PDA

View Full Version : Да отмъстя ли на най-добрата си приятелка?



Globul_f
08-10-2006, 11:34
Така, имаше едно момче което харесвах, но мойта най-добра приятелка тръгна с него. Тогава доста се карахме, но после нещата отшумяха, на мен спря да ми пука, пък и те се разделиха много бързо.Проблема е че и двете не го бяхме виждали доста време и преди няколко дни той ми се обади да пием кафе. Когато приятелката ми разбра започна да ревнува (въпреки че вече са скъсали) и аз изпитах задоволство от това. Излязох с него на кафе и си правехме някакви намеци, идеята е че има възможност да стане нещо с него. Изпитвам желание да отмъстя на приятелката си че ми го взе под носа. Бих тръгнала с него не толкова защото го харесвам, а за да и е гадно на нея. Знам че е злобно и за това се колебая какво да правя. HELP


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

kisS``me
08-10-2006, 11:36
e ako pone malko ne go haresvash ima li smisyl samo zaradi neq...?!ako go haresvash vzemai i bqgai,a ako e prosto za da i otmystish...po-dobre nedei!izchakai natatyk tq kato si haresa nqkoi ti i go otnemi!! :wink:

navits
08-10-2006, 11:37
говори с нея за тва
разберете се

the dark angel
08-10-2006, 11:43
Ако бяхте наи-добри приятелки нямаше да иска6 да и отмъстиш,за6тото щеше да я обичаш!но явно не даржиш толкова на нея...Ако е гаднярка и пържия пат е тръгнала с него от прищявка,тогажа и отмъсти но ако го е харесжала наистина-НЕДЕЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!:

ANGEL4E
08-10-2006, 11:51
tragni s nego 6tom tq e tragnala s nego bez da i pyka za teb za6to i yi da ne go napravi6...
tq ne ti e iatinska priqtelka sled kato go e napravila

nai_dobrata
08-10-2006, 12:10
Мила тръгни с него!Знаеш ли от колко момчета съм се отказала заради моите "приятелки" а после те са си признавали че ако са били на моето място НИКОГА е нямало да го направат....НО ако наистина държиш на твойта френдка хубаво си помисли преи да действаш!

Shadow_Walker
08-10-2006, 12:17
Какъв е смисъла да тръгваш с някого без да го харесваш?И то само за да си отмъстиш? На тебе няма да ти е хубаво-ще се чувстваш гадно, защото водиш една обречена връзка.
А и щом тая ти е отмъкнала момчето, което харесваш не вярвам да ти е чак най-добрата приятелка...ако искаш подразни я малк с него, ама не започвай връзка целяща единствено отмъщение.

mechtaq_za_teb
08-10-2006, 12:34
mnogo poznata rabota!smqtai kakva priqtelka ti e sled kato e tragnala s nego dokato ti go haresvash :smt013 tragvai s nego!!!!6tom tq e tragnala s nego bez da pomisli za teb...ti kakvo se 4udish?! deistvai!

08-10-2006, 13:38
ako toi ti predloji priemi i se poqvqvai s nego pred nosa i za da q draznish.Posle ako ne go haresvash sdkasai sd negoi i obqsni kakvo si imala predvid

iiirish
08-10-2006, 13:59
първо - тоя е голям тъпанар щом се хвърля от една на друга приятелка, и второ - сто пъти съм казвала, че от отмъщение няма смисъл. излез 1-2 пъти с него, напук на приятелката си, но не позволявай между вас да стане нещо. не се принизявай на такова ниво

Angel_Girl
08-10-2006, 14:30
първо - тоя е голям тъпанар щом се хвърля от една на друга приятелка, и второ - сто пъти съм казвала, че от отмъщение няма смисъл. излез 1-2 пъти с него, напук на приятелката си, но не позволявай между вас да стане нещо. не се принизявай на такова ниво
Saglasna sam

maybelline
08-10-2006, 15:00
Егати 'приятелството' дето си имате вие двете...

AnN_G
08-10-2006, 17:01
След като все още я наричаш "приятелка" как може да искаш да и отмъстиш :-k Доколкото разбрах,харесваш момчето,еми "като се обичат младите па да се 'зимат"!Твоята приятелка е тръгнала с него,след като е знаела че го харесваш #-o Еми сега е твой ред,аз бих тръгнала с момчето :wink:

Mo6no
08-10-2006, 17:42
Не прочетох за какво става дума тъй като отговорът ми винаги е един и същ - от отмъщението няма смисъл. Дори и човекът на когото отмъщаваш да е убил твой близък.

BeBcHeTo
08-10-2006, 19:51
Saglasna sam s anito.sl

luschka
08-10-2006, 19:57
Определено тръгни с него, само ако наистина го харесваш. Ако искаш да отмъстиш на приятелка, тогава сама си направи сметката колко добри приятелки сте всъщност.

BeBencEto
08-11-2006, 07:30
maleeee kakva si ti be...kak shte otmushtavash na nai-dobrata si priqtelka..az daje mislq che ne q zaslujavsh!!!!!!! vaobshte ne te razbiram!!!! sled kato purviq put momcheto e izbralo neq pred teb znachi e imalo zashto!!! i estestveno che sa shte i e gadno tq e hodela s nego...ti si eguistka znaesh li...kak mojesh vaobshte da pravish tova pod nosa i!??????

6emet4e
08-11-2006, 10:16
е такива "приятелки"най ги мразя :evil: !ама виж ако не го харесваш-може би в такъв случай няма смисал да тръгваш с него само за "отмъщението" ,а пък ако го харесваш поне малко-тръгваш с него е така"под носа и" и не ти дреме :smt019

ThE_DaRk_AnGeL'''
08-13-2006, 01:30
Ако не го харесФаш = не тръгвай с него!!!
Гледай на теб да ти е готино,а не на приятелката ти
да и е гадно :wink:

LaFee
08-13-2006, 21:10
Така, имаше едно момче което харесвах, но мойта най-добра приятелка тръгна с него. Тогава доста се карахме, но после нещата отшумяха, на мен спря да ми пука, пък и те се разделиха много бързо.Проблема е че и двете не го бяхме виждали доста време и преди няколко дни той ми се обади да пием кафе. Когато приятелката ми разбра започна да ревнува (въпреки че вече са скъсали) и аз изпитах задоволство от това. Излязох с него на кафе и си правехме някакви намеци, идеята е че има възможност да стане нещо с него. Изпитвам желание да отмъстя на приятелката си че ми го взе под носа. Бих тръгнала с него не толкова защото го харесвам, а за да и е гадно на нея. Знам че е злобно и за това се колебая какво да правя. HELP

hmm nali ne6tata sa ot6umeli... togava ne razvalqi priqtelstvoto si s neq vupreki 4 etq ne ti e priqtelka 8-[ 6tom e postupila taka s teb no ako ti si naistina umna nqma da napravi6 takova ne6to prosto zabravi tova mom4e zaradi koeto ste se skarali \:D/ ne predizvikvai novi buri nali e zapo4nala d arefnuva tova ne eli dostatu4no?

strange__
08-13-2006, 22:19
Само заглавието прочетох....явно сте супер добри приятелки щом си отмъщавате :shock:

KoTuTy
08-13-2006, 23:07
Тръгни с него, както и тя го е направила. Изпробвай приятелството и ! :smt077

cskamoni4ka
08-14-2006, 09:19
Тръгни с него-да не ти пука за нея!Тя те е преебала!

Globul_f
08-15-2006, 17:34
Днес излязох с него, беше много яко, нямам търпение да видя изражението и като разбере, ще умра от кеф :D

SmurkamDoZori
08-16-2006, 01:08
тръгни с него а на нея и счупи раката да знае за следващия път..

08-16-2006, 10:57
ей туй ви е проблема на приятелството между момичета.Може да се изпокарате заради едно момче и за секунди да съсипете едно добро приятелство.При момчетата като че ли не се наблюдава такова явление или поне не е толкова ясно изразено.Едно истинско момче (не женчовци, тях ги изключвам) никога няма да предаде приятел заради момиче.Пък момичетата дават мило и драго да видят как "приятелките" им страдат.Ама кво да се прави ЖЕНИ,МОМИЧЕТА заложено ви е природата ви.И все пак до голяма степен зависи и от самият човек

CrazyWitch
08-16-2006, 11:01
Егати глупоста. Та изобщо, що се наричате приятелки? Ако не го харесваш има ли смисъл та тръгнеш да правиш каквото и да е само за да си отмъстиш. Това говори за самата теб.

sinful`girl
08-17-2006, 12:33
ako pone mani4ko mu se kefi6,tragnete,taka 6e izpita6 dvoino zadovolstvo,hem 6e si s mom4eto,koeto haresva6,hem "priqtelkata" ti 6e se spuka iad.... :lol: no ako iska6 samo da i go varne6 ot zloba,mislia 4e 6e e tapo,niama smisal da si gubi6 vremeto da otma6tava6 za niakakva glupost =;

Game_Over_Boys
08-17-2006, 12:49
Бъди с него,само ако наистина го искаш!

sme6ka
08-20-2006, 13:02
aweee spored mene nqma smisul da tragfa6 s nego moje bi puk iska da si "igrae" i s dfete vi a 6tom tq e tragnala predi s nego sled kato znae 4e ti go lofi6 tq ne e priqtelka za*** iiii dafai napred m***** im i na dfamata ;-) :lol: :lol: :lol: :oops: :? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =; :-k [-( #-o =D> =D> [-o< [-o< :::

{cookie}
08-21-2006, 13:07
въпросната "приятелка" е постъпила адски гадно спрямо теб, но по-добре не ставай гадна и ти, дори и за отмъщението [-X

08-21-2006, 13:56
Emi Ako pOnE malKo GO xaresfaSh shTo Puk Ne nO Ako Ne IzpiTfasH nishTy Kum neGy Nqma SmisuL...

Hun73r
08-23-2006, 20:00
Това е твоя живот решението е твое, но по-добре недей

AnnGi
08-23-2006, 20:06
Аз ще те питам би ли се скарала с наи-добрата си приятелка заради момче Тва е тъпо заради момче да се карате Знам взела ти го е ,поговори с нея и нещата ще се оправат

WiNNeR_In_WhItE
08-23-2006, 21:07
Не е важно на мен да ми е добре, важното е на другия да му е зле.
Не ми се струва добра идея да тръгнеш с него само за да и направиш сечено, ама ти си знаеш де :P

08-24-2006, 19:51
Оффф, забога недей, мойто момиче! Па тва е супер тъпо. Защо го причиняваш на него, а и на себе си. Имаше една мисъл: "Не отмъщавай, времето ще отмъсти!" та послушай я. Заеби я тая., има и други начини да и отмъстиш, ама не намесвай момчета.

Peyton
08-25-2006, 12:41
Щом си решила да и отмъстиш изчакай по-удобен момент и .. колкото по-късно толкова по-мръсно.. все пак тя и той също си заслужават отмъщение но не забравяй че ако ти е приятелка и поиска прошка всеки греши но щом поставя момчето пред приятелството нещо не ми се струва че е много стока

DeSiTo0o
08-25-2006, 20:15
Според мен вие изобщо не сте никакви приятелки! :shock: :shock: :shock:

koalka
08-25-2006, 21:14
Не харесвам момичетата и тази черта от характера им-постоянната злоби и желанието за отмъщение.Ще постъпиш много гадно,което не те прави по-различна от нея.Момчето не си струва,а приятелката ти още по-малко.Просто няма да си по-различна от нея,а имаш ли претенции,че си?

aliq
08-28-2006, 23:33
kato gledam tq ne ti e mn dobra priqtelka 6tom ti go e otmaknala pod nosa,za tva 4e ako haresva6 tva mom4e davai i tq ne e bila spravedliva s tebe se pak ama nqma smisal ako ne go haresva6 da tragva6 s nego i da i otma6tava6 po toq na4in nali znae6 4e si4ko se vra6ta i bez da mastim!!!

cS_LaMeRkA
08-29-2006, 23:11
Абе :-s ... вие сте много тЪпи същества! :smt019 На тоя свят "най-добри приятелки" НЯМА!!! :smt018 [-X Нали вижда те ... "Най-добри приятели" (страната на "силния" пол, говоря) да ама за момичета... оо застреля те се! :smt016 :twisted:
А по темата точно, праи к'вото искаш... отмасти й ... :mrgreen:

дани
09-08-2006, 19:58
недей да и отмъщаваш.така ставаш като нея .Аз имах също подобна приятелка.а и защо да набъркваш мом4ето,тя си е полу4ила заслуженото,освен това тази приятелка никога няма да има истински приятели щом се отнася така.това е достатъ4но наказание.ти просто се дръж нормално не и се ядосвай "КОЙТО КОПАЕ ГРОБ ДРУГИМО САМ ПАДА В НЕГО" :wink:

melani
09-08-2006, 20:58
Ako taq ti be6e istinska priqtelka nqma6e da ti pri4inqva takava bolka kato hodi s nego a 6te6e da go zareje!!!Zatova tragni s nego napuk

648541
09-08-2006, 22:08
emi ako 6te ti dostavi udovolstvie napravi go,NO da znae6 4e Shefa gore vihjda vsi4ko toi 6te si go vurne nai-dobre :::

^DaRk_LaDy^
09-09-2006, 19:01
Според мен вие не сте никакви приятелки и може по някакъв начин да и го върнеш , да я накараш да се чувства гадно , но не използвай момчето за тази цел , защото ако то има някакави истински чувства към теб , ще се почувства ужасно , ще се почувства употребен. Отмъсти й по друг начин , но не и с момчето. Друг е въпроса ако го харесваш - тогава давай , тръгвай с него , но само заради този факт , а не за да й отмъстиш. http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a093.gif