PDA

View Full Version : Имам страхотен проблем ...



sugar_nadia
08-10-2006, 01:27
Имам страхотен проблем ...Влюбена съм в най-добрият приятел на гаджето ми. С него прекарвам по цели дни и много се забавлявам, когато сам с него забравям гаджето ми и обръщам внимание само на него.Неизкам да нараня приятеля си и за тва си мълча че харесвам приятеля му.Ще съм ви много благодарна ако дадете съвет какво да правя?

Axxxel
08-10-2006, 01:31
В последно време забелязвам колко е хубаво, когато си егоист :lol: .Не е необходимо да се измъчваш...да става каквото ще.Просто бъди сигурна дали това, което изпитваш към приятеля на гаджето е наистина любов...виж дали и той не изпитва някакви чувства към теб...много пъти съм казвал:
1.Винаги има жертва
2Гледай да не си ти...
3.Придържай се към точка 2
Винаги има наранен...разбрах, че е по-добре, когато не си ти.Егоистично...но такъв е живота...

sugar_nadia
08-10-2006, 01:37
Мерси...Всеки ваш отоговор ми е в помощ и настина ще помисля и за мен и ще направа това което ми е на сърцето!

reason
08-10-2006, 07:31
В тоя случай лъжеш гаджето си...по-добре му кажи,че си влюбена в приятеля му,за да не го разбере от някой друг.Първо се разбери с него,а после ако с другото момче се привличате....действайте!

ANGEL4E
08-10-2006, 07:40
moje pak priqtelq na gadjeto ti sa6to da te haresva
po dobre badi 4esna

yo-ma-nigga
08-10-2006, 08:19
ami ako mnogo go haresvash trqa da kajesh istinata na priatelq si inache ti shte go naranish makar nesuznatelno mn poveche kato si malchish taka ...

IKisseDAGirL
08-10-2006, 08:39
В последно време забелязвам колко е хубаво, когато си егоист :lol: .Не е необходимо да се измъчваш...да става каквото ще.Просто бъди сигурна дали това, което изпитваш към приятеля на гаджето е наистина любов...виж дали и той не изпитва някакви чувства към теб...много пъти съм казвал:
1.Винаги има жертва
2Гледай да не си ти...
3.Придържай се към точка 2
Винаги има наранен...разбрах, че е по-добре, когато не си ти.Егоистично...но такъв е живота...
нямаш си на идея колко си прав :smt016

frozen
08-10-2006, 10:42
Само да не стане.. от два стола - на земята :lol: Ако те двамата са наистина добри приятели, едва ли приятеля на гаджето ти ще иска да има нещо повече с теб. Защото така ще нарани другото момче, а заради едно момиче не си струва да си прецакват приятелството :?

evanescence_fen4e
08-10-2006, 10:57
послущай сърцето си

Novkov
08-10-2006, 11:02
Седни примери чувствата си и реши :)

honey_7o
08-10-2006, 11:20
В последно време забелязвам колко е хубаво, когато си егоист :lol: .Не е необходимо да се измъчваш...да става каквото ще.Просто бъди сигурна дали това, което изпитваш към приятеля на гаджето е наистина любов...виж дали и той не изпитва някакви чувства към теб...много пъти съм казвал:
1.Винаги има жертва
2Гледай да не си ти...
3.Придържай се към точка 2
Винаги има наранен...разбрах, че е по-добре, когато не си ти.Егоистично...но такъв е живота...

Vinagi sam si mislila 4e si momi4e?! :-s

iiirish
08-10-2006, 11:22
В последно време забелязвам колко е хубаво, когато си егоист :lol: .Не е необходимо да се измъчваш...да става каквото ще.Просто бъди сигурна дали това, което изпитваш към приятеля на гаджето е наистина любов...виж дали и той не изпитва някакви чувства към теб...много пъти съм казвал:
1.Винаги има жертва
2Гледай да не си ти...
3.Придържай се към точка 2
Винаги има наранен...разбрах, че е по-добре, когато не си ти.Егоистично...но такъв е живота...
нямаш си на идея колко си прав :smt016

аз си имам идея колко е прав :wink:

BebeTooOoo
08-10-2006, 22:37
В тоя случай лъжеш гаджето си...по-добре му кажи,че си влюбена в приятеля му,за да не го разбере от някой друг.Първо се разбери с него,а после ако с другото момче се привличате....действайте! i az taka mislq posto mu kaji

Angel_Girl
08-10-2006, 23:11
Parvo se razberi sas sebe si i s 4uvstvata si i posle poslu6ai sarceto si. (tova deto tupti pod gardite ti) :-D

Axxxel
08-11-2006, 00:09
Vinagi sam si mislila 4e si momi4e?! :-s
Странно...нито никът ми е женски, нито съм давал обяснения, като жена...от къде го измисли тва... :shock:


нямаш си на идея колко си прав :smt016
И...мне...познай колко кристално съм наясно с това...

BeBencEto
08-11-2006, 06:47
az puk mislq che trqbva da si sedish i da si obichash momcheto koeto te obicha a ne da go zarejesh zaradi momentnoto si uvlechenie!!!!

CrazyWitch
08-11-2006, 11:01
А вие с приятеля ти от кога сте заедно? :? Наистина кофти положение, но ако не си добре с приятеля ти... Замисли се какво наистина искаш в крайна сметка! Най-много да те намрази ама ще му мине... ;-)

KaRameL_f
08-11-2006, 11:06
Ako sa naistina dobri priqteli ste narani6 i dvamata.Poslu6ai sarceto si .Gledai ot dva stola da ne ostane6 na zemqta.

sugar_nadia
08-11-2006, 20:03
А вие с приятеля ти от кога сте заедно? :?
Ами от 3 месеца сме заедно! ... :( Но се разделихме ,реших, че е време да сложа край на този фалш , но няма да кажа и на приятеля му за да остна поне приятелка с тях. И мерси много за съветите, наистина бяха много полезни!