PDA

View Full Version : Tel4etaaaaaa



08-09-2006, 22:12
Hora super gadno mi e :oops: Az sam momi4e na 14 god.Skoro hodih na zabolekar i mi kazaha 4e trqbva da si sloja tel4eta :cry: Opasqvam se 4e mom4etata nqma da me haresvat ve4e.Dali da sloja?A 6a ima li efekt ako gi nosq samo vka6ti??PLS kajete kvo mislite!I se obra6tam kam mom4etata:kajete 4estno haresvate li momi4eta s tel4eta?

mila_pila
08-09-2006, 22:21
abe ne se oritesnqvai! po-dobre da ima6 hubavi zabi, otkolkoto da te haresvat nqkolko pikliovci :-D

MiRaCuLiXbb
08-09-2006, 22:21
Предпочитам пред такава с криви зъби.

miss_match
08-09-2006, 22:24
Някое момче , ако те хареса , ще те хареса заради теб самата , а не защото имаш/нямаш брекети.Така че, това ти е най-малкият проблем...освен това ще имаш супер усмивка . :lol:

samodivata
08-16-2006, 22:20
Ами аз носих едно време :) ... за една година ми се изправиха,носила съм ги навсякъде...изобщо не съм мислила за това дали ще ме харесат със тел4ета... поне сега си имам хубави зъбки ;)
Сложи си... може да ги носиш само във вас.. малко по-бавно ще ти се изправят...

skate_warrior
08-16-2006, 22:43
Kak 6te gi nosi samo u tqh kato te ne mogat da se svalqt? :-k

bulgarche
08-16-2006, 22:54
Е значи ще е само "унуй" дет се слага и сваля, а не ... шина май е другото :)
Ае туй са глупости. Като гледам твърдиш че сега те харесват...мен лично ме привличат някакси тез намарини :) Ама не съм имал приятелка с подобни джаджи. Споко, туй не е проблем. Естествено че ще си ги носиш постоянно и ако не си разбрала...ДА ЩЕ СИ СЛОЖИШ (щом трябва)

wTf-
08-16-2006, 22:59
може да става въпрос за скоби не за онез гадните железа по зъбите =;

6emet4e
08-17-2006, 00:03
ама...аз нещо не разбрах-какви "телчета" трябва да си слагаш?!? :-s има шини и брекети-шините са такива където се махат като се храниш или там когато искаш,а брекетите са тези "железа"дето не се махат?ти ще си слагаш шини така ли?аз имам такива и ги нося само като спя и като съм си в къщи понякога!но определено квото и да си сложиш,според мен,е по добре да ходиш известно време с"телчета" отколкото да ходиш цял живот с криви зъби,а и още повече мисля че момчетата не харесват дадено момиче защото има или няма железа по зъбите!според това как си задала въпроса се разбира,че сега те харесват момчетата-е има ли причина тези момчета да спрат да те харесват защото ще си сложиш "телчета"?!? [-X

Ollas
08-17-2006, 09:04
Ефект от телчетата ще има единствено, ако се носят денонощно. Това "ще ги нося вкъщи" не помага. И аз съм носила такива неща 3 години. И съжалявам, че не бях по-сериозна, защото все още зъбите ми не са наред. Носи ги докато е време и както трябва, за да не си блъскаш главата после ](*,)

WILD__BOY
08-17-2006, 09:05
Момчетата повече няма да те харесват с криви зъби!

MimityYy
08-17-2006, 09:52
imat si imena ..
"ones gadnite jeleza det ne se svalqt"se nari4at breketi i imat po-golqm efekt
a onui det se svalq i moje6 samo v ka6ti da go nosi6 se nari4a aparat4e i nqma koi znae kakav efect

just_a_kid
08-17-2006, 10:52
Имало е много такива теми, търсачката не е за украса /както хиляди пъти са казвали/.
Брекетите не се свалят, изправят зъбите по-бързо и като цяло са по-ефикасни.
Шините могат да се свалят, но трябва да се носят по-дълго време, освен това пречат на говора.
Все пак винаги зависи от проблема в зъбите и от възрастта и има случаи, в които шините не могат да помогнат.

Elektra_x
08-17-2006, 11:18
Hora super gadno mi e :oops: Az sam momi4e na 14 god.Skoro hodih na zabolekar i mi kazaha 4e trqbva da si sloja tel4eta :cry: Opasqvam se 4e mom4etata nqma da me haresvat ve4e.Dali da sloja?A 6a ima li efekt ako gi nosq samo vka6ti??PLS kajete kvo mislite!I se obra6tam kam mom4etata:kajete 4estno haresvate li momi4eta s tel4eta?
По добре сложи сега докато си още малка,за да може като пораснеш да имаш хубави зъби.Аз като по малка също съм носела и имаше момчета които да ме харесват и телчетата не им правеха особено впечатление.Така че спокойно.

I_love_dead_people
08-17-2006, 12:46
Виж... аз съм носила брекети година и два месеца. И зъбите ми се наредиха много хубаво. И през това време имах връзка.
А ти какво се притесняваш от шините? Тях можеш да ги сваляш когато отиваш на среща.
Сега ги сложи, докато си на тази възраст, защото пкъ когато станеш по-голяма, ще ти е още по-неудобно!

moonbeam
08-17-2006, 13:57
az sa6to sam s "tel4eta" ili kakto go nari4a zabolekarkata aparat4e,moite ne se svalqt,ima edni drugi koito sa s nebce i si gi maha6 kogato iska6,a moite predstavlqvat edno tel4e,za koeto se zahva6tat subite,nosq go ve4e ot godina i edna priqtelka skoro go zabelqza,pone pri men e taka tuy kato e postaveno savsem blizo do veneca i edvam se zabelqzva i to kato se smeq,tuy4e da ne ti puka,misli za posle 4e 6te se 4uvsta6 po-dobre i nqma da sujalqva6.

samodivata
08-17-2006, 20:26
skate_warrior Пуснато на: Чет Авг 17, 2006 12:43 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Kak 6te gi nosi samo u tqh kato te ne mogat da se svalqt?


mogat.. tq govori za tel4eta, ne za shini.. a tel4etata moje da s gi svalq kogato i kydeto si poiska :)

*Sumerian_Haze*
08-17-2006, 21:47
Az si nosq takiva . Mi te ne che se zabelqzvat osobenno , i tova ne prechi da me haresvat momchetata . Puk i mene si me kefi ... Puk i ne e tolkova zabelejimo i opredeleno NE me " zagrozqva " ... :) :roll: :wink: