PDA

View Full Version : Искам да питам тези от варна...



08-09-2006, 13:15
Значи сега ще съм 7-ми клас,но се чудя къде да кандидатствам.Казаха ми,че в 5-та вече учителите са сменени и даскалото не е вече хубаво.Препоръчайте ми някое даскало!

TheArchEnemy
08-09-2006, 13:41
95-то

08-09-2006, 13:51
И кво ще рече това??

tedy_girl
08-09-2006, 15:33
Във Варна няма 95-то. Аз съм варненка и точно сега бях седми клас. Късметлия/йка си. Аз чух същото за пета гимназия и затова я писах много по-назад и не само заради това де, просто не ми вдъхваше голямо доверие и аз не знам защо :? . Мен ме приеха по първо жеание Първа Езикова гимназия - Англ. език. За мен това е най-доброто. Също така и четвърта гимназия не е лоша, там се учат френски и испански, аз лично много повече предпочитам испанския. После писах Математическата, защото съм добра по математика и имах 5.75. Чак след това писах пета. Но не разчитай толкова на съветите, ако имаш някакво силно желание да учиш на точно определено място или пък точно определено нещо, тогава напиши него първо. Както и да е давам ти една табличка, в която има и училища от Варна и можеш да видиш как някой друг ги е подредил. Е, късмет догодина, не се шашкай, изпитите са даже приятни, знам, че сигурно няма да повярваш, но е така. O:) :wink:
http://img430.imageshack.us/img430/778/toprr2006agk3.jpg

08-09-2006, 15:35
az sam ot 5ta!kvo 6te re4e daskalite sa smeneni #-o #-o :evil: :evil: !kat neznae6 ne govori!daskaloto si e mn mn qko!!!!! koito ti go e kazal e palen oligofren(s izvinenie!).za6to izob6to slu6a6 prostotiite na drugite?? [-X [-X ! pitai nqkoi kato men koito e ot 5ta!emi az ti q prepora4vam gore6to!daskalite sa mn mn qko hora s izklju4enie na 1-2ma,no vinagi ima izklju4eniq,NALI???

In4iTu_
08-09-2006, 18:01
Ами да ти кажа малко ти е рано да мислиш какво ще пишеш. :wink: Желанията ти постоянно ще се променят (казвам го от личен опит, тази година кандидатствах) :roll: Но от сега ти казвам 1Ег не е най-доброто...tedy_girl съжалявам, че ти го казвам и развалям всякакви твои блянове,но наскоро се запознах със около 20 човека от 1ЕГ и всички до един ми казаха, че тази гимназия се държи на стария си рейтинг, сега никак не е така.Пълно е с наркомани, учителите са под всякаква критика...Същото чух и за Раковски(търговската гимназия) По доброто училище, ако ще учиш икономика е Богоров(професионална гимназия по икономика). Таа автора/авторката на темата, за мен най-добрите гимназии във Варна са МГ, 4ЕГ и 5ЕГ, но ти си правиш избора, пък и много зависи от оценките, които ще изкараш...Ако искаш да влезеш в езикова гимназия или в МГ доста ще трябва да учиш :P