PDA

View Full Version : Не ви ли писна ?



Heartbreaker
08-10-2006, 08:15
Не ви ли писна всеки ден да попадате на лайна от този вид из нета ако изпратиш това писмо еди колко си пъти , ще станеш еди къф си и чета си аз най спокойно датата и какво виждам:
Това писмо е обиколило света. Това е писмо на щастието, след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо. Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно. Не си мислете, че това е някаква Глупост. След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил почина от заушка, същото се случи и с Администратора на http://arenabg.com преди няколко дена, той вече е мъртъв защото се опита да разпостранява писмото срещу есемеси по 4лв парчето. За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си. Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума,3 е минималната Бройка. Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не е някаква шарлатанство, истинска магия се крие в тези редове... \МАГЕСЪТНИК ИЛУМИНАТ\

Честно казано такива хора трябва да получават банн за подобен вид флуудване.Вие как мислите?

hamilcar
08-10-2006, 08:22
Ужасссссссссс такива при мен в IRC, Skype или Icq получават игнор. И все пак едно забавно от тия -> Aко до 10 секунди не изпратите това съобщение на 800 души, ще ви нападне динозавър придружен от телетъбиси педераси, които ще се гаврят с вас, като ви набутват остарели вафли боровец.

alkobalko
08-10-2006, 08:34
И на мен ми писна. Първо, че тези неща се въртят от преди повече от 5 години. Тъпи са и аз мисля, че трябва а има бан за авторите.

08-10-2006, 09:27
da naistina tva sa palni gluposti imashe edno ako napraish tva onova golqmata ti liubov shte ti priznae che te obicha abe palni gluposti ako sa verni tiq magii az sega nqma6e da sedq pred zabiva6tiq mi kompiutar ami 6tqh da se teleportiram na plaja v garciq

Ice_Kiss
08-10-2006, 09:38
И аз съм съгласно,това са пълни глупости.

BaHk0`CeKcA
08-10-2006, 09:56
Ужасссссссссс такива при мен в IRC, Skype или Icq получават игнор. И все пак едно забавно от тия -> Aко до 10 секунди не изпратите това съобщение на 800 души, ще ви нападне динозавър придружен от телетъбиси педераси, които ще се гаврят с вас, като ви набутват остарели вафли боровец.

Простотий са вярно .. ама кат таз твойта втора няма хахахаха мноо смях \:D/ \:D/ Кефи мноо ххьасхьхасх

XePouH
08-10-2006, 11:24
Aко до 10 секунди не изпратите това съобщение на 800 души, ще ви нападне динозавър придружен от телетъбиси педераси, които ще се гаврят с вас, като ви набутват остарели вафли боровец.
хахахахахахахахаха тва ма уби :-D