PDA

View Full Version : Toi me zaplashva sys smyrt!



kisS``me
08-10-2006, 11:47
Znachi predi 1 godina se zapoznah v chata s edno momche i se razbirahme super...!0bache kato se sreshtnahme i kato go vidqh napravo .. shqt da :smt078 beshe strashno grozen!!I mu kazah che nishto nqma da stane .. da zareje neshtata i toi popita za prichinata,a az vse ne mu kazvah,no nakraq me iznervi i mu kazah,che e zashtoto ne sym go haresala i ne e moi tip!I toi kaza mi ti kvo si mislish,che si hubava li-jestoko se lyjesh!Kaza mi syshto "shte vidish kakvo shte ti se sluchi daje maika ti i bashta ti nqma da mogat da ti pomognat!Tova se sluchi dekemvri minalata godina!Az mu kazah da spre da mi zvyni i da me ostavi na mira,no NE!I do sega prodyljava s tova che bil vliuben v men,che me obichal i t.n.I edna nosht v 2 chasa mi prizvynq,az mu napisah sms "da si chuval,che horata po tova vrem spqt" (a az trqbvashe da stavam v 4..)!Toi prodylji da zvynii togava super mn izbesnqh i mu napisah "maika ti we.....!spri se!!!!!!!!!",a toi mi napisa "naish li kva maika sh ti dam!zatvarqi si ustata,shtot ti nablijava ...."
btw az sym na 13,a toi na 15.HELP kajete mi kvo da mislq i kvo da pravq,zashtoto super mn me drazni ne spira da mi zvyni i mi idva chak da si tupna gsm-a v zemqta ot bqs!
PLS daite mi syveti

i'm so excited!
08-10-2006, 11:52
говори с ваште, смени си телефона и се моли тоя ненормалник да спре.

kisS``me
08-10-2006, 11:54
maika mi znae,a ako kaja na bashta mi.. shte me izseli ot doma!a tozi idiot poznava nqkoi ot moeto uchilishte i ako si smenq nomera onzi moje da pita nqkoi i da mu go dade pak..!:(

ANGEL4E
08-10-2006, 11:58
pogovori s nego moje da pomogne

i'm so excited!
08-10-2006, 12:01
еми кофти си се забъркала моме, трябваше да си по-предпазлива. че с тия чатове ... :?
със сигурност нищо няма да ти направи, а само се опитва да се манипулира. и все пак бъди предпазлива и .. си смени телефона.
а баща ти с какво право 'ще те изсели от дома' ? някакъв малоумник тормози дъщеря му, ти не си виновна за това

The Interceptor
08-10-2006, 12:03
еми кофти си се забъркала моме, трябваше да си по-предпазлива. че с тия чатове ... :?
със сигурност нищо няма да ти направи, а само се опитва да се манипулира. и все пак бъди предпазлива и .. си смени телефона.
а баща ти с какво право 'ще те изсели от дома' ? някакъв малоумник тормози дъщеря му, ти не си виновна за това

и аз така мисля

kisS``me
08-10-2006, 12:04
ami prosto toi mn mrazi da chatq...!a nomera sh go smenq! [;

mechtaq_za_teb
08-10-2006, 12:39
vobshte ne se zanimavai s nego.ne mu pishi sms-i,ne mu vdigai tela....izobshto vse edno za teb toi ne sashtestvuva!ako taka ne spre da te tormozi neznam...

He3HauKa
08-10-2006, 12:46
Ako pitash men toi e typo lape a ti mu se vrazvash.Nameri po golqm poznat,priqtel,brat koito da go splashi ,v kraen sluchai si smeni nomera

thirteen
08-10-2006, 13:03
Не може да ти направи нищо.Както казаха по-горе - маниполира те.Като си смениш номера го дай само на близките.За кво ти е цялото даскало да го знае , че и той да г научи.Спри да му обръщаш внимание постепенно и на него ще му мине мерака.Защото се впрягаш не е спрял толкова време.Защото то печели вниманието по един или друг начин. :smt011

veselka_15
08-10-2006, 13:33
Mi ne sam mn. sigurna ama mai moje da se blokirvat nomera pitai v magazinite!I ako znae6 kade jivee probvai da govori6 s tehnite dokato go nqma kaji im 4e te zapla6va puk ako sa hora 6te te razberat ot opit znam :!:

alkobalko
08-10-2006, 13:44
Няколко варянта, които вече са предложени. Смени си номера и го дай само на най-близките си. Не му обръщай внимание, когато ти звъни и пише съобщения. Кажи на родителите си и в краен случай и на неговите. Ако и това не помогне, заплаши го, че ще повдигнеш обвинение за тормоз.

luda`flirtajika
08-10-2006, 13:44
kogato si lqgaash si izkliu4vai tela..ili tvoq ne moje??? za sega moga samo tova da ti kaja-pone nqma prez noshtite da te tormozi :P

iiirish
08-10-2006, 13:45
баща ти, мрази да чатиш или не, щом разбере какъв се е лепнал на дъщеря му вярвам, че ще направи нещо. оня ненормалник наистина се опитва да те манипулира, но няма да направи и една стотна част от това, с което те е заплашвал.

на първо време кажи на баща си. това е най-добрия вариант, защото всеки родител би защитил детето си

CVETELLINA
08-10-2006, 14:04
Ако съм на баща ти на мястото,отивам и размитам улицата с него! :evil:
Това,че баща ти мрази да чатиш,вече е отделен въпрос,който няма нищо общо с това,че този те тормози,защото ти може да си се запознала навсякъде с него..случило се е в чата,но е можело да се случи и в училище,в кафето,в дискотеката... :|
Така че както казаха другите,смени си номера на gsm-а,и друг път внимавай с какви хора се запознаваш,малко предпазливост никога не е излищна.. :wink:

а отностно тва,че те заплашва,едва ли един 15 годишен лигльо ще ти направи нещо,но все пак внимавай,защото има сякакви ненормалници!Успех :wink:

Angel_Girl
08-10-2006, 14:17
Не може да ти направи нищо.Както казаха по-горе - маниполира те.Като си смениш номера го дай само на близките.За кво ти е цялото даскало да го знае , че и той да г научи.Спри да му обръщаш внимание постепенно и на него ще му мине мерака.Защото се впрягаш не е спрял толкова време.Защото то печели вниманието по един или друг начин. :smt011
I az sam na tova mnenie. Sa6to taka kato si dava6 nomera 6te kazva6, 4e neiska6 dati go razdavat i da ne go davat na nikoi a o6te po malko na nego.

MiRaCuLiXbb
08-10-2006, 14:20
Срещу скромната цена от...10-15лв оправям всякакви проблеми с 15 годишни лапета. :wink:

kisS``me
08-10-2006, 14:46
i az si misleh,che nemoje da mi napravi nishto,no vse pak ... nz!mersi mnogo na vsichki,koito izkazaha mnenie i malko ili mnogo mi pomognaha {{{{}}}} :smt058

Axxxel
08-10-2006, 15:09
Малииии...да идва бре...Направо му казваш да "аре да те видим колко си мъж а?"...направо леща ще го направя...Ял съм бой, но не и от 15 годишни пишлемета...смятай, че ще го изселя...Не си сменяй номера...отивай в полицията и давай номера на момчето...ако е на предплатена услуга, по-трудно ще го хванат, затова им помогни и им кажи името и къде живее и, че те тормози и заплашва...Имаш ПРАВА бе момиче.Не трябва да те е страх да се възползваш от тях.Тъпия хлапак докато види чичко полицай и вече ще се е насрал...и не се страхувай от последствията, щом прави такива тъпотии заслужава един добър урок...Пиши при още проблеми...ще го насметем...

ANGEL4E
08-10-2006, 15:16
баща ти, мрази да чатиш или не, щом разбере какъв се е лепнал на дъщеря му

на първо време кажи на баща си. това е най-добрия вариант, защото всеки родител би защитил детето си


spored men ne stava vapros za 4ateneto a 4e si ogovarq sre6ti s nepoznati
moq e sa6tiq nqma opravqne s takiva hora

kisS``me
08-10-2006, 15:21
баща ти, мрази да чатиш или не, щом разбере какъв се е лепнал на дъщеря му

на първо време кажи на баща си. това е най-добрия вариант, защото всеки родител би защитил детето си


spored men ne stava vapros za 4ateneto a 4e si ogovarq sre6ti s nepoznati
moq e sa6tiq nqma opravqne s takiva hora
mhm...

luschka
08-10-2006, 15:44
Определено си смени номера и не го давай вече на който ти попадне.
Ако продължи да досажда, се прави, че не го забелязваш. Рано или късно ще му писне. Колкото то баща ти - той ти е баща и те обича. Може и да те накаже, но със сигурност ше те подкрепи.

Axxxel
08-10-2006, 16:04
Абе само аз ли съм на мнение, че не трябва да бяга от проблема...така този идиот само ще бъде насърчен да продължи (след като види, че явно успешно успява да уплаши някого).Трябва в момента, в който се опита да говори или върши подобни работи, да бъде смачкан като хлебарка...толкова много се вбесявам на такива личности и истории...

Amayo
08-10-2006, 16:07
Срещу скромната цена от...10-15лв оправям всякакви проблеми с 15 годишни лапета. :wink:
Ха, аз пари давам да бия дришлювци. :mrgreen:

kisS``me
08-10-2006, 16:14
mi elate go nabiite de :lol: az sh gledam s udovolstvie

doky
08-10-2006, 18:13
kisS``me Мойто момиче,я на лично ми кажи как се пише тва момче в чата или скъпе-а му ми дай,ще вляза специално да поговоря с него,аз съм доста убедителен!

MiRaCuLiXbb
08-10-2006, 18:15
Срещу скромната цена от...10-15лв оправям всякакви проблеми с 15 годишни лапета. :wink:
Ха, аз пари давам да бия дришлювци. :mrgreen:
Е то нема лошо, но трябва се живее от нещо... :roll:

Kotetoto
08-10-2006, 19:05
Смени си номера бе...толкова ли е сложно?пак според мен ти си направил грешката,не би трябвало да му обръщаш внимание и той ще се откаже.

ludo_mace
08-10-2006, 19:08
Абе маце просто прекъсни контактите с него- затваряй му, не му пиши и си изключвай тела, когато ти пише или звъни ::: Нищо няма да ти направи, рано или късно ще се откаже :wink:

zoben_pitbul
08-10-2006, 19:43
Ами ако кожеш на баща си вероятно той ще говори с тоя ненормалник и ще успее да го сплаши.

BeBcHeTo
08-10-2006, 19:44
Tfa mom4e e mn zle gorkoto smeni si tela apak ako ot nqkade razbere noviqt ti i pak ti zvani ne mu digai ne mu pi6i sms-i prosto ne se zanimavai s nego

Гостenche
08-10-2006, 19:46
нарагаи го в крака с нож така са сплаши... би трябвало ако не нарагаи го в двата после :smt011

FaTaLn0t0_LaDy
08-10-2006, 20:09
ufffffffffffffffff......mi drug put vnimavai pove4e..a za suvet i az 6a podkrepq tva za smqnata na nomera no i kaji na ba6ta ti toi moje i da mrazi da 4ati6 no samo kato razbere za tozi i smqtai 4e e murtav....a puk ve4e ako trqq mu kaji 4e ste se zapoznali f kafeneto a ne po 4ata.....no moji i da opita6 kato ne mu otgovarq6 na obajdaniqta ne mu pi6e6 sms-i i t.n.....izob6t0 ignorirai go tva 6te pomogne no moje i da napravi ne6tata po lo6i..smsiul toi da nameri na4in da te vidi....v kraina smetka nai dobre kaji na ba6ta si...uspeh...

kisS``me
08-10-2006, 20:15
10x :smt058

BebeTooOoo
08-10-2006, 22:30
mi govori s va6te,i nai dobre si smeni tela...pazi see

Axxxel
08-11-2006, 00:46
Мился, че разбра какво да прави...+ това много хора си предложиха услугите...кой сериозно, кой не...важното е, че сега само чакаме оня урод да се обади пак и се почва масирана атака...

BeBencEto
08-11-2006, 06:40
ami ogranichi si povikvaniqta na telefona kato na purvo vreme...taka che da ne moje da ti zvuni....

eDnO_MaLkO_f
08-11-2006, 09:34
Абе ако има6 по-голям батко или кака казва6 му/й за проблема ти той/тя няма как да не ти помогнат 100% 6те го фанат 6те го спла6ат и си4ко 6те е уредено а ако продалжава да те тормози казва6 пак на кака ти/батко ти и БОЙ :lol:

Муки_рулз
08-11-2006, 09:37
Той ме заплашва със смърт!
Джъст тел хим-иф ю донт лив ми алоун муки гона кик йор ес,ю дъмб идиът!

CrazyWitch
08-11-2006, 10:53
Абе момиче смени си номера или си изклиючи тела.. , но най-добре ще е да си изключиш телефона. А тоя .. Хах.. Дава си воля на въображението. Понеже е тъп и грозен си мисли, че може да те задържи по някакъв начин като те заплашва. Като за начало си смени номера и сподели с някой... по-близак ако се притесняваш толкова. За такива лайна само бой и толкоз. И това да ти е за урок ;-)

LaFee
08-11-2006, 15:10
Аз подкрепям другите-смени си номера на gsm-a но ако примерно имаш скайп и този продължава да те дразни-блокирай го
ако знаеш кой познава това малоумно същество с коефициент на интелигиентност които стига до петите му-не си давай номера дай го само на семейството си и на най-близките си приятели
такива неща в чата са много лоши по-добре давай грешна информация за себе си и влизай там само за да убиваш време ако ти е скучно аз примерно така прпавя когато ми е скучно отивам в чата и започвам свободни съчинения #-o ако съм се разлигавила де...

iiirish
08-11-2006, 15:19
баща ти, мрази да чатиш или не, щом разбере какъв се е лепнал на дъщеря му

на първо време кажи на баща си. това е най-добрия вариант, защото всеки родител би защитил детето си


spored men ne stava vapros za 4ateneto a 4e si ogovarq sre6ti s nepoznati
moq e sa6tiq nqma opravqne s takiva hora

разбира се, че не става въпрос за чатенето. мисълта ми беше, че кавото и да й забранява, стореното - сторено. сега няма смисъл да се гледа това, важното е помогне на дъщеря си

kisS``me
08-16-2006, 22:44
tei ... sega kfo staa : vkl se v irc na edno momiche koeto me poznava .. i q pita poznavash li kiss``me i .. tq kazva da i toi pochva da q razpitva .. kvo znaesh za neq ... [ dure che tq ne me e vijdala ot 6/7 godini] i tq mu kazala mi nishto nz ne sym q vijdala otdavna .. toi prez cqloto vreme povtqral 'ex taz marta'.. i toi mi se vkl i na men[az sled tva razbrah che tva e bil toi] i se predstavi za emiliq i me pita kak sa gadjetata ima li i az vikam 'mhm' i toi izleze ot irc :lol: mama kaza che e iskal da proveri da ne bi da sym go 'zamenila' s nqkoi drug ... kajete mi kak moje v prodyljenie na 1 godina da ne spira da se int v men .. tos e nqkyv qlov maniqk .. bahti

Axxxel
08-16-2006, 22:56
Казах ти какво е решението...щом не си достатъчно смела да си потърсиш правата...нека да продължава да те тормози.При такива типове само грубата сила помага...Убий огъня с огън...И бъди предпазлива в нета...ненормалници като тоя с лопата да ги ринеш...

sinful`girl
08-17-2006, 08:53
i az kakto si4ki ostanali bihti kazala da si smeni6 nomera ili pak ako ne iska6 prosto nito mu vdigai telefona,nito mu pi6i kakvito i da e bilo sms-i.Ako ne mu obra6ta6 vnimanie,6te mu pisne da te tormozi i 6te spre(nadiavam se) :wink: "Nakaji glupakat s mal4anie"sa kazali horata:) a otnosno zaplahite,vaob6te ne se vrpiagai tolkova,kvo moje da ti napravi 15-godi6en piklio,samo se pravi na ineteresen,niama se pla6i6 mila :)

08-17-2006, 09:34
Казах ти какво е решението...щом не си достатъчно смела да си потърсиш правата...нека да продължава да те тормози.При такива типове само грубата сила помага...Убий огъня с огън...И бъди предпазлива в нета...ненормалници като тоя с лопата да ги ринеш... Axxxel podkrepqm mnenieto ti napalno

francheska_baby
08-17-2006, 10:39
Сложи го на мястото му!!! Знаеш ли как бързо ще се осъзнае? Пък той ако те обичаше толкова многооо нямаше да ги прави тея тъпотии!!!

648541
08-17-2006, 11:43
toi e na 15 nqma ot kakvo da te e strah spoko a i edva li ima smelost da ti napravi ne6to.a puk i da si smeni6 tela kato go kaje6 samo na 1-2 priqtelki nqma kak da go razbere :wink:

cskamoni4ka
08-17-2006, 12:05
Майка ти кат знае що не прави нищо .. :roll:

Eimi_{}
08-17-2006, 16:18
toi e na 15 nqma ot kakvo da te e strah spoko a i edva li ima smelost da ti napravi ne6to.a puk i da si smeni6 tela kato go kaje6 samo na 1-2 priqtelki nqma kak da go razbere :wink: Да...!Щом 1 година нищо не е направил значи са празни приказки!

kisS``me
08-17-2006, 20:11
Майка ти кат знае що не прави нищо .. :roll:
mi shtot kazva che nishto ne moje da mi napravi .. i az nz veche

sinful`girl 10x {}

bodil4e_f
08-17-2006, 21:04
Не може да ти направи нищо.Както казаха по-горе - маниполира те.Като си смениш номера го дай само на близките.За кво ти е цялото даскало да го знае , че и той да г научи.Спри да му обръщаш внимание постепенно и на него ще му мине мерака.Защото се впрягаш не е спрял толкова време.Защото то печели вниманието по един или друг начин. :smt011


Напълно съм съгласна с това мнение.
+ тва М-тел предлагат слдната услуга-да блокираш даден номер и да не получаваш обаждания,смс-и и т.н. от дадения номер...само,че дори и да блокираш неговия...тои може си вземе нов и т.н. , така 4е даденото мнение по-горе мисля,4е е най-доброто решение \:D/

teen_girl4e
08-17-2006, 21:10
ти родители нямаш ли а по големи приятели я се стегни няма да се оставяш на тоя пикльо да те заплашва

DiF-i-KrasiF
08-17-2006, 22:54
emi ne iskam da te pla6a no vsqkvi gi ima... i ne si dostatu4no golqma za da se opravi6 sama... tak4e nezaq ba6tati kvo 6te te pravi ama mu kaji za6toto se pak ti e roditel.... nedei da si smenq6 nomera za6toto toi 6te se motivira o6te pove4e kato razbere i lesno moje da ti go nameri pak....

kisS``me
08-17-2006, 22:59
mi mersi na vsichki samo tfa moa da kaja ... nqkoi hora si predlojiha pomishtta .. mn se radvam za koeto i mn im blagodarq .. te si znaqt koi sa
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ }}}}}}}}}}}}}}}}}}}

DuDuHka
08-17-2006, 23:25
Абе кви са тия глупости.. кви заплахи тоя за какъв се мисли?! Най-добре потърси помощ от родителите си или по-големи приятели.. ние тук ако може да помогнем с нещо сме насреща.. но едва ли можем?! :-k

Axxxel
08-18-2006, 00:26
Абе кви са тия глупости.. кви заплахи тоя за какъв се мисли?! Най-добре потърси помощ от родителите си или по-големи приятели.. ние тук ако може да помогнем с нещо сме насреща.. но едва ли можем?! :-k
Ооо повярвай...можем :wink:

SaYoNaRa
08-18-2006, 00:52
Тука се дават идеи които се повтарят след това 10 пъти ама се пак дава психическа подкрепа която помага :wink:

08-18-2006, 09:20
Of kak 6te si smenq6 nomera zaradi nqkakvo ne6tastno debil4e!?Ne stavai sme6na,dai zabrana da ti zvuni mislq 4e nqkoi operatori pravqt takava usluga za Mtel sum 4uvala pone,a i bi trqbvalo da moje!!Drugoto koeto e ako bqh na tvoq mqsto 6tqh da go hvana za gruklqn4eto i da mu dam da se razbere,zvu4i brutalno,ama e taka,aaa biva li taka da ti dosajda!!!???Mne! [-(

kisS``me
08-18-2006, 20:45
abe nemoa go fana shtot az sym mn drebna i .. ne staa - inache s udovolstvie :twisted:
ama az nomera i bez tfa sh si go smenqm i ne zaradi nego :)

Axxxel
08-18-2006, 21:02
Важното е пишлемето да се спре...щот иначе бруталния план е първо да се насере от страх...и ако това подейства само за кратко, ще има брутални сценки на насилие... :lol:

iliyanka
08-23-2006, 12:28
spokoino be,toi te manipulira,vse pak e na 15 godini kvo moje da ti napravi,basi i glupaka :smt011

MimityYy
08-23-2006, 12:36
ei za tva sum tvurdo protiv vrazkite i sre6tite ot 4ata !

ista
08-23-2006, 12:58
смени си телефона и да не ти пука. нищо няма да ти направи. или направо ми го дай на мене, аз да се разправям с него :twisted: :twisted: :twisted: . и следващия път - по внимателно с тия чатове, ок?

Bisollini
08-23-2006, 13:35
kaji sus kakuf telefon si i ako nqkoi ima su6tiq 6te ti kaje dali mogat da se blokirat Obajdaniqta no sum po4ti sigoren 4e moje . a na tfoe mqsto 6te si namerq nqkoi po-golqm i 6te mu kaja da mu s4upi glavata na ulicata bez dori az da izlizam ot nas

Dharma
08-23-2006, 13:57
mi zamisli se predi da dade6 telefonniq si nomer na nqkoi

ista
08-23-2006, 14:14
mi zamisli se predi da dade6 telefonniq si nomer na nqkoi

e, вече е късно за подобни тъпи изцерки. добре, дала си е телефона - какво толкова? просто си го смени. няма чак такъв проблем. а и варианта на Bisollini е добър. казах ти - само ми дай номера му... :smt075 :smt075 :smt059

Dharma
08-23-2006, 18:56
mi zamisli se predi da dade6 telefonniq si nomer na nqkoi

e, вече е късно за подобни тъпи изцерки. добре, дала си е телефона - какво толкова? просто си го смени. няма чак такъв проблем. а и варианта на Bisollini е добър. казах ти - само ми дай номера му... :smt075 :smt075 :smt059
purvo-tova ne sa tupi izcepki "изцерки"!;vtoro-tozi suvet moje da i pomogne za w byde6te.

koalka
08-23-2006, 19:39
И аз мисля,че трябва да кажеш на ваще,защото той може и да е опасен.Той ти се е ядосал,че си го отхврлила и за това те е заплашил.Така си го обяснявам.

08-23-2006, 20:03
Хаха тоя дали не е да му хвърлиш един здрав бой. Мноо се кефя на 15 годишни келеши де се мислят за велики :twisted:

ScUm4EtO'box
08-23-2006, 20:06
Ако съм на твое място ще кажа на някой по-голям ще си уредя среща със заплашвеля УЖ да се разберем с него и да го пребият до такава степен,че да влезе в болница да види дали ще заплашва другия път!!Аз и казвам на сестра ми да не чати ама тя ](*,)

IdiOtKa
08-23-2006, 20:18
детски изтории сменяш номера или пък спираш да се занимаваш с него и тва е .... да хои да мре .... като спреш да му убрашташ внимание и той ще спре ... :-k

08-23-2006, 20:20
Ама ще се накефя да те утрепе. Ще е бъзик за мене.

ista
08-23-2006, 21:01
mi zamisli se predi da dade6 telefonniq si nomer na nqkoi

e, вече е късно за подобни тъпи изцерки. добре, дала си е телефона - какво толкова? просто си го смени. няма чак такъв проблем. а и варианта на Bisollini е добър. казах ти - само ми дай номера му... :smt075 :smt075 :smt059
purvo-tova ne sa tupi izcepki "изцерки"!;vtoro-tozi suvet moje da i pomogne za w byde6te.

вие пък... разбирам за е някаква правописна грешка от незнание, а при мен е от бързане. а за телефона... мисля, че вече си е изпатила достатъчно и няма да си раздава телефона на ляво и на дясно.