PDA

View Full Version : problem s gyrdite



sladko_bonche
08-08-2006, 16:12
sled 2 meseca 6te navar6a 16 i vse o6te ne moga da nosia sutien 6toto niama s kvo da go napalnia ,vaprosat mi e za6to ne sa mi porasnali gardite i dobre li 6te e da se konsultiram s lekar ! blagodaria predvaritelno

ProstoAz
08-08-2006, 16:14
Не можеш да носип сутиен? :shock:
Ами, сутиен с чашка АА? За него не ти трябва кой знае какъв материал...всъщност просто трябва да не си плоска като дъска в буквалния смисъл.
Да не си много слабичка?

{}{}{}
08-08-2006, 16:29
mi nosi biystie togava pak e neshto.. hich da ne ti pyka ako znaesh kfi ploski daski ama naistina det nqmat nishto nosqt sytieni ili bystieta palni s pamyci golqma smeshka e prosto :lol:

vesitu
08-08-2006, 16:32
абе да ти кажа аз имам кво да сложа в сутиена, но в последно време се чувствам по- комфортно без сутиен!:)Въпрос на личен избор е!Но моя съвет е щом нямаш с какво да го "напълниш" не носи сутиен....иначе изглежда много смешно - като палатка!

stp
08-10-2006, 14:54
Растежа на гърдите се контролира от хормони в половите жлези. За да разбереш най-точно на какво се дължи е добре да идеш и да те прегледа специалист.
Ако идеш все пак на лекар и не те притеснява да споделиш резултатите, пиши ми едно лично за резултатите, че темата с хормоните ми е най-интересна.

angel4eto_666
08-10-2006, 21:27
dam slabi4ka sam si 172 a pak sam 50 kg ,dosta e gadno vse pak da gleda6 drugite okolo teb ,gadnoto e 4e pr mi go natiakvat tva ne6to awe kvoto 6et da stava ,no za sutien ne bih si pomislila 6toto naistina e sme6no vijdala sam ne e priatna gledka mersi za savetite

KaRameL_f
08-11-2006, 12:23
Започни да тренираш бързо гребане с лажица или 100м вита баница,дано тва ти помогне.

maybelline
08-11-2006, 13:12
За какво ти е да носиш сутиен като няма какво да слагаш в него?

erry
08-12-2006, 16:11
За какво ти е да носиш сутиен като няма какво да слагаш в него?

ponqkoga se chudq za kvo pishete tuka kato qvno ne vdqvate za ko staa vypros.momicheto pita shto ne i rastat gyrdite be!

milichka spokoistvie.az lichno imam cici obache bez sutien si e nai qko.a i kato cenitel na jenskata krasota shte ti kaja che malkite gyrdi sa si tolkova sexy kolkoto golemite bombi.ne se pritesnqvai.ako tolkova mnogo ti prechi shte si napraish operaciq nqkoi den.obache nqma smi.a i lekarq nqma da ti pomogne,samo she te nakara da se pochuvstvash gadno,edva li ne shte se izsmee.taka mislq de,shoto toi nqma kvo da naprai:)

Mike-Jones
08-12-2006, 17:57
nishto ti nqma macko gore glavata

kudravoto
08-12-2006, 18:14
spokoino sladka vseki e strogo individualen i tvoite gurdi 6te po4nat da rastat spokoino aide i gore glavata :smt006

ProstoAz
08-12-2006, 18:16
Да и пораснат...може малко, ама много...няма за кога... :?

angel4eto_666
08-12-2006, 22:01
misi ,no vse pak e gadno da niama6 ni6to

BeBencEto
08-13-2006, 10:12
ami znaesh li to e strogo individualno...no vse pak shte porasnat :-)

maybelline
08-13-2006, 19:27
За какво ти е да носиш сутиен като няма какво да слагаш в него?

ponqkoga se chudq za kvo pishete tuka kato qvno ne vdqvate za ko staa vypros.momicheto pita shto ne i rastat gyrdite be!

Добре де,така или иначе ще й пораснат.Не сте виждали момиче на 17-18 без гърди,нали?

ProstoAz
08-13-2006, 19:30
maybelline, напротив - виждали сме. :lol:

maybelline
08-13-2006, 19:41
maybelline, напротив - виждали сме. :lol:

Имам предвид съвсем без гърди,като на някое момиче на 6 години например.А че може да са малки,да,може,но съвсем пък да ги няма...

08-13-2006, 21:51
maybelline, напротив - виждали сме. :lol:

Имам предвид съвсем без гърди,като на някое момиче на 6 години например.А че може да са малки,да,може,но съвсем пък да ги няма...
^npocTo^a3^f^ си е права...аз лично съм виждала жени, които и зурна нямат...

Виж слънце...голяма работа, че нямаш цици...може да нямаш НИКАКЪВ БЮСТ, но да имаш супер секси дупе и красиви крака :-D А и си висока!
Наблегни на другите части от тялото, които можеш да промениш. Слабичка си да...но за да не започнеш да се комплексираш заради гърдите, започни да тренираш, та да нзблегнеш на 4астите на тялото, които можеш да "усъвършенстваш". Можеш да си много желана и без огромен бюст...Аз имам големи гърди...но приятелят ми повече се възбужда от дупето. Така че спокоооойноооо :D Не е болка за умиране, все ще ти пораснат, а и да не пораснат - носи си сутиен. Да не ти пука другите какво ще кажат ;-)

SweetBunny
08-13-2006, 21:53
maybelline, напротив - виждали сме. :lol:

Имам предвид съвсем без гърди,като на някое момиче на 6 години например.А че може да са малки,да,може,но съвсем пък да ги няма...
^npocTo^a3^f^ си е права...аз лично съм виждала жени, които и зурна нямат...

Виж слънце...голяма работа, че нямаш цици...може да нямаш НИКАКЪВ БЮСТ, но да имаш супер секси дупе и красиви крака :-D А и си висока!
Наблегни на другите части от тялото, които можеш да промениш. Слабичка си да...но за да не започнеш да се комплексираш заради гърдите, започни да тренираш, та да нзблегнеш на 4астите на тялото, които можеш да "усъвършенстваш". Можеш да си много желана и без огромен бюст...Аз имам големи гърди...но приятелят ми повече се възбужда от дупето. Така че спокоооойноооо :D Не е болка за умиране, все ще ти пораснат, а и да не пораснат - носи си сутиен. Да не ти пука другите какво ще кажат ;-)

Забравих да се логна :-D

malko mace
10-25-2006, 13:32
Spoks,chte ti porastnech-imach ochte celi 1-2 godini za rastej,prez tiah nichto chudno da se sluchat chudesa!A i niama locho,kakvo,kato sa ti po-malki?Ama ne razbiram kakvo imach predvid pod "ploska kato daska",samo zarna li imach,bez dori maaanichko cicki?

no0k1e
10-25-2006, 22:16
za kvo ti e sutien be hahah

10-27-2006, 19:00
Мисля че трябва да се консултираш с лекар.И все пак си носи сутиен