PDA

View Full Version : kakvo e 4uvstovot sled kakto ste upotrebili heroin ?



LaPd_KoRn
08-09-2006, 21:15
ne sam vzimal heroin i nqma da zimam porsto sam lubopiten kakvo izpitva 4ovek koito upotrebqva

maybelline
08-09-2006, 22:52
След употреба на хероин чувството е много гадно.Не мога да го обясня точно.

naMy4Ho_KoTe
08-10-2006, 07:23
Взимала съм съвсем по малко, та не усетих много-много, но все пак мога да кажа, че се отпускаш (нали затова умираш от хероин - буквално се отпускаш до смърт), лека еуфория, забравяш за всички проблеми, гледаш супер позитивно.. Всичко ти се струва по-красиво, по-приятно. Ама за после не ми се говори :smt012

WwanAdoO
08-10-2006, 11:05
При някои хора, по-специално тези, които за първи път вземат хероин, могат да възникнат неприятни усещания, например гадене, които се получават веднага след приемането му. Някои дори повръщат. Това може да ги накара никога повече да не опитват.

Хероинът може да отстрани временно физическата болка. В България обаче официалната медицина не го използва за тази цел. По подобен начин хероинът може да отстрани и чувството за тревога. Докато дрогата действа, проблемите, поради които човек е тревожен, сякаш са изчезнали. Разбира се, те са си там, но дрогата блокира осъзнаването им за кратко време. След няколко часа, като премине действието на хероина, тревогата се усеща още по-силно.

Веднага след приемането на хероин, дори още в първите секунди възниква усещането за удоволствие, топлина, радост. Хората усещат това по различен начин и го назовават с различни думи - интравенозните потребители на хероин го наричат кик, вълна, шут. То трае кратко време, възможно е само 60 секунди, но тази продължителност е достатъчна за някои да искат отново да опитат.

След първоначалния кик идва чувството на спокойствие и релаксация (носене). Тези, които са приели малко количество хероин, могат да се разхождат наоколо и да говорят, да изглеждат свободни и приветливи. При високи дози те обикновено са унесени (полузаспали) и застинали. При още по-високи дози могат да загубят съзнание, а „релаксацията" да стигне до смъртен изход.


http://liternet.bg/drugs_prevention_society/publikacii/izsledvania/heroin/heroin.jpg (http://liternet.bg/drugs_prevention_society/publikacii/izsledvania/heroin/index.html)

08-10-2006, 11:58
(нали затова умираш от хероин - буквално се отпускаш до смърт)

Аахахахахха. Нееееее, аре стига ве?! Верно ли от това умираш от хероина ве? Ама наистина ли умираш от това? Баси забавното, отпускаш се и умираш човече! Отпускаш се до смърт, представяш ли си! Ахаха велики! Култови! Не сте за вярване.

Инак по темата! Имаше хиляда такива теми!

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=46150

LaPd_KoRn
08-10-2006, 14:14
wan`a`doo thx pi4 po huu da neopitvam haha nai dobre si e koza :)))

LaPd_KoRn
08-10-2006, 14:15
wan`a`doo thx pi4 po huu da neopitvam haha nai dobre si e koza :)))

08-10-2006, 15:34
само веднъж съм пробвал, на цигара, ГАДЕШЕ ми се но без да повръщам, задушавах се и ми беше горещо и ТЪПО! след като ефектите отминаха заспах на една пейка в парка и след като се събудих се заклех, че такава пумия повече никогиш нема да пробвам.
4иста тревица-бистра главица, така да знаете!

WwanAdoO
08-11-2006, 11:34
И аз съм пробвала един път с чадел и от една дръпка просто се разбих, бях на границата на зверското напушване и лошия филм, което много много много рядко ми се случва... всички, които тогава пушихме, бяхме некви "по-опитни" :lol: обаче едно момиче, което най-много 10пъти да е пушила трева в живота си, пуши с нас и след тва повръща 4-5пъти и лежеше и нищо не казваше и неква беше супер пребледняла и ние направо се панирахме да не вземе нещо да и стане, ма се оправи де.

4иста тревица-бистра главица, така да знаете!
ей тва е :-D