PDA

View Full Version : Офффф! Поредния тъп проблем! ":(



Разочарована
08-08-2006, 13:22
Здравейте! Аз съм на 16 и .. допреди 1 седмица ходих с едно момче. Много го обичах и все още го обичам, но той скъса с мен. Спа с мен и ме заряза. А той ми беше първия. 2 месеца ме лъжеше колко много ме обича само за да спя с него. Изчука ме и ме остави. А докато ходеше с мен си имаше сериозна приятелка с която са заедно от 3 години. И тя знаеше за мен, но нищо не му каза. Сега той пак ме търси. Двамата с приятелката му искат да павим тройка ... какво да правя. Каза ми че ако не се съглася ще ме прибият от бой. ПОМОЩ!

RoSiTy
08-08-2006, 13:27
Ami........ nz kakvo da ti kaja. Tova e mnoooooooooooooooooooooogo gadno, ama ne ti preporychvam da go pravish....

st1ki
08-08-2006, 13:33
:smt006

Ами мога да ти кажа да не се занимаваш повече с тоя идиот. А относно боя. Много много не вярвам да го напрай.. но няма смисъл от полиция и такива глупости... щото няма да ти помогнат
на боя се отвърща с бой :)
поговори с някои твои приятели ако стане нещо да идват да оправят положението..
успех :smt016

08-08-2006, 13:33
ами на 16 е момичето, вие какво очаквате?! като няма опит така става!

другия път мисли преди да направиш нещо, мила! само можеш да съжаляваш, че това ти е било първи път. а със заплахите просто блъфират. гаранция

iiirish
08-08-2006, 13:35
ами на 16 е момичето, вие какво очаквате?! като няма опит така става!

другия път мисли преди да направиш нещо, мила! само можеш да съжаляваш, че това ти е било първи път. а със заплахите просто блъфират. гаранция

това бях аз

siXt_senSe
08-08-2006, 13:36
Аз само не мога да разбера-ти да не си сляпа момиче?????Той си имал приятелка от 3 год и ходи с теб и тя знай.....и т.н. Поне малко не ти ли позамириса тая работа??Не сте малки,мислете!

Lorraine
08-08-2006, 13:38
glupavo si postypila..no ako misli6 4e toq boi ne e byzik po-dobre kaji na roditelite ti :!: I btw prekysni sqkvi vryzki s nego :!:

koalka
08-08-2006, 13:41
Не прави нищо,което е против волята ти.По-добре кажи на ваще от какво се опасяваш и ги помоли да ти помогнат,а не се сещам за друг,който може да ти помогне без те да знаят.Много е гадно,че така е постъпил,но и ти имаш вина.Не е трябвало да се бъркаш в 3-годишна връзка все пак.Но за съжаление има и такива момчета.

did1ls
08-08-2006, 13:49
Не прави нищо,което е против волята ти.По-добре кажи на ваще от какво се опасяваш и ги помоли да ти помогнат,а не се сещам за друг,който може да ти помогне без те да знаят.Много е гадно,че така е постъпил,но и ти имаш вина.Не е трябвало да се бъркаш в 3-годишна връзка все пак.Но за съжаление има и такива момчета.

DevilWish
08-08-2006, 14:32
Da be da kaje na tqhnite ,4e e spala s nego i 6e i se vidi malyk sveta :smt018

CrazyWitch
08-08-2006, 14:43
Просто дадеш ли им се един път.. смяташ ли, че няма да те манипулират втори път. Не им се давай. Бой Бой.. Нека бият, ако им стиска. Аз лично нямаше да им се оставя, малко ли бой съм яла от баща ми ;-) та тия ще ме плашат. Успокой се и помисли трезво. Ти до преди няколко седмици или дни си била девствена и сега те карат да правиш тройка с тях. у0у. Не ги слушай!!! Казвам ти оставиш ли им се един път, ще продължат най-вероятно да те въртят на малкото си пръстче.

mai4eto
08-08-2006, 15:04
ako misli6 4e e po dobre da spi6 s tqh napravi go no predi tova si pomisli ako ne iska6 oburni se kum nqkoi koito naistina 6te ti pomogne za6toto e mn po dobre da potursi6 pomo6ta na nqkoi po golqm ot teb a ne ot nas 4ao!!!! [-X nadqvam se 4e sum ti pone malko ot polza :) O:)

naia
08-08-2006, 15:30
Какви ли ги няма...не знам кой може да ти помогне по голяма кака,братовчеди....но просто не им се връзвай ако трябва ще ги набият


а на колко години е той?

MiRaCuLiXbb
08-08-2006, 15:38
Съгласи се да праите и кажи къде и кога...Ще намина... :evil:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
08-08-2006, 16:07
ПфФф омръзна ми от тия теми ебавки... модератори почнете да си вършите работата [-o< [-o< [-o<

luda`flirtajika
08-08-2006, 16:12
ами на 16 е момичето, вие какво очаквате?! като няма опит така става!

другия път мисли преди да направиш нещо, мила! само можеш да съжаляваш, че това ти е било първи път. а със заплахите просто блъфират. гаранция

това бях аз


naistina za zaplahite ne se pritesnqvai-gluposti na edin piklio prosto...