PDA

View Full Version : Проблем с презарвативите



Алф
08-09-2006, 21:05
Сега наистина искам да ви споделя моя проблем и преди всичко искам да знаете,че ми е доста неудобно да говоря за толкова лични неща ,било и то по форуми -за това моля да не се подигравате с тези работи.
И така..имам проблем и още преди година го забелязах.Значи бил съм с не с една жена ,но никога и не съм го правил с презарватив(знам,че това е изключително нередно).Слава богу нищо не е ставало,но не смятам да продължа дълго така.Когато сложа презарватива на х*я си и ,по принцип нали моя орган трябва да се забелва,но при мен не е точно така.Когато го сложа кожата отива напред отново и така не става работата.Не знам какво да правя може би трябва да се обрежа,но не знам на лекар ли да ходя.Със сигурност не мога да кажа на мойте родители.Просто не мога.Еми това е моя проблем и доста ме притеснява.Не знам какво да правя и съм много объркан.Надявам се,че ме разбрахте какво имам предвид.Неудобно ми е дажа да го пиша.

-аз съм на 17 години

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника! :wink:

alfred
08-09-2006, 21:27
Сега като гледам по-подробно форума ,мисля че тези тема е за здравни проблеми,за което се извинявам.

Snoopy_
08-09-2006, 23:55
ти нямаш проблем. и моя не се забелва, не е и нужно. като ти е голям дерт го забелвай на ръка и тогава слагай презерватива. Аз така правя. Да не ти се забелва при ерекция не е болест!

alfred
08-10-2006, 10:42
Нямах това предвид.Мисълта ми беше,че след като го забеля и кожичката се връща.

stp
08-10-2006, 13:29
Ами да, това е напълно нормално и не представлява някакъв проблем. Също така няма да ти пречи по време на полов акт. Бъди спокоен.