PDA

View Full Version : Kakvo da pravq?????



{PiSaNkAtA}_{MiMi}
08-09-2006, 11:09
Neznam kakvo da pravq tazi godina 6te u4a v novo u4ili6te(az sam ot Aitos,6te u4a v Bs) v koeto imam samo edna poznata,koqto otide da u4i tam minalata godina,no v druga specialnost.Neznam kakvo da pravq,kak da se darja ami ako ne mi haresa ne moga da se varna v staroto daskalo. V zadanena ulica sam potoqnno se pritesnqvam kak 6te mine parviq u4eben den i vse pak ima malko nadejda v men 4e vsi4ko 6te mine ok.Chuvalam sam mnogo raboti za burgazliite i to pove4eto ne mn dobri. Ako ima nqkoi za 9 klas v koito u4i v stroitelniq (patno stroene) ili izob6to nqkoi koito u4i tam nqmam ni6to protiv da se zapoznaem.

just_a_kid
08-09-2006, 11:20
Аууу, ново училище, голяма трагедия! Не виждам какъв е проблемът да се запознаеш с новите си съученици, най-вероятно ще се сприятелиш с част от тях. Да не би досега да не си се запознавала с хора и затова да не знаеш как да се държиш? Просто си бъди себе си, няма да те изядат /поне не съм чувала за такива случаи/ :lol: . И освен това няма от какво да се притесняваш толкова пък и отсега - остава още един месец ваканция, а ти ще си губиш времето да се тревожиш за глупости, по-добре не му мисли толкова :wink:

BeBcHeTo
08-09-2006, 11:23
Kaf ti ti e problema egati gotinoto kat si v novo daskalo novi priqteli novi u4eteli supersko0oOo e draqj se estestveno i nema ima6 nikfi problemi

mai4et0
08-09-2006, 11:31
Kaf ti ti e problema egati gotinoto kat si v novo daskalo novi priqteli novi u4eteli supersko0oOo e draqj se estestveno i nema ima6 nikfi problemi ne vijdam ni6to gotino v tova da vi s novo daskalo.E,to e qsno 4e ne e bokla za umirane....6e go prejivee6 spoko.q dai po optimisti4no!!

{PiSaNkAtA}_{MiMi}
08-09-2006, 11:45
Slu6am sar,tai vqrno sar. Tuko 6to doide nai-dobrata mi priqtelka i mi obqsni za neiniq parvi u4eben den dano i moq da e taka.Moje naistina da ne e tolkova stra6no i vse pak si ostava malka doza pritesnenie,to bez neq ne moje i misi za savetite.