PDA

View Full Version : За тревата- засаждане, отглеждане и т.н.



porkito
08-09-2006, 02:42
Не си мислете, че см някакъв наркоман просто искам да разбера какво ще стане. Дадоха ми семена и искам да посадя. Нека опитните дадъд малко информация кое как и защо, защото съм много неопитен :roll: :roll:

08-09-2006, 11:45
ами то се сее в края на матрт/на4алото на април, сега ве4е е късно за плантацийка, ама ако имаш остъклена тераса или пък оранжерия не е късно. ако съм ан теб, ще си събирам ОЩЕ семки, та на пролет да имам към 200-300 семки за засяване, от които 10% няма да поникнат, 50% ще се окажат мъжки, още 30-40% ще се окажат опрашени от дива4ка, 20% ще ги изядат охлювите докато са още малки...
и така на 15 септ. догодина с 15 зрели женски растения бих си устроил живота от към трева.

niGGa
08-09-2006, 13:08
влез във форума на движение "Промена".
promena.org
обаче се регистрирай.само регнатите имат достъп до раздел "Градината"

porkito
08-09-2006, 14:20
ами то се сее в края на матрт/на4алото на април, сега ве4е е късно за плантацийка, ама ако имаш остъклена тераса или пък оранжерия не е късно. ако съм ан теб, ще си събирам ОЩЕ семки, та на пролет да имам към 200-300 семки за засяване, от които 10% няма да поникнат, 50% ще се окажат мъжки, още 30-40% ще се окажат опрашени от дива4ка, 20% ще ги изядат охлювите докато са още малки...
и така на 15 септ. догодина с 15 зрели женски растения бих си устроил живота от към трева.

Ми аз имам сега 25 семки някаде. Не може ли да взема 5 и да ги посадя да видя дало ще стане. А и имам някой въпрос

1. Като се откусне някое листо, на негово място ще порасне ли друго?
2. Разбрах че трябва да се гледа на светло и топло- аз имам остъклена тераса ама там не е топло, Това е голям проблем нали ?
3. Какво означава да е дивачка?
4. От каде да намирам семки. Тези един приятел ми ги даде :-k
5. На семките няма да им стане нищо като отлежават нали?

Ако има още въпроси ще питам





влез във форума на движение "Промена".
promena.org
обаче се регистрирай.само регнатите имат достъп до раздел "Градината" ] ]

Мерси!! Много ми трябваше такъв подобен сайт обаче не можах да намеря