PDA

View Full Version : kakvo da pravq?



Blo0dG1rl
08-10-2006, 11:39
hodq s edno mom4e koeto haresvam ot 3 godini ve4e..7 meseca..hodim i si4ko varve6e idealno dokato ne zapo4nahme da se karame..No tova pak ot druga strana napravi vryzkata ni o6te po silna.toi zamina na more v4era..i az re6ih da mu se obadq..za...da go 4uq..no vmesto tova toi se obadi na men..i nakraq iska6e da 4ue ot men 4e go obi4am..(koeto i toi mi e povtarql mnogo pyti) , izvednaj se razsyrdi za6toto ne si bqh na selo a v pld..s starata kompaniq..s koqto ne se bqhme vijdali ot mnogo vreme..i toi kato 4u..4e ima mom4eta..mi kaza..i az te obi4am..no..po malko otkolkoto ti men!nz za6to se vprqgam tolkova..no az super mnogo go obi4am..pak i sam mnogo 4ustvitelna..toi iska da mi se obadi dnes za da se razberem..no nz..kakfo da mu kaja..!!! pls pomognete mi!!![/u][/b]

08-10-2006, 11:48
здравей, кажи му че както той е на море, така и ти имаш нужда да се развличаш и това че в компанията има момчета не означава че ще се сваляш с тях. кажи му че между вас нищо не се е променило и той няма причина да се съмнява в теб. кажи му още че си го обичаш и нямаш търпение да се върне и пак да си прекарвате готино. успокой го и ще видиш че и ти ще се успокоиш. а това което той ти е казал, може би го е направил защото го е хванало яд че си с компания някъде. явно е доста ревнив :D

kisS``me
08-10-2006, 11:53
milichka,kato ti se obadi mu kaji,che i ti mn go obichash,no onezi momcheta sa prosto tvoi priqteli,a toi za teb e neshto mn poveche ot priqtel!Kaji mu da ne se pritesnqva,zashtoto nqma prichina!

ANGEL4E
08-10-2006, 11:54
здравей, кажи му че както той е на море, така и ти имаш нужда да се развличаш и това че в компанията има момчета не означава че ще се сваляш с тях. кажи му че между вас нищо не се е променило и той няма причина да се съмнява в теб. кажи му още че си го обичаш и нямаш търпение да се върне и пак да си прекарвате готино. успокой го и ще видиш че и ти ще се успокоиш. а това което той ти е казал, може би го е направил защото го е хванало яд че си с компания някъде. явно е доста ревнив :D

saglasna sam

the dark angel
08-10-2006, 11:57
Опитай да го разбереш!Щом се е ядосал значи много те обича се притеснява да не го оставиш заради друг!когато се 4уете му обясни нештата спокоино и му кажи че и ти много го обичаш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iiirish
08-10-2006, 14:15
казал го е инпулсивно, в момент на ярост. не си го слагай навътре, а щом се върне опитай се да му обясниш, че си се почувствала гадно. да се надяваме, че ще те разбере :wink:

maybelline
08-10-2006, 14:55
Дори да има момчета,голяма работа!Сякаш само като видиш момче и ставаш гадже с него...Твоят приятел трябва да се поусмири малко.Не може да ти държи сметка,че общуваш и с други момчета.

ycMuBkaTa
08-10-2006, 15:02
Като ти се обади му обясни, че го обичаш и няма за какво да се притеснява и че щом си дойде пак ще сте заедно. Успокой го, че всичко е наред и няма от какво да се притеснява за връзката ви.

missito_
08-10-2006, 15:13
Да,съгласна съм с някои по-горни мнение.Кажи на гаджето си че не трябва да се притеснява заради тези момчета от компанията ти и че го обичаш.Все пак не може да не общуваш и с други момчета.

Axxxel
08-10-2006, 15:19
Хм...ревност...значи те обича и го е страх за връзката ви...просто му трябва да се поуспокои малко и да разбере, че прекалено много го обичаш, за да обръщаш внимание на други момчета...

Blo0dG1rl
08-10-2006, 20:54
Mnou 10x Na Vsi4ki koito otg na moq vapros..naistina mnogo 10x..6oto sa opraihme..i toi mi kaza..4e go e kazal..naro4no...zaradi -mom4etata..i 4e pove4e nqma da se povtori... {}

BebeTooOoo
08-10-2006, 22:28
milichka,kato ti se obadi mu kaji,che i ti mn go obichash,no onezi momcheta sa prosto tvoi priqteli,a toi za teb e neshto mn poveche ot priqtel!Kaji mu da ne se pritesnqva,zashtoto nqma prichina! dam napravi tfa