PDA

View Full Version : Край! Нали!?



dead_dream
08-08-2006, 20:03
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=48709
Toва е предишната тема, в която бях писала, за моите глупости.
Историята продължава.
След тези 4 седмици, в които него го няма, вчера си говорихме сериозно за нашите отношения (по телефона естествено, защото още не се е прибрал) и си призна, че се чувства гадно за нещата, които ми е обещавал, но не е изпълнявал. Че много ме обича и ще му е много хубаво ако му простя за тези грешки и продължим напред. Решихме, че аз днес ще му кажа решението си-дали оставаме заедно и ще се опитаме да оправим нещата, след като се върна от чужбина след месец или се разделяме сега. И днес аз му се обадих с мисълта да му кажа, че ще изчакам да се разберем след като се върна, че ще ми е хубаво ако ми пише. Но просто го оставих за накрая. През това време си говорихме, смяхме се, и стигнахме пак до въпроса с нашите отношения. Намекнах му нещо за момичета и т.н. Той се държа пак добре..и не ми обърна особено внимание.
След това изведнъж замълча... И след минута каза "Истината е такава. Има едно момиче, но нищо сериозно, а и тя е от Казанлък. Така че, нищо няма да стане с нея.". И аз естествено невероятно се разочаровах... и колкото да не исках да плача пред него. Просто толкова пъти ми беше обещавал, че няма да премълчи, ако направи нещо, беше ми казвал, че толкова ме обича, че не може да ме предаде, по никакъв начин. И изведнъж.... господи, боли ме! Не мога да го понеса... А и той ми каза, че това е била грешка, която няма да поправи никакво "съжалявам". Но ме обича и се раздвоява, защото едновремено не иска да ме губи, но и ... второто така и не го разбрах.
Иска да остане с мен...иска, но... Аз незнам. Казах му, че е по-добре да си поговорим днес и да му кажа какво решавам.
Искам да остана с него... толкова много искам и бях на косъм. Но..тази негова постъпка провали всичко.
И аз не искам да го губя, прекалено го обичам наистина, а и най-близкия ми човек. Толкова пъти съм се доверявала, и толкова пъти са ме предавали, като започна от родителите, до приятели. Точно той беше, човакът на който можех да кажа всичко..и който ме обичаше и ценеше.
И изведнъж всичко рухна...
Незнам дали да чакам докато се върна, за да осмисля през този месец нещата. Или да свърши всичко сега...
Единствено знам, че го обичам. И че ме нарани, а аз не го заслужавах.
Но го познавам, че все още съм готова да му дам втори шанс.
Може би ще ме посъветвате нещо...незнам..
Мерси, че прочетохте романите и чувствата ми.

Freelander
08-08-2006, 20:18
Дай му шанс! Недей сама да се лишаваш от най - скъпото нещо в живота си! Аз днес точно това направих! Ще съжалявам дълго време ако се разделя с НЕЯ, ще имам вина за това и от сега ме боли! НЕ СИ ПРИЧИНЯВАЙ СЪЩОТО! НЕДЕЙ!!!!!!!!

08-08-2006, 20:37
И аз не да го губя...защото ако него го няма, значи нямам абсолютно нищо, на което да държа. Но от друга страна...не знам дали ще мога да му имам доверие. Просто ме е страх, че ще ме разочарова пак..а няма да го понеса.
Обичам го...но незнам дали мога да го разбера. Незнам защо го направи...и не съм сигурна дали той знае. Но ме нарани...жестоко.
Мерси все пак... и пази си момичето, така както аз не успях да опазя моето момче.

strange__
08-08-2006, 20:39
Какво губиш ти ако оставиш нещата така?!Тоест...ти при всички положения 1 месец ще си в чужбина и през този един месец многократно ще премисляш случилото се,затова му кажи,че искаш всичко да остане така,а когато се върнеш и когато и двамата сте имали достатъчно дълго време на разположение да помислите за връзката си,ще решите какво ще правите от тук натам...в момента си в шок от чутото и ще вземеш прибързано решение,за което може би ще съжаляваш после....моят съвет е да изчакаш да се върнеш от чужбина,кажи му го и на него това,за да може и той да си прецени какво иска и очаква от теб...успех :wink:

`Death`Whore`
08-08-2006, 20:48
Ами...според мен трябва да сте заедно, обаче му кажи да не те наранява - да не те избягва, да не изневерява, да не лъже...

Obitax
08-08-2006, 20:51
DAI mu 6ans po dqvolite ako go otprati6 ei taka posle 6te sajelqva6

adDicTeD`tO`yOu
08-08-2006, 20:57
Да..дай му шанс наистина и ти го обичаш и той те обича...просто е направил няколко грешки...ще съжаляваш после..поговорете пак и му кажи,че искаш да сте заедно :)

dead_dream
08-09-2006, 10:11
Мерси много много за съветите. Миналия път като ми казахте, че има друго момиче, реших да не ви вярвам, защото на него му имах повече доверие. Но ... явно вие бяхте прави. Съжалявам.
Все още продължавам да се чувствам ужасно. Даже още повече.
Днес си говорихме и той ми каза, че е останал на село заради нея, че с всеки изминал ден в нея открива нещо, което го привлича все повече. И е объркан. Каза ми, че ме обича, но и към нея изпитва нещо, което още не може да осъзнае.
И толкова ме болии... Вярвах му, казваше ми, че съм момиче, което ако някое момче има трябва да се чувства късметлия. И...не му трябва никоя друга.
Но винаги излиза обратното.
Незнам.. ще изчакам докато се върна, но мисля да приключа всичко.
Не мисля че ще се справя, ако трябва да го деля. И няма да понеса мисълта, че ще мисли за друга. Прекалено много го обичам.
Дано поне нея не разочарова.

`Death`Whore`
08-09-2006, 10:16
1. По моите разбирания или обича теб, или изпитва чувства към другата. Лесно му е - кеф му е на село - мацка, кеф му е при теб - друга мацка.
2. Много е било гадно да не ти казва. Ако е било секс, е по-приемливо, обаче той излиза с нея и лъже теб заради нея.

Не че ти помагам, просто се възмущавам...не знам дали аз бих могла да прекъсна връзката си при такива обстоятелства, но май това е вариантът...щом има чувства към нея.

Freelander
08-09-2006, 10:17
Сега ще си противореча... моят съвет беше да останеш с него, но щом иска да е с друга няма смисъл да продължаваш по този начин ;-) Бъди егоист, прецени как ще ти е по - добре на теб и направи каквото е нужно! УСПЕХ!

KpuCeTo
08-09-2006, 10:30
vij s men se sluchi nesto podobno i poneje znam kakvo e i iskam da dam suvet.i az imam priqtel s koito sme zaedno ot godina i mesec.i edin den az si otidoh na selo toi me predopredi che ako ida tova shte e kraq no vse pak az otidoh zashtoto ne iskah toi da me spira.ta az otidoh i vecherta toi mi se obadi i kaza che vsichko prikliuchva,az nqmashe kakvo drugo da napravq i se primirih i se nadqvah che kato se vidim shte razmisli.minaha 2 dni vidqhme se i toi mi dade "shans"ne che bqh vinovna za neshto no...
obache az razbrah che sled kato me ostavil po tela e bil s druga az mu prostih...no toi si nameri prichina i skusahme.kaza mi prosto che nqmal chuvstva kum men.az nqmashe kakvo da napravq.i iskah da go zabravq po kakvi li ne nachini i pisah sms na edno staro gadje.i sled edna sedmica toi mi zvani i mi kazvache iska pak da sme zaedno i kato se vurna ot moreto da mu se obadq da se opravim.obache vecherta toi e vidql sms-ite koito sum pisala i mi se obajda i v kraina smetka toi sujali che e otishal pri onaq...taka che vij pomisli dobre dali mojesh da mu prostish,dali tolkova silno si naranena,pomisli dali shte mojesh da si s nego pri misulta che do skoro e pregrushtal druga a ti si go chakala...ne burzai varvi v chujbina pomisli si i posle mu kaji kakvo chuvstvash!;)

dead_dream
08-09-2006, 12:03
Да, там е проблема, че просто не мога някак да приема, че може да има чувства към друго момиче. При положение, че всичко което ми казваше, аз го приемах и вярвах на това безрезервно. А после той е бил с нея, целувал я е, прегръщал я е... и сега съжалява, но казва че тогава не е мислил. Не го разбирам, колкото и да ми се иска и да се опитвам.
Обичам го... това е положението. Но не мога да съм с него, докато съм със съзнанието, че не е само моето момче.

08-09-2006, 12:24
виж сега... щом я е целувал и прегръщал значи че в този момент сърцето и ума му не са били при теб. ако бяха е щял да спре и да се осъзнае.

според мен по-добре е да скъсате и да си намериш друг който наистина те цени, а не такъв който като замине някъде си хваща друга.. ей така от нямане какво да прави. сега като заминеш за месец, мислиш ли че той ще се затвори в къщи да те чака или още след ден-два ще отиде при някоя друга. явно е такъв тип човек - едмо момиче не му е достатъчно.

аз виждам нещата така:

вариант 1. ако сега скъсате, ще имаш идеалната възможност да го преживееш когато си в чужбина и да си дадеш сметка дали той те заслужава и дали наистина е човека за който си ги мислела в началото.

вариант 2. може да му кажеш че имаш нужда от време да помислиш и като се върнеш да говорите отново.

но щом той сега ги прави тези издънки...какво остава като заминеш. намери си някой който да те цени истински, а не зад гърба ти да забива други мацки

Mike-Jones
08-09-2006, 13:14
mrasnik e toi golqm xax kak kazal :0 ami ima edno momi4e ama nishto seriozno :0 duxame si taka s neq ama nishto seriozno :0 abe q go maxai toq :0 pravi te na glupa4ka i se vuzpolzva ot 4ustvata ti kum nego

iiirish
08-09-2006, 13:18
mrasnik e toi golqm xax kak kazal :0 ami ima edno momi4e ama nishto seriozno :0 duxame si taka s neq ama nishto seriozno :0 abe q go maxai toq :0 pravi te na glupa4ka i se vuzpolzva ot 4ustvata ti kum nego =D> =D> =D>

IKisseDAGirL
08-09-2006, 14:22
какъв шанс, вие добре ли сте??
един път случи ли се подобно нещо, значи нищо няма да му попречи да се повтори [-(
зарязвай го и край... не е единствения :!:
ние хората сме устроени така, че да можем да се сближаваме не само с 1 човек през целия си живот, за това проблемът "той е най-близкият ми човек" не съществува ;-) без съмнение ще откриеш и друг такъв... дори много :lol:
няма незаменими хора

dead_dream
08-09-2006, 15:01
Да, няма незаменими хора. Но има хора, които не искаш да губиш, защото ги цениш като характер, по постъпки и така нататък. Той е единствения човек, който дори и да не обичах така, както сега, винаги бих го оценявала така, както заслужава. И бих го уважавала.
Е...вярно е че ме предаде, но това не означава, че ме е разочаровал до такава степен, че да не искам да имам нищо общо с него. Да, колебая се, дали искам да е така, както беше досега. Но искам приятелство, въпреки всичко. Дано ми го даде.
Пък за другото.... ще ми липсва... и ще ме боли. Мисля че ще го преодолея. Но незнам дали си струва решението...

In4iTu_
08-09-2006, 15:20
Аз не бих му дала втори шанс :smt018 При това ти заминаваш за цял месец, това не е малко време и ако мислиш, че като му простиш сега и заминеш,той ще те чака без да погледне друга...лъжеш се..Както каза valantain_love щом един път го е направил, няма да се поколебае да повтори..."Еми какво пък, нея я няма...едва ли ще разбере, има време докато се върне.Що не се позабавлявам?" - мисъл на момче :wink: Зарежи го тоя, не те заслужава...Забавлявай се през този 1 месец без него...

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:47
dai mu 6ans za boga posle shte sujalqvash za storenoto