PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя? Тя е много срамежлива.



Sex_master
08-09-2006, 08:05
Awe kajete kakvo da pravq ???? NE MOGA VE4E ! Momi4eto koeto haresvam neveroqtno mnogo i koeto me haresva neveroqtno mnogo se darpa ! V smisul 4e e mnogo sramejliva ! Iska da se vijdame no q e sram i ponqkoga me prenebregva sas fr si ! Kakvo da pravq ????

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

CrazyWitch
08-09-2006, 08:15
Срам, срам. ОК! И аз съм срамежлива по-принцип... Ама то такова нещо има ли го. Щом толкоз "невероятно много" те харесва ко прай тя? Еми поговори с нея. Винаги съм казвала, че един стабилен разговор има възможността да оправи нещата. Обясни и, че искаш да сте заедно и не ти е много приятно постоянно да те пренебрегва. Питай я в крайна сметка какво чувства към теб. Айде късмет!

ANGEL4E
08-09-2006, 08:15
AKO Q HARESVCA6 TOLKOVA MN DAI I MALKO VREME MOJE PAK DA NE TE HARESVA TOLKOVA KOLKOTO TI NEQ
NIKOGA NE MOJE6 DA BADE6 SIGUREN KAKVO SE VARTI V GLAVATA NA EDNO MOMI4E

reason
08-09-2006, 09:55
Срам, срам. ОК! И аз съм срамежлива по-принцип... Ама то такова нещо има ли го. Щом толкоз "невероятно много" те харесва ко прай тя? Еми поговори с нея. Винаги съм казвала, че един стабилен разговор има възможността да оправи нещата. Обясни и, че искаш да сте заедно и не ти е много приятно постоянно да те пренебрегва. Питай я в крайна сметка какво чувства към теб. Айде късмет!
:wink:

iiirish
08-09-2006, 10:09
срама се преодолява! просто трябва воля и характер :wink:

koalka
08-09-2006, 13:27
Говори с нея и и кажи,че няма от какво да се срамува и,че щом се харесвате ще е много хубаво да сте заедно.Може би не е имала гадже до сега и не знае как да се държи

White_Shadow
08-09-2006, 14:31
А дали пък тя не иска да се видите?И да не те харесва толкова много?

Момичето си има приятели-мн ясно че трябва и с тях да излиза!Ти да не би да искаш тя да е по цял ден прикована пред компа да си лафите?

Мн ясно че ще си излиза с приятелите!И може да не я е срам,а просто да не иска да се виждате още!Тя да ти е казала:"Ми срам маи да са видим!!"???

mechtaq_za_teb
08-09-2006, 14:54
govori s neq.kato tolkova mnogo se obi4ate tova 4e tq e sramejliva ne vi pre4i da ste zaedno!

In4iTu_
08-09-2006, 14:59
От това, което прочетох не можах да разбера тя споделила ли ти е, че те "харесва невероятно много" или просто ти така си мислиш. Съжалявам, че ти го казвам толкова директно, но...опитай се да разбереш дали и тя има някакви чувства..Защото ходенето при приятелите и (което е напълно естествено, не е длъжна да ги зарязва заради теб) може да означава не срам, а начин да те избягва.. :roll:

maybelline
08-10-2006, 14:58
Никой не е умрял от срамежливост.Виждайте се някъде,където няма да я е срам - на кино(не й се налага да говори много,но свиква с присъствието ти),в парка(на тенис на маса или баскетбол - спортувате,а тя няма да се срамува толкова).Разбери кога се вижда с приятелите си и уговаряй срещите ви по друго време.

ANGEL4E
08-10-2006, 15:27
pogovorete moje pak da uspee da preodolee sramejlivosta

luschka
08-10-2006, 15:38
Ако си сигурен,че те харесва, а не че те избягва и аз мисля че трябва да поговориш с нея. Мисля, че това ще й помогне поне малко да се поотпусне като за начало. Успех!

POLA^_^
08-10-2006, 15:52
Присъединявам се:РАЗГОВОР трябва тука :wink: В една връзка комуникацията е много важна,а както виждам ти искаш да се получи нещо между вас...Късмет! :wink:

BeBcHeTo
08-10-2006, 16:20
emi pogovorete ako i tq te xaresva nema ot kfo da q e sram