PDA

View Full Version : probva li me?



08-09-2006, 10:42
Mi toi postoqnno si go prai uj na maitap, no postoqnno se razpravq, 4e mi izneveril hodi pregra6ta moite fr, a kogato sme dvamata i kazva, 4e ima rabota i trq si hodi i 4e barza i ne6to ot sorta. Dali ne sam samo za broika ili prosto obi4a da izprobva dali revnuvam?

`Death`Whore`
08-09-2006, 10:43
Щом е постоянно, не може да е на майтап.

Novkov
08-09-2006, 10:52
Направи и ти същото бе, с неговите приятели :) Ще разбереш

BeBcHeTo
08-09-2006, 11:00
Pravi i ti sa6toto i 6tom go prai posttoqnno ne e na maitap

Juicy_Lucy
08-09-2006, 11:06
може да не е сигурен в това,което ти чувстваш към него и да си измисля разни такива неща само ,за да види каква ще е реакцията ти и дали ще ревнуваш..от скоро ли сте заедно?

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-09-2006, 11:07
На мен ми звучи все едно и е изневерил и иска да види каква ще и е реакцията ... Или пък мисли да и изневери ... ;)

08-09-2006, 11:15
може да не е сигурен в това,което ти чувстваш към него и да си измисля разни такива неща само ,за да види каква ще е реакцията ти и дали ще ревнуваш..от скоро ли сте заедно?
da, ot skoro - po-malko ot 2 sedmici

Lost_Kiss
08-09-2006, 12:49
S negovite kanani po negovata glava! i ti my napravi sa6tiq nomer da vidi6 toi kak 6te reagira!A moje i da pogovorite nasame,otidete na kafe samo dvamata i go pitai towa,koeto pita i nas!!

iiirish
08-09-2006, 13:07
Направи и ти същото бе, с неговите приятели :) Ще разбереш

съгласна съм :wink:

koalka
08-09-2006, 13:29
Егати майтапа не е истина.Въобще не се майтапи и да,ти си поредната му бройка.Той не те обича,а и не мисля,че и те харесва щом те кара да ревнуваш и не се интересува ти как се чувстваш.

mechtaq_za_teb
08-09-2006, 15:01
pfff ako e s teb zashto shte pregrasha fr ti? [-( malko stranno mi zvichi.a za da si namira postoqnno izvineniq za da si tragne sigurno si ima prichina.po dobre govori s nego za da razberesh dali e maitap ili prosto iska da ti pokaje qsno 4e ne iska da e s teb poveche!

In4iTu_
08-09-2006, 15:25
Егати майтапа не е истина.Въобще не се майтапи и да,ти си поредната му бройка.Той не те обича,а и не мисля,че и те харесва щом те кара да ревнуваш и не се интересува ти как се чувстваш.

На същото мнение съм...Остави го тоя...ти си му поредната просто, следващите са приятелките ти (щом ходи да прегръща тях..)
Този трябва да е голям изрод да ходи да се зарибява с приятелките ти пред теб. ](*,)

Sexapilna_kukla
08-09-2006, 16:45
A az puk se chudq na tvoq akul-kak go turpish vse oshte tozi?!?Az ako sum na tvoe mqsto toi otdavna da e putnik......kak moje da si pozvolqva takova durjanie,toi za kakva te ima?!?Osuznai se i go razkarai nai-dobre,ne e edinstveniq vse pak i moje da si namerish mnogo po-dobro momche,koeto da te uvajava i da se otnasq dobre s teb,a ne kato toq....

Axxxel
08-09-2006, 16:51
Само едно ще кажа...Файт Файър уит файър....

GLeZoRanA
08-09-2006, 18:22
Направи и ти същото бе, с неговите приятели :) Ще разбереш

съгласна съм :wink: За кво да го прави да го отбразва направо за кво ще си играят на котка и мишка нищо няма да постигне . Тва ще е най-тъпата и детска постъпка . Той веднага ще разбере за кво става реч и ще постъпи още по тъпо с нея . За тва по добре му покажи пътя до като е време . Няма да даваш некъв тъпак да те разиграва !!!!!!!!!!!!!!

iiirish
08-09-2006, 19:09
Направи и ти същото бе, с неговите приятели :) Ще разбереш

съгласна съм :wink: За кво да го прави да го отбразва направо за кво ще си играят на котка и мишка нищо няма да постигне . Тва ще е най-тъпата и детска постъпка . Той веднага ще разбере за кво става реч и ще постъпи още по тъпо с нея . За тва по добре му покажи пътя до като е време . Няма да даваш некъв тъпак да те разиграва !!!!!!!!!!!!!!

а защо да си затваря очите?! нека му покаже, че не само той може да имам тези, които му харесват :wink:

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:15
Направи и ти същото бе, с неговите приятели :) Ще разбереш

dam dam napravi sushtoto-shtom toi s/u teb i ti s/u nego :D:D