PDA

View Full Version : Имам Много СЕРИОЗЕН проблем



Палав татко
08-08-2006, 20:46
имам един много срамен и интимен проблем. Аз съм гей но напоследък като видя секси мъж въобще не ми става :( чудя се от какво ли е? А с приятеля ми по принцип правим страхотен секс .. но в последно време май все аз съм пасивен защото не мога да го вдигна :( . Много ме е срам че трябва да го кажа :( И не само това е проблем ами напоследък и дупето ме сърби. дали е възможно да ми е предал някаква венерическа болест в дупето. и дали ако имам, приятеля ми не ми изневерява с друг. вече съм адски отчаян и не знам какво да правя.... ;(

VANKO1
08-08-2006, 20:58
Imam beli petna okolo penisa i neznam ot kakvo sa molq pomognete :shock:

cecko_boy
08-08-2006, 21:02
Umirai v kofite eee eee ee

Палав татко
08-08-2006, 21:03
Пишката ти се превръща в албинос!!!!!!!!!!!!

Д-р. Кьосева
08-08-2006, 21:22
Палав татко, проблемът ти е много често срещан. След преминаване на една определена граница от интимни отношения организма се изтощава и действа защитно като намалява сексуалния нагон. Поговори с приятеля си за проблема, помоли го за разбиране, сподели му какво те възбужда и какво не. Чувствай се свободен да му поискаш малка почивка докато се почувстваш отново готов за любовни игри. В това да си пасивен няма нищо лошо ако се чувстваш добре и задоволен. Колкото до сърбежите много е възможно да се получават от прекомерно екскрементиране или диария. В летните жеги потните жлези около ануса функционират усилено и е много възможно под въздействието на бактерии да се получи инфекция. За това най-добре е да посетиш уролог. А колкото до приятеля ти наистина трябва да поговорите и изясните отношенията си.

Успех!

navits
08-08-2006, 21:23
:smt097 :smt097

Д-р. Кьосева
08-08-2006, 21:32
navits, ™.::CeCkO®BoY::.™, мисля че мненията Ви са крайно неуместни. Хората имат проблем отнасяйте се с уважение към техните несгоди. С подобни мнения само усложнявате и създавате допълнителни пречки. Ако казвате нещо то трябва да е единствено в помощ!

ProstoAz
08-08-2006, 21:44
11 точка от правилника!
Благодаря!