PDA

View Full Version : Писна ми да се самозалъгвам !



08-09-2006, 16:16
Писна ми от всичко, писна ми от това да мисля за нея, писна ми да знам, че повече никога няма да я имам. Искам отново да бъдем заедно, искам отново да си я прегръщам и целувам, да бъде до мен и да знам, че мога да разчитам на нея. Но не, шибаната реалност ни раздели, различните градове ни разделиха. Писна ми да слагам усмивката на лицето и да се правя на много горд, писна ми да знам, че като се прибера ще се сетя за нея, писна ми да лъжа приятелите ми, че не се сещам за нея..писна ми от всичко. Исках да я обичам, тя каза не. Поисках да поговирм, тя каза добре, но накрая се разбра, че няма смисъл да се опитвам. Заболя ме страшно много и й казах да не ми се обажда и да не ме търси повече. Страшно трудно го казах, но просто това е начина да я забравя. Тя беше единствена и винаги ще си бъде моят ангел. Съжалявам, че те изгубих по този начин :cry: :smt010

Nadelina
08-09-2006, 16:21
Prosto obyrni stranicata.. Vsichko ima svoeto nachalo i svoq krai.. Kraq moje da e boleznen.. no trqbva da go priemame i da prodyljavame napred i visoko vdignata glava.. inache surovata realnost shte ni sysipe..

Obitax
08-09-2006, 16:46
Dude i na men mi e pisnalo ot vsi4ko i mi se 6te da si teglq kur6uma ..... ma stiskam zabi i prodaljavam napred . ne se samouni6tojavai za nqkoi koito ne te zaslujava i koito si e napravil gavra s teb .

iiirish
08-09-2006, 16:46
е да, краят понякога е неизбежен и много болезнен. но живота ни предоставя толкова много възможности, че всеки край едновременно с това е следван от едно ново начало.

обърни поглед напред и се вгледай в хубава страна на живота. успех

Axxxel
08-09-2006, 17:12
Още не ти е писнало...щото още говориш по този начин.Като ти писне то си личи по поведението ти.На мен наистина ми писна...не цепя басма на никой...не преглъщам никакви обиди и не ми пука от почти нищо...важното е наистина да ти писне...тогава само стой и гледай...ще се изненадаш от самия себе си...

Mariqnchet0
08-09-2006, 17:31
a be pich tova momi4e ne zaslujava da stradash za neq.no moqt savet e da ne se prestruvash pred priqtelite si ot tqh ne e nujno da kriesh 4ustvata si se pak te sa ti nai- blizki i moje da ti pomognat po nqkakf na4in...i se pak moje da probvash otnovo da pogovorite :roll: :roll:

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:36
Писна ми от всичко, писна ми от това да мисля за нея, писна ми да знам, че повече никога няма да я имам. Искам отново да бъдем заедно, искам отново да си я прегръщам и целувам, да бъде до мен и да знам, че мога да разчитам на нея. Но не, шибаната реалност ни раздели, различните градове ни разделиха. Писна ми да слагам усмивката на лицето и да се правя на много горд, писна ми да знам, че като се прибера ще се сетя за нея, писна ми да лъжа приятелите ми, че не се сещам за нея..писна ми от всичко. Исках да я обичам, тя каза не. Поисках да поговирм, тя каза добре, но накрая се разбра, че няма смисъл да се опитвам. Заболя ме страшно много и й казах да не ми се обажда и да не ме търси повече. Страшно трудно го казах, но просто това е начина да я забравя. Тя беше единствена и винаги ще си бъде моят ангел. Съжалявам, че те изгубих по този начин :cry: :smt010

ima zashto da sujalqvash,no si napravil dobre ako si iskal da q zabravish,no spored men ti ne iskash

BeBcHeTo
08-09-2006, 19:42
Obarni stanicata.........i se poma4i da q zabravi6 znam 4e nqma da e lesno

luda`flirtajika
08-09-2006, 19:46
Obarni stanicata.........i se poma4i da q zabravi6 znam 4e nqma da e lesno
toi q e oburnal-sega e v treudniq period na zabravqne

SnoW_GiRl_
08-09-2006, 19:53
hei gore glavata ...
nedei da misli6 za neq kato momi4e minalo po sa6tiq pat ,sqka6 se govori za men moga da ti kaja 4e tq ne te zaslujava!Da boli te,no ne moje da e s teb i samo da se samozalagvate i stradate zaednO!iska6 da ste zaedno-ne misli za tova,misli kakvo e bilo predi da si bil s neq.nikoga ne si sigoren dali tq nama da osaznae kolko mnogo te obi4a..
kakva e pri4inata da ase razdelite?
i misli6 li 4e kato q kara 6da ne se 4yvate bi ti pomognalo ot kolkoto navredilo?ne mislq 4e kato ne se 4yvate ti moje da q zabrav6 i da te boli po-malko...
gore glavata i se opitvai da ne misli6 za neq,ako vse pak misli6 prosto q premai kato priqtel,poznat...sre6ty bolkata ot lubov nqma lek no ne moje da se strada ve4no!vsi4ko 6te se opravi nie vsi4ki sme s teb!

koalka
08-09-2006, 20:04
Много е гадно това,което ти се случило.Разбирам те,но трябва някак си да го преодолееш,защото няма да имаш нормален живот.Изчакай известно време и виж дали ще можеш да я забравиш.Незнам каква е причината да сте се разделили,но различните градове определено са проблем.

08-09-2006, 20:54
Вижте темата "Как ти се прецака една почивка ;( (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=49194&start=0)" и ще разберете. Бяха минали 7 месеца и не мога да я забравя. Всичко ми напомня за нея - и песни, и пътищата, по които минавам, и разходките, и като гледам другите двойки как се целуват и държат за ръка. Бях я забравил, но тя ми помни за нея с едно шибано кликване. Тъпо се получава при мен, защото приятелите ми не я бяха виждали, тоест само един я беше виждал, защото тя дойде в нашия град :(

gestapo
08-09-2006, 21:00
Prosto obyrni stranicata.. Vsichko ima svoeto nachalo i svoq krai.. Kraq moje da e boleznen.. no trqbva da go priemame i da prodyljavame napred i visoko vdignata glava.. inache surovata realnost shte ni sysipe..
Я виж кой го казва. Не беше ли ти тази дето щеше да се самоубиваш с хапчета? [-(

Axxxel
08-10-2006, 00:34
moga da ti kaja 4e tq ne te zaslujava!
Абе кви са тея тъпотии...еди кой си не те заслужавал...от къде да знаеш каква е била любовта им???Тая реплика как сте се научили да я казвате на всеки излял душата си тука...изобщо забелязвам, че много работи се казват просто ей така...тинк...

Angel_Girl
08-10-2006, 00:44
6te ti kaja samo edin savet i to dosta efikasen spored men PROSTO POSLU6AI KAKVO TI KAZVA SARCETO i go napravi.

Amayo
08-10-2006, 00:48
Prosto obyrni stranicata.. Vsichko ima svoeto nachalo i svoq krai.. Kraq moje da e boleznen.. no trqbva da go priemame i da prodyljavame napred i visoko vdignata glava.. inache surovata realnost shte ni sysipe..
Я виж кой го казва. Не беше ли ти тази дето щеше да се самоубиваш с хапчета? [-(
Да с Аспирин

ANGEL4E
08-10-2006, 08:03
6te si nameri6 polvinkata spoko qvno ne e bila tq zabraviq

yo-ma-nigga
08-10-2006, 08:14
trqbva da razberesh che vsichko e prikliuchilo i da se primirish inache shte stradash oshte mnogo . zapochni nanovo zapochni nachisto dai shans vremeto da izlekuva mukata ti i shte vidish che vsichko shte se opravi

BeBencEto
08-10-2006, 08:16
6te ti kaja samo edin savet i to dosta efikasen spored men PROSTO POSLU6AI KAKVO TI KAZVA SARCETO i go napravi.
bravo tochno taka!!!! Bori se kakvoto i da ti kostva tova...bori se za neq...i nedei da q zabravqsh prosto za da stane po-lesno...naprotiv daje da q zabravish shte ti e po-drudno otkolktoo da se borish....bori se..zashtoto q zaslujavash..bori se zaradi samiq sebe si..i dai vsi4chko za da si q vurnesh

yo-ma-nigga
08-10-2006, 08:20
vij deviza mi ....