PDA

View Full Version : 4udq se!



alisiq
08-09-2006, 11:45
Zdr predi nakolko dena kato se pribirah ot edno kafence s priqteli v nas slu4aino vidqh sestra mi da pravi seks s gadjeto si. Te sa 19g. a az sam na 17g. Stana mi interesno i malko gi nabludavah i posle pak izlqzoh tiho,no ve4erta mnogo se vazbudih i masturbirah kati si misleh za tqh. Za prav pat zabelqzah 4e gadjeto i ima mnogo hubavo tqlo i tova me vazbudi. sega si mislq dali nqkoi pat da ne go provokiram da pravim seks. Znam 4e ne trqbva, no mnogo me vazbujda tazi misal. Slu4valo li vi se e da se vazbujda te ot priqteli na sestra ili brat i stiska li vi vaob6te za neshto podobno A?

i'm so excited!
08-09-2006, 11:47
малка мърло такава, дръж си п*тката в гащите и имай елементарно уважение към сестра си

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!

рика
08-09-2006, 11:48
Е нещо подобно на всеки се е случвало. аз си спомням брат ми имаше един приятел и той беше страшен сладур и знам, че и двамата искахме да го направим, но заради брат ми той не събра кураж пък и аз не си поисках направо. Но при теб става въпрос за сестра ти, а и за единия секс не си струва да я нараниш.

Sashii
08-09-2006, 11:52
малка мърло такава, дръж си п*тката в гащите и имай елементарно уважение към сестра си

евала ти прая!!! Такива като тая само за изнасилване от цигани са!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!

BeBcHeTo
08-09-2006, 11:54
Apif ako ovajava6 sestra si pone malko ne go pravi

Paduan`
08-09-2006, 11:54
](*,) ](*,) ](*,)
tctc ... kak s gadjeto na sestra ti ?!
ti akul imash li ???
bah , az ako imah takava sestra nz ko shtqh da pravq .. :evil:

MiRaCuLiXbb
08-09-2006, 11:54
Както се казва...get a life.

Ani_girl
08-09-2006, 12:02
KATO TI SE pravi sex pravi no ne s gadjeto na sestra ti ne edinstvetono mom4e tolkova pi4ove ima a ti si se spralq na gadjeto na sestra ti. osuznai se malko . ako pone malko durjish na sestra ti i q obi4ash nqma da go napravish ne misli samo za miga misli za posledstviqta sled tova !!

alisiq
08-09-2006, 12:12
Gledam kakvo ste pisali mislih i az i reshih dove4era da i kaja na sestra mi 4e sam gi vidqla i 4e tova me e vazbudimo i nishto pove4e. Nie s neq sme blizki taka 4e spokoino moga da i kaja kakvo mislq a i vse pak mi e sestra

SiLveToOo```
08-09-2006, 12:14
Nesi zaslujava zaradi edno momche da naranish sestra si.....nqma smisal nameri si drugo i pravi a ne s gadjeto i .... :mrgreen:

olive_oil
08-09-2006, 12:27
малка мърло такава, дръж си п*тката в гащите и имай елементарно уважение към сестра си
Че си права,права си,ама бива ли толкова грубо да се изкажеш,ААА???

Moderated by ^npocTo^a3^f^

BorderManager
08-09-2006, 12:35
Е нещо подобно на всеки се е случвало. аз си спомням брат ми имаше един приятел и той беше страшен сладур и знам, че и двамата искахме да го направим, но заради брат ми той не събра кураж пък и аз не си поисках направо. Но при теб става въпрос за сестра ти, а и за единия секс не си струва да я нараниш.А тоя интимен приятел ли беше на брат ти?
И друго, и двамата с брат ти ли сте искали да го направите с приятеля му, а? :roll:

Novkov
08-09-2006, 12:39
Ем питайки за тройка

koalka
08-09-2006, 13:19
Много си гадна.За какво да го правиш?Не им се меси в живота и ги остави да бъдат щастливи.Има други момчета с красиви тела,ако си само за секса,а май си...жалко.

Tempestjuji
08-09-2006, 13:51
ХАха..мии...според мен това е една фантазия, която доста провокира..няма лошо, стига да си ОСТАНЕ фантазия....

Svirka```
08-09-2006, 14:22
Продължавай да се чудиш... :mrgreen: Как мое си такава пача, имаше една тема за една която го беше направила с гаджето на сестра й й виж ква паника поднесаха последствията...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!

Kotetoto
08-09-2006, 17:04
Не не ми се е случвало,но това не е честно спрямо сестра ти.По-добре недей да правиш глупости,за които после ще съжаляваш.Постави се на нейно място.