакцията си във една евентуална бъдеща ситуация,ако някой ден го направя тогва ще му мисля :wink:

TanaHapka_
08-09-2006, 22:09
Там е работата, че не бих му изневерила твърде много го обичам :smt008 , за мен той е идиален макар той да се самнява :smt009 , наистина даъжа на него и не бих му изневерила [-X , но все пак да отговоря на въпроса ти ако някога му изневера със сигорнос ще му кажа 8-[ , няма да мога да скрия от него :roll: , най-много да ме кълве съвеста... #-o и да не мога да спЪ! ](*,) ](*,)
Бих била чесна с него макар да съм сгрешила и да рискувам да загубя всичко!
](*,) Но пак ви казвам :idea: , че не бих му изневерила [-X :!:
Обичай те и не изневерявай те :smt016

Съгласна съм с теб! =D> :)

SiLveToOo```
08-09-2006, 22:18
Emii ako mn go obicham i durja na nego....Shte mu kaja dori da riskuvam da zagubq vsichko......a toi ako naistina me obicha shte mi prostii i shte razbera kakvi sa bili prichinite da go napravq....No az dali bih prostila tuk veche shte se pozamislq :( :( :(

sugar_nadia
08-09-2006, 23:37
Бих си траикала ,защото ако го обичам и ако призная има много голяма вероятност да го загубя!

slan4evo_momi4e
08-10-2006, 08:59
Бих си траикала ,защото ако го обичам и ако призная има много голяма вероятност да го загубя!

Nima e po-dobre sa gradi6 vrazka na laja?! To4no zaradi tova si priznah...Mislq, 4e ne sbarkah...Za6toto sega pone imam ne6to istinsko...V edna vrazka ediniq ot dvamata vinagi e po-sklonen da pravi gre6ki, no te trqbva da badat pro6tavani...taka si mislq...

Ice_Queen
08-10-2006, 10:32
Не бих му казала.. :| :smt012

Novkov
08-10-2006, 10:34
Зависи от обстоятелствата

kudravoto
08-10-2006, 10:36
da bih priznala no nikoga ne bih mu izneverila!

evanescence_fen4e
08-10-2006, 11:02
естествено че ши призная

He3HauKa
08-10-2006, 12:49
Smqtam che ne bih priznala i ne zashtoto ne darja na priqtelq si ,a zashtoto znam kakva she e reakciqta mu..Za men iznevqrata e edin vid raznoobrazie ama toi ne rasajdva po sashtiq nachin :mrgreen:

niGGa
08-10-2006, 12:54
Разбира се че не.Изневярата е за това, за да не се казва.

miloto_girl_4e
08-10-2006, 13:06
До сега не ми се е налагало, но сега като прочетох темата се замислих и стигнах до решението, че не бих му казала, ако няма откъде да научи :!: Просто, защото ако той ми изневери, аз лично не бих искала да знам, ако няма и откъде да разбера...
Всичко ще се промени .. доверието му към мен, може и отношението му донякъде ...
Знам, че трябва да бъда честна с него, но .. понякога е по-добре да премълчим нещо, за да не нараняваме любимият човек :!:

alkobalko
08-10-2006, 13:53
Да. Защото сме си обещали винаги да бъдем честни един към друг. Бих му признала, защото знам, че и аз бих искала да знам, ако се случи такова нещо.

BeBencEto
08-11-2006, 07:13
bih mu kazala razbira se...no nqma da se nalaga..

MuMeTy
08-11-2006, 21:22
Za da izneveri6 trqbva da NE OBI4A6 polovinkata si.Az NIKOGA ne sam izneverqvala daje na 4ovek na kogoto ne sam dyrjala,a kakvo ostava da izneverq na 4oveka kogoto ADSKI MNOGO OBI4AM I VQRVAM :smt007 .Ako predpolojim,4e stane ne6to takova(to nqma da stane de)BIH MU KAZALA prosto e ne6to kato dylg se pak vseki otgovarq za posledstviqta si,dori i da me ostavi i da stradam 6te mu kaja i nqma da go molq za pro6ka.Daje i da go preglytne ne6tata nqma da sa sy6tite...
A kak moje da vqrva6 na 4ovek,kogoto ti e izneveril ? :roll:

MuMeTy
08-11-2006, 21:24
Za da izneveri6 trqbva da NE OBI4A6 polovinkata si.Az NIKOGA ne sam izneverqvala daje na 4ovek na kogoto ne sam dyrjala,a kakvo ostava da izneverq na 4oveka kogoto ADSKI MNOGO OBI4AM I VQRVAM :smt007 .Ako predpolojim,4e stane ne6to takova(to nqma da stane de)BIH MU KAZALA prosto e ne6to kato dylg se pak vseki otgovarq za postypkite si,dori i da me ostavi i da stradam 6te mu kaja i nqma da go molq za pro6ka.Daje i da go preglytne ne6tata nqma da sa sy6tite...
A kak moje da vqrva6 na 4ovek,kogoto ti e izneveril ? :roll:

priti_kiti
08-11-2006, 21:40
като начало не бих изневерила,но иначе 'да'

LostDemon`
08-11-2006, 22:04
Да :P Но по принцип не изневерявам 8)

HeDa
08-11-2006, 22:07
Изневерявала съм и не съм казвала.. но връзката ми с това момче не беше сериозна и беше вече пред провал.. така че не намерих за нужно да му казвам пък и следващите дни се разделихме .. но ако е нещо по серизно бих казала и тогава той трябва да реши какво да прави ...