PDA

View Full Version : В шок съм!



Lorraine
08-09-2006, 11:41
Ами накратко...снощи разбрах,че майка ми е била разведена преди да се ожени за татко.Съвсем случайно чух,но съм шокорана направо :shock: Никога не съм мислила,че ще науча такова нещо по такъв начин.Поне трябваше да има смелостта да ми го каже в очите,а тя ме е лъгала почти 14 години .. :smt011 просто нз какво да кажа,нз какво да правя.. :smt011 :smt010

Ani_girl
08-09-2006, 12:07
ami nali nqmash polu bratq ili sestri a dori i da imash trqbva da se radvash za tova spokoino ne se 6okirai tolkova ako maikati e bila s 4ovek koito e obi4ala i sled tova 4ustvata i sa se izparili mnogo qsno 4e nqma da e s 4ovek koiito ve4e ne obi4a a i ako ne se e bila razdelia s tozi 4ovek teb sega e nqmalo da te ima nali ? spokoino i gledai samo na pred ne6tata 6te se podredqt samo s vremeto a ako tozi problem te mu4i pogovori seriozno s maikati ! za da ti se izqsni vsi4ko 4ao macka i ne se pritesnqvai tolkova !!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-09-2006, 12:14
i bi trqbvalo da si v shok ... ne mojesh da go promenish prosto svikni s misulta 4e maika ti e bila jenena za drug a i sega nali e s bashta ti i vsi4ko e ok? taka 4e ne se trevoji :P

Novkov
08-09-2006, 12:34
Значи майка ти е модерна жена, бях чул, че развода е на мода :lol: Ми хвани я на тясно и я притисни да ти поразкаже това онова да си на ясно да няма други изненади

marina star
08-09-2006, 13:09
ima6 pravo da q sadi6 4e e nqmala smelostta da ti go kaje pravfo v o4ite!i spored men bi trqbvalo da i kaje6 kvo si 4ula i da poiska6 ot neq da ti razkaje,da si pogovorite kato priqtelki i t. n.

Tempestjuji
08-09-2006, 14:00
защо се травматизираш за такива глупости???
тва не е лъжа...тя извира дали да ти каже или не..
ехх..голяма работа като е била женена!!!
what difference does it make??

Lorraine
08-09-2006, 14:52
защо се травматизираш за такива глупости???
тва не е лъжа...тя извира дали да ти каже или не..
ехх..голяма работа като е била женена!!!
what difference does it make??
problema e 4e ne mi go e kazala!!!!!!!!

Tempestjuji
08-09-2006, 14:56
защо се травматизираш за такива глупости???
тва не е лъжа...тя извира дали да ти каже или не..
ехх..голяма работа като е била женена!!!
what difference does it make??
problema e 4e ne mi go e kazala!!!!!!!!

А защо трябва да ти го казва??
Може би я е било страх, че ще реагираш точно по този начин!!

BeBcHeTo
08-09-2006, 15:05
Gadno e 4e ne go e spodelila s tebe

PaSsioN_GiRL
08-09-2006, 15:32
Значи майка ти е модерна жена, бях чул, че развода е на мода :lol: Ми хвани я на тясно и я притисни да ти поразкаже това онова да си на ясно да няма други изненади

dam i az tai vikam :twisted:

ludo_mace
08-09-2006, 16:28
Щом и майка ти, и баща ти не са ти казали, значи може да си имат причина :-k Поговорете, не й се цупи [-X

In4iTu_
08-09-2006, 18:21
Еми попитай я..кажи и, че си чула и я накарай да ти доразкаже историята. Поне аз така бих направила, но не се шокирай, няма за какво :wink:

08-10-2006, 06:47
Ами накратко...снощи разбрах,че майка ми е била разведена преди да се ожени за татко.Съвсем случайно чух,но съм шокорана направо :shock: Никога не съм мислила,че ще науча такова нещо по такъв начин.Поне трябваше да има смелостта да ми го каже в очите,а тя ме е лъгала почти 14 години .. :smt011 просто нз какво да кажа,нз какво да правя.. :smt011 :smt010

Аууууу какъв проблем! Трагедия! ](*,)
Я не ставай смешна! Какво от това, че е била омъжвана?Живеем в 21 век! >

Eimi_{}
08-10-2006, 08:05
Ами накратко...снощи разбрах,че майка ми е била разведена преди да се ожени за татко.Съвсем случайно чух,но съм шокорана направо :shock: Никога не съм мислила,че ще науча такова нещо по такъв начин.Поне трябваше да има смелостта да ми го каже в очите,а тя ме е лъгала почти 14 години .. :smt011 просто нз какво да кажа,нз какво да правя.. :smt011 :smt010

Аууууу какъв проблем! Трагедия! ](*,)
Я не ставай смешна! Какво от това, че е била омъжвана?Живеем в 21 век! >И какво като живеем в 21 век??След като повечето майки искат децата да споделят всичко с тях,не би ли трябвало и майките да казват на децата??Все пак няма нищо лошо,че е била разведена,лошото е,че не е казала на детето си!

honey_7o
08-10-2006, 11:45
Значи майка ти е модерна жена, бях чул, че развода е на мода :lol: Ми хвани я на тясно и я притисни да ти поразкаже това онова да си на ясно да няма други изненади

dam i az tai vikam :twisted:


Prestanete s glupostite.Edva li nqkoi se razvejda zaradi modata.Pak i predpolagam 4e tova se e slu4ilo predi pove4e ot 14 godini.Opitai se da i dokaje6 4e ve4e si golqma i moje da ti razkaje kakvo e stanalo-4e moje da ti ima doverie.Spored men tq ne e iskala da go skrie,a e iz4akvala podxodq6tiqt moment.Pak i moje da e osaznala 4e predi6niqt i brak e bil gre6ka i da ne iska da se vra6ta kam onzi period ot jivota si :-k

maybelline
08-11-2006, 13:45
И какво толкова?Ти питала ли си я дали е била разведена,че смяташ че те е 'лъгала'?Като е била разведена,да не е полудяла или изкуфяла?Не!Ами какъв е проблемът тогава?

Angel_Girl
08-11-2006, 16:57
Emi i az sam razbirala mn ne6ta ot minaloto na na6te, koito ne sam mi bili kazvani i az sam bila v 6ok.6te ti mine, kogato osaznae6, 4e moje bi za tqh e bilo po dobre da ne znae6

Палав татко
08-11-2006, 20:20
Съвета ми е да се самоубиеш

CrazyWitch
08-11-2006, 20:38
Предполагам ти е кофти, но виж ще ти дам един пример с моята най-добра приятелка.
Те са три деца - 2 момичета и 1 момче
Тя е най-малката. Майка и не е омъжена за баща и. Брат и е от предишния мъж на майка и. Тоя предишния алкохолик по-едно време иска да ги взима и тримата. Ама това става отдавна.

Това е една от всичките драми на това момиче. Стига ти тая за това ти положение, ако тръгне баща ти да умира.. тогава ще давам и още примери с нея. Успокой се.

{LP}FENKA
08-11-2006, 21:42
защо се травматизираш за такива глупости???
тва не е лъжа...тя извира дали да ти каже или не..
ехх..голяма работа като е била женена!!!
what difference does it make?? i aaz taka mislq :smt006

the_o.c_girl
08-11-2006, 21:43
ама той ли ти е баща?

Lorraine
08-14-2006, 14:07
ама той ли ти е баща?

sega6niq mi ba6ta mi e ba6ta,a ne predi6niq i myj..prosto tq iska da i kazvam vsi4ko,a tq na men ne e kazala takova vajno ne6to...samo za tva mi e krivo,ina4e hi4 ne mi puka 4e e bila jenena predi

sladoled
08-14-2006, 18:37
оформят се две мнения- че е трябвало да ти каже и че не е толкова важно, че досега не ти е казала.Не знам дали ти помагат, но можеш да и кажеш как се чувстваш-поне ще поговорите и ще се изясните.