PDA

View Full Version : проблем с проникването?



a.s
08-09-2006, 22:02
Здравйте.
Чесно да ви кажа вече незнам какво да правя/им.Карам направо.когато приятелят ми прониква в мен,на 5-я 6-я см. усещам рязка болка,след която аз рязко се отрапвам,както когато се опарим праста ,как го отдръпваме рязко,така се получава и при мен.от много време се познаваме и сме заедно.Незнам на какво се дължи.Липса на желани за секс няма,но със всеки такъв случей,а тои е всеки път когато искаме да правим секс аз пове4е се страхувам да не стане пак и така немога да се отпусна....
На какво може да се дължи това.бях чела янкаде за подобно нещо(но подобно) 4е може да е от недоразкъсана девстежа ципа.

Незнам,дано някой може да даде мнение и съвет
Благодаря ви теен-приятели :(

maybelline
08-11-2006, 15:48
Вероятно е от неразкъсана девствена ципа,а може и да не си достатъчно овлажнена.Ако е второто,купи си лубрикантче.

a.s
08-11-2006, 16:22
мисля че не е лиспа на влажност..
това другото маи се оправя като се отиди на лекар....

sladoled
08-12-2006, 20:03
Помисли какво те притеснява.Най-вероятно е психологически проблем.Не бързайте с проникването-изчакайте добре да се възбудиш и овлажниш.И го помоли да действа по-бавно и нежно.

a.s
08-14-2006, 09:30
за психологическия проблем ми е ясно че го има,всмисъл че при няколко такива случея на всеки в психиката се променя и при следващ опит си мислиш пак за това..но има и случеи в които не го мислиш а пак не се получава.
радвам се че получих отговори
мерси

worldclass
08-16-2006, 00:48
преди да ти го вкара просто хубавичко си оплюмчваш пръстите ... и се навлажняваш отдолу и готово ... или пък него по члена така ....

Amayo
08-16-2006, 00:52
Тва ми прилича страшно много на оная болест където при вкарване на квото и да е в путката и жената получава спъзъм. Забравих точното наименование - лекаря ще каже...

maybelline
08-16-2006, 06:41
Опитайте с по-бавно вкарване на пениса.

a.s
08-16-2006, 10:46
болеста е вагинизъм
worldclass не си никак оригинален с тези груби думи!

krem4et0
08-16-2006, 11:08
И мен ме боли и искм да се дърпам,ама не го правя.Гледам да съм максимално овлажнена.после вкарва пениса леко и стои в мен без да се движи,докато свикна.Приятелят знае,че съм малко трудна при проникване и не бърза.Трябва да постискаш зъби.Пробвай с лубрикант!

Amayo
08-16-2006, 11:09
болеста е вагинизъм
worldclass не си никак оригинален с тези груби думи!
Ахам май тва беше - доста гадно нещо да ти се случи, май няма лечение или така си мисля аз...

^sladyranka`
08-16-2006, 11:23
ami ti sama kazva6 4e se pritesnqva6 da ne stane pak sa6toto.. prosto opitaite mn bavno i se otpusni .. ne misli za bolkata

a.s
08-16-2006, 12:27
болеста е вагинизъм
worldclass не си никак оригинален с тези груби думи!
Ахам май тва беше - доста гадно нещо да ти се случи, май няма лечение или така си мисля аз...

ми лекува се,4ела съм и за нея,много месеци ходене по сексолози,пеисхятри и о6те подобни докторчета...а в малките градове какви са шарлатани...

krem4et0..и а знеискам да се дурпам това е нещо акто рефлекс,винаги казвам няма ама то...

krem4et0
08-16-2006, 15:34
знам какво е.Правим си там френска,ала бала и като дойде момента цялата се разтрепервам.Не 1 път сме прекъсвали действията заради болки.Но той е мил с мен и действа бавно.Притиска ме нежно и ме гушка в началото и така е по-лесно.След 5-10 минути нямам проблеми.Но и мен си ме е страх.Само няколко пъти не е било болезнено.Е с практиката трябва да е по-добре.Просто не мисли за това мила.не го приемай по този начин а се отпусни.Накарай приятеля ти да е мил и да не бърза с движенията.Тогава всичко ще е наред!

08-17-2006, 23:54
ako ste go praili mnogo puti i tebe te boli,pla4e6 za genikolog!no ako si v na4aloto na poloviq ti jivot,opredeleno e tova,4e devstvenata cipa o6te ne se e skusala.otpusni se,deistvaite bavno i 6te stane!uspeh

08-18-2006, 19:25
И аз имам горе-долу подобен проблем, в началото на половия акт ме боли, но постепенно се овлажнявам повече и започва вече да ми става хубаво, иначе преди това приятеля ми действа много бавно и не го вкарва целия изведнъж ами малко по малко за да може хубажо да се овлажна..

krem4et0
08-19-2006, 12:55
И аз имам горе-долу подобен проблем, в началото на половия акт ме боли, но постепенно се овлажнявам повече и започва вече да ми става хубаво, иначе преди това приятеля ми действа много бавно и не го вкарва целия изведнъж ами малко по малко за да може хубажо да се овлажна..
Е успоких се,че не съм само аз-бях се стресирала :D

a.s
08-22-2006, 20:01
то май всеки си мисли че само тй е арзличен,че при всички останли е нормално.незнам защо аз не се успокоих,е до някаде признавам,просто вече от4анието ми е повече.ама ше видим,няма да се отчайвам я,макарче ми е доста подтискашо това...края на семицата ще се видим...ще видим какво ще стане...макарче си мисля пак че нищо ама нетрябва...
пак ще пиша мацки:)