PDA

View Full Version : KaK da go razKaram??



Lost_Kiss
08-08-2006, 16:18
Zdraveite!!

Edna priqtelka iska6e da me zapoznae s edin nein priqtel i da ni orejda oba4e kato se sre6tnahme na mene mi stana spr protiven :-& I zapo4n a da mi govori za nekwi si spr tapi ne6ta naprao spr me otvrati...Samo 4e postoqnno me dokosva i kazal 4e me haresva :// A e spr gnysen!!! Iskam da go razkaram oba4e ne grybo !!Molq vI pomognete kakwo da napravq 4e da ne me haresva pove4e!!??????

skate_warrior
08-08-2006, 16:19
ти си "spr" тъпо дете..

AnN_G
08-08-2006, 16:24
Ооо да миличка ,има и такива индивиди!Ми не му обръщай внимание аз така правя,все едно го няма.Обясни на приятелката ти че не ти харесва.Обясни му че не го харесваш,и ако не разбере от дума....все едно го няма и готово.

skate_warrior
08-08-2006, 16:31
К'во значи, че е "гнусен" и ти говори на "тъпи теми" ? Личи си колко си ограничена... то не може само около теб да се върти света. Аз съм сигурен, че си седяла като салапут и момчето се е чудило к'во да каже за да завърже някакъв разговор с тебе... и вместо да се зарадваш, че те е харесал ти се оплакваш!Много се дразня на такива талашити като тебе!

Axxxel
08-08-2006, 16:31
Ако си е разбран...ще се усети още от поведението ти...а аз съм на мнение, че каквото не става със сила, става с груба сила :D

Samotnik
08-08-2006, 16:42
Molq vI pomognete kakwo da napravq 4e da ne me haresva pove4e!!??????
За това има много лесен начин.Боб+кисело зеле и после му обявяваш газова война и бъди сигурна, че вече няма да те харесва

chelka
08-08-2006, 16:52
AKO SE STESNQVA6 KAJI NA PRIQTELKATA SI DA MU KAJKE 4E NQMA6 4UVSTVA KAM NEGO AKO TQ NE JELAE DA MU KAJE PROSTO GO IZBQGVAI ILI MU NAMEEKN 4E XARESVA6 DRUG

AnN_G
08-08-2006, 16:55
К'во значи, че е "гнусен" и ти говори на "тъпи теми" ? Личи си колко си ограничена... то не може само около теб да се върти света. Аз съм сигурен, че си седяла като салапут и момчето се е чудило к'во да каже за да завърже някакъв разговор с тебе... и вместо да се зарадваш, че те е харесал ти се оплакваш!Много се дразня на такива талашити като тебе!
Ми от къде знаеш?Може да и е говорил пълни глупости!Не е казала че не е говорил за нея и за това не го харесва!Как да се раздва че някой я е харесал,та тя не го харесва и като гледам не го и понася даже,а камо ли да се кефи че я харесва!Нищо не става на сила и тя ни иска съвет а не упреци!

08-08-2006, 17:00
Zdraveite!!

Edna priqtelka iska6e da me zapoznae s edin nein priqtel i da ni orejda oba4e kato se sre6tnahme na mene mi stana spr protiven :-& I zapo4n a da mi govori za nekwi si spr tapi ne6ta naprao spr me otvrati...Samo 4e postoqnno me dokosva i kazal 4e me haresva :// A e spr gnysen!!! Iskam da go razkaram oba4e ne grybo !!Molq vI pomognete kakwo da napravq 4e da ne me haresva pove4e!!??????
тъпа пу**а :smt013

mariq_ku4kata
08-08-2006, 17:04
К'во значи, че е "гнусен" и ти говори на "тъпи теми" ? Личи си колко си ограничена... то не може само около теб да се върти света. Аз съм сигурен, че си седяла като салапут и момчето се е чудило к'во да каже за да завърже някакъв разговор с тебе... и вместо да се зарадваш, че те е харесал ти се оплакваш!Много се дразня на такива талашити като тебе!

dosta umno bih kazala ;) ...nemoje da prenebregne6 taka mom4eto ... ili ako go napravi6 6te e super tupa i kurvenska postupkatati ;) ti sama si se suglasila da se zapoznae6 s nego... sama si nadrobila poparata ssega 6te si q surba6 ;) ;) ;)

vivi_to
08-08-2006, 17:07
К'во значи, че е "гнусен" и ти говори на "тъпи теми" ? Личи си колко си ограничена... то не може само около теб да се върти света. Аз съм сигурен, че си седяла като салапут и момчето се е чудило к'во да каже за да завърже някакъв разговор с тебе... и вместо да се зарадваш, че те е харесал ти се оплакваш!Много се дразня на такива талашити като тебе!

dosta umno bih kazala ;) ...nemoje da prenebregne6 taka mom4eto ... ili ako go napravi6 6te e super tupa i kurvenska postupkatati ;) ti sama si se suglasila da se zapoznae6 s nego... sama si nadrobila poparata ssega 6te si q surba6 ;) ;) ;)

i az sum na pulno suglasna s vas kak moje da ima takiva malki 6avrantii kato taq prosto neznam...haha ama ti puk kak re6i 4e te haresva te ato sa te vidqli takava sumovlubena i moje da sa re6ili malko da se pogavrqt s tebe :D :D :D

kaka0155
08-08-2006, 17:25
Говори ли български тоя човечец??!

did1ls
08-08-2006, 17:35
Ооо да миличка ,има и такива индивиди!

koalka
08-08-2006, 17:50
Ами да спре да те харесва ще е доста трудно.Просто му кажи,че ти не го харесваш и той едва ли ще спре да ти досажда повече.Вярно ти искаш най-доброто за себе си,но замисли се....и ти не си идеална и в очите на друг и ти можеш да говориш супер тъпи неща.Никой не е перфектен.А замисли ли се,че момчето мооже и да се е притеснило?

Lost_Kiss
08-08-2006, 20:30
К'во значи, че е "гнусен" и ти говори на "тъпи теми" ? Личи си колко си ограничена... то не може само около теб да се върти света. Аз съм сигурен, че си седяла като салапут и момчето се е чудило к'во да каже за да завърже някакъв разговор с тебе... и вместо да се зарадваш, че те е харесал ти се оплакваш!Много се дразня на такива талашити като тебе!

dosta umno bih kazala ;) ...nemoje da prenebregne6 taka mom4eto ... ili ako go napravi6 6te e super tupa i kurvenska postupkatati ;) ti sama si se suglasila da se zapoznae6 s nego... sama si nadrobila poparata ssega 6te si q surba6 ;) ;) ;)

kwo iska6 da hodq s nego kato ne go haresvam vaob6te

Lost_Kiss
08-08-2006, 20:38
Nikoi mai ne me razbra!! Az vi pomolihy za savet i iskam da my pokaja 4e ne moje da stane ni6to m-y nas za6toto 1. 4e haresvam drygo m i 2. 4e toi ne mi e priqten!! i iskam da my kaja nqkak po leko za da ne go razo4arowam i da ne go naranq !! Ama powe4e ot polovinata ot vas vmesto da mi dadat savet me obijdat i t.p. A towa 4e ne sam prelesna vav o4ite na drygi-hi4 ne me interesyva ot horskoto mnenie !!

Barbie
08-09-2006, 10:16
Dobre de, kude e dramata, na vseki se e slu4valo nqkoi da go haresva, puk toi da ne spodelq 4uvstvata mu (slu4va se i obratnoto...ti da haresa6 nqkoi, puk toi da ne e zainteresovan) Taka ili ina4e, kakvo napadnahte momi4eto, ne e dlujna da haresva tva mom4e - vidqla se e s nego, precenila e 4e ne e za neq...i tolkoz
Ta, macka, prosto budi 4estna...kaji mu 4e ne spodelq6 4yvstvata mu (bez da bude6 gryba)...i 4e vsu6tnost ve4e haresva6 nqkoi dryg moje6 da mu namekne6...i taka...slu4vat se takiva raboti

Kotetoto
08-09-2006, 11:54
Izlaji go,che haresvash drug... :-D

ANGEL4E
08-09-2006, 12:17
pomoli priqtelkata ti koqto vi e zapoznala da my obqsno 4e ne ste podhodq6ta dvoika ili kato se vidite zapo4ni da razkazva6 za nqkoe mom4e koito super mn haresva6 ili si haresvala ili prosto si izmisli ili kaji 4e si zaeta ili vaob6te ne hodi na sre6tite

yo-ma-nigga
08-09-2006, 12:18
kaji mu v ochtie s gaden ton "otpadash BaBy" :D

Mike-Jones
08-09-2006, 13:20
e tolkos li e slojno otivash pri nego :) taka milo shte mu kajesh nali prosto nemi dopadash nesi moq tip mom4eta no nali shte si budem razbirase priqteli i shte se uvajavame ;)

Svirka```
08-09-2006, 15:36
Molq vI pomognete kakwo da napravq 4e da ne me haresva pove4e!!??????
За това има много лесен начин.Боб+кисело зеле и после му обявяваш газова война и бъди сигурна, че вече няма да те харесва

=D>

In4iTu_
08-09-2006, 15:53
Срещнете се пак, но не бързай да го отрязваш...и му обясни, че не ти харесва като нещо повече от приятел и си останете приятели. А, ако случайно те попита за причини в никакъв случай не му казвай това :

spr protiven :-& I zapo4n a da mi govori za nekwi si spr tapi ne6ta naprao spr me otvrati


A e spr gnysen!!!

П.С:
orejda oba4e
Думата се пише така -> Урежда :wink: (научете се да пишете бе...)

mechtaq_za_teb
08-09-2006, 16:06
shtom ne iskash da e grubo mu kaji 4e prosto ne e tvoi tip mom4e

Obitax
08-09-2006, 16:51
Боже Боже колко мъка има по тоя свят Божееееееее .... :?

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:40
ima gi i takiva no tva "spr" me izdrazni