PDA

View Full Version : samota



lonely_lady
08-10-2006, 16:26
Ti si 4ovekat , koito ve4e 4 godini vladee i sarceto i du6ata mi! Znam, 4e nqma smisal vse o6te da mislq za teb, no ne moga , tova e po silno ot men!Bolkata v men napira , razdira sarzeto mi ,no ti prosto ne me razbra!! ne me oceni , i moje bi edin den 6te razbera , 4e taka e bilo po-dobre!
Sbogom , lubov :(

{sweet4e}
08-10-2006, 16:29
УАУУУУУУ 4 ГОДИНИ.......е това е вече.....ГАДОСТТТТ
Съжалявам миличка

Novkov
08-10-2006, 16:31
Taка е, за съжаление, дългите връзки стигат до един момент, в който или свършват или продължават на друг етап.

lonely_lady
08-10-2006, 16:33
nie ne bqhme zaedno:((( Az go obi4ah beznadejdno, toi be6e moqta parva i edinstvena lubov:~( Vseki pat kato go vidq i pritrapvam, imam 4uvstvoto, 4e 6te polu4a udar!!Iskami se da kaja, 4e go mrazq, no ne e taka:(

mechtaq_za_teb
08-10-2006, 16:41
gorkata sa4ustvam ti ;{{{ tova e ujasno...bolkata ot lubovta

AnN_G
08-10-2006, 16:47
Надявам се че поне си опитала да поговорите,все пак 4 години са страшно много време и би трябвало да си му казала!Я кажи правила ли си опит да му покажеш чувствата си?

lonely_lady
08-10-2006, 16:47
taka e ot tova nai-mn boli!!!Nai-lo6oto e , 4e vsi4ki sravnqvam s nego! Takiva kato nego se prevarnaha v moq ideal!!
Ne iskam da zvu4a banalna, vapreki, 4e sa samo na 18, no do sega toi si mi ostava moqta lubov, moqta du6a:((( Moqta nesbadnata me4ta

lonely_lady
08-10-2006, 16:48
Da toi idealno znae6e, kakvo 4uvstvam kam nego!!! I mi dava6e nadejdi, i taka o6te po stradah!!!

Axxxel
08-10-2006, 16:59
Не обичам, когато хората тъпчат на едно място...ти какво???още 10 ли ще го чакаш да се осъзнае...или поне да ти каже, че няма смисъл.Когато нещо трябва да стане, то става, ако ли не...търн дъ пейдж...Айде поговори за последно с него... :wink: ...ако нищо не стане, здраве да е...Обърни се горда напред и си гледай живота...

luda`flirtajika
08-10-2006, 17:03
y mali 4 godini mn e -dori da go obi4ash bi trqqlo da si se postarala da go zabravish ili pone da pravish drugi neshta,...male ne mn e mili4ka shte se spravish vse nqkak ~!~ pomu4i se ili nai mn pogovori s nego spodeli kakvo izpitvash,no ne za 2 min,a govorete s 4asove ~~!!!~~~ YuYYuYyUyuYuSpEh shte se spravish

AnN_G
08-10-2006, 17:29
Присъединявам се към по-горните мнения за едни ПОСЛЕДЕН разговор,след това ако не стане нищо...колкото и банално да звучи не е единствения!Опитай :wink: а ако не само ни казваш име и адрес и ние сме там :smt021 :smt066 :smt068

I_love_dead_people
08-10-2006, 17:36
Тъжна съдба... Защото не само че изпитваш болка от несподелената любов, ами и не можеш да се наслаждаваш на живота с любимия човек... Четири години са много време и със сигурност си изгубил/а много от живота. Цели четири години да страдаш по един човек, значи чувствата ти са много силни. Но намери начин да го забравиш. Намери начин да се насладиш на споделената любов. Нали знаеш- няма нищо по-хубаво от това... Имаше една мисъл "Не времето, а любовта лекува."... Тъй че ще успееш да го забравиш само ако се влюбиш в друг... Доста трудно, но предполагам не невъзможно...

no_name_
08-10-2006, 18:39
awe decaaaa e 4e ti si na 18.kakvo si misli6 4e si vidqla ne6to ot jivota li?jivota e pred teb i vsi4ko e tepyrva pred teb.ima6 cql edin jivot da sre6ne6 tvoqta lubuv.ni6to ne svyr6va da tuk.az ti garantiram 4e 6te sre6ne6 4ovekyt koito 6te promeni vsi4ko za teb.pyrvo 6te e trypka posle lubov.ne se ot4aivai vseki ti e bil v nqkakva stepen v polojenieto.vinagi ima pove4e.......nqma ve4ni ne6ta(6te mi se da vqrvam 4e ima) 6te sre6ne6 4ovek koito da obi4a6 mn pove4e ot nego i 6te q zabravi6 tvoqta 4godi6na lubov edva kogato si drug 4ovek s koito se obi4ate.togava sega6nata ti bolka 6te e samo spomen bez trypka bez 4ustvo.

Kotetoto
08-10-2006, 18:54
Много са 4 години...единствения начин да го забравиш е да срещнеш друг...и съм сигурна,че това ще стане рано или късно,така че не се отчайвай.

Obitax
08-10-2006, 19:33
4-ri godini sa mnogo vreme da obi4a6 edin 4ovek koito ne te obi4a ! nqma smisal da se tormozi6 . ti si na 18 jivota e pred teb ne si propilqvai hubavite godini za6toto nqkoi den 6te sajelqva6 . liubovta e 4ustvo koeto trqbva da se spodelq ot dvete strani ina4e nqma smisal ot nego .
Nadqvam se da se savzeme6 qsno mi e 4e ti e tejko i t.n no pak kazvam nqma smisal da sio propilqva6 hubavite godini zaradi nqkoi koito ne spodelq 4ustvata ti !

Good Luck !

navits
08-10-2006, 19:34
...Обърни се горда напред и си гледай живота...

=D>

lonely_lady
08-10-2006, 19:45
Blagodarq na vsi4ki za podkrepata!!!Jivota prodaljava i trqbva vednaj za vinagi da zapo4na nov etap v jivota!!!!

luschka
08-10-2006, 19:48
Сигурно не ти е леко, но определено трябва да продължиш напред.
Пробваи да се срещаш с повече хора, занимавай се с разни неща, за да се опиташ да го забравиш. 4 години са достатъчно дълго време. Трябва да си силна и да го преодолееш. Избий си от главата, той не е единственото готино момче.

6emet4e
08-10-2006, 20:28
Тъжна съдба... Защото не само че изпитваш болка от несподелената любов, ами и не можеш да се наслаждаваш на живота с любимия човек... Четири години са много време и със сигурност си изгубил/а много от живота. Цели четири години да страдаш по един човек, значи чувствата ти са много силни. Но намери начин да го забравиш. Намери начин да се насладиш на споделената любов. Нали знаеш- няма нищо по-хубаво от това... Имаше една мисъл "Не времето, а любовта лекува."... Тъй че ще успееш да го забравиш само ако се влюбиш в друг... Доста трудно, но предполагам не невъзможно... да,напълно съм съгласна!

iiirish
08-10-2006, 22:39
Taка е, за съжаление, дългите връзки стигат до един момент, в който или свършват или продължават на друг етап.

ми то, миличка, трети вариант няма :D

iiirish
08-10-2006, 22:40
УАУУУУУУ 4 ГОДИНИ.......е това е вече.....ГАДОСТТТТ
Съжалявам миличка


да гадост е! ужасно си права, мила! :wink:

BeBcHeTo
08-10-2006, 22:47
Maliiiiiiiii...............4 godiniiiii tfa e nekkuf ujas

Axxxel
08-11-2006, 00:19
Басииии...кво сте ми заповтаряли тея 4 години...Звучи ми като натякване...А това да съжаляваш някой е адски противно...това означава, че човека когото съжаляваш няма достатъчно достойнство да стане и да продължи напред...не съжалявайте човек, който няма нужда от това.Момичето е достатъчно силно и дори и ние да не и помогнем...по-късно ще разбере, че е по-добре за нея тези чувства да изветреят, ако момчето не откликне след важният разговор...

BeBencEto
08-11-2006, 06:45
bravo na axxxel...v purviq post ti go kaza tochno...q se osaznai malko i si napravi edna ravnosmetka ti kakvo si napravilaz a tiq chetiri godini a?!....i si pomisli zashto ne e s teb..az shte ti otogovrq na tozi vupros..zashtoto ne si se borila dostatuchno!!!zaradi tova!!! otivash i ako go iskash naistina sqdash govorish s nego i shte se borish..ili moje bi chkash da stanat 10 20 30 godini a!?

lonely_lady
08-11-2006, 06:51
dostatat4no sam se borila za nego!!!! Napravih vsi4ko vazmojno , da sme zaedno!!!Bebenceto,. ne sam stoqla ei taka i da go 4akam!

BeBencEto
08-11-2006, 06:53
moje no qvno ne e bilo dostatuchno..ne iskah da prozvucha grubo ama chetiri godini sa super mnogo vreme..prosto iskah da te nahusam malko...bori se poveche...no v nikakuv sluchei ne se otkazvai zashtoto tova e chast ot jivota ti i prosto ei taka shte otide za nishto ako ne vzemesh nqkvi merki..aide ako iskash mi pishi ls ili v skype da mi obqsnish malko po podrobno situaciqta za da ti pomogna povechko...

Legally_Blonde
08-11-2006, 07:14
Добре уе хора...мн е лесно да се каже забрави го...не ,че нещо но и аз съм така,само че от една година...предполагам и тя като мен...обичаш и мразиш...ставаш сутрин с мисълта,че го мразиш и не искаш да го виждаш и лягаш с боклата от любовта...мойта фр всеки ден ми повтря да го забравя и аз се опитвам,но е тругно...
Миличка...наистина те разбирам и мисля,че трябва да си намериш друг,знам ,че посоянно ги сравняваш с него(и аз правя така) но не трябва ако търсиш такъв като него значи искаш да страдл живот...ако търсиш някой като него той също ще те нарани!Огледай се сигурна съм че любовта е по-близо до теб отколкото си очаквала :wink: Успехи Миличка! O:)

BeBencEto
08-11-2006, 07:23
Добре уе хора...мн е лесно да се каже забрави го...не ,че нещо но и аз съм така,само че от една година...предполагам и тя като мен...обичаш и мразиш...ставаш сутрин с мисълта,че го мразиш и не искаш да го виждаш и лягаш с боклата от любовта...мойта фр всеки ден ми повтря да го забравя и аз се опитвам,но е тругно...
Миличка...наистина те разбирам и мисля,че трябва да си намериш друг,знам ,че посоянно ги сравняваш с него(и аз правя така) но не трябва ако търсиш такъв като него значи искаш да страдл живот...ако търсиш някой като него той също ще те нарани!Огледай се сигурна съм че любовта е по-близо до теб отколкото си очаквала :wink: Успехи Миличка! O:)
ama zashto da go zabravq be momiche..kak taka pri polojenie 4e sa minali 4ri godini ot jivota i za kakvo ei taka da se otkaje..ne moje eto tq mi kaza che se e borila ne e bilo dostatuchno shte se bori malko poveche i shte uspee..i dori da go ima za nqkolko dena pone shte e shtasliva i si e borila...na skoro pitah edin fr dali e obichal istinski i toi mi kaza "znaesh li borih se 6 meseca za edno momiche i q imah edna sedmica no si struvashe..." bori se mila ne se otkazvai..samo tova moga da ti kaja...bori se!!! a i oshte neshto kum gornoto mnenie..ot lichen opit ti kazvam che e po-trudno da zabravish choveka kogoto obichash otkolkoto da produljish da se borish za nego...

Axxxel
08-11-2006, 08:03
Мда...не е лесно да забравиш някого...3 години...цели 3 шибани години бях влюбен в първата си любов...и защо?Защото не се постарах да направя нещо по въпроса.Мразя се за тези 3 години.В един даден момент до толкова ти писва, че не ти пука от нищо.Отиваш и изръсваш всичко на човека, когото обичаш.Ако трябва да стане нещо, ще стане...Ако не...забравата така или иначе идва...просто трябва да си много наясно със себе си какво искаш...да го забравиш или да се кандидатираш за любовта в сърцето му...

IKisseDAGirL
08-11-2006, 09:09
никой не е казал, че не е трудно да го забрави, но не е и невъзможно
с малко усилия всичко се постига :wink: а глупавите депресии, сълзи, "болки в сърцето" и т.н. са напълно нормални за възрастта, не са нищо страшно и се преодоляват стига да искаш
проблемът е когато някой със сигурност е решил, че трябва да зацикли на 1 място и не иска и крачка напред да направи :roll:

CrazyWitch
08-11-2006, 10:44
Лелей. Това е ужасно! :cry: 4 години! Пожелавам ти да се оправиш... и да запазите само хубавите спомени и да намериш половинката ти на живота!

lonely_lady
08-11-2006, 11:59
Bebenceto kakav ti e skype nomera??

JuLiTo0o0o
08-11-2006, 12:41
Присъединявам се към по-горните мнения за едни ПОСЛЕДЕН разговор,след това ако не стане нищо...колкото и банално да звучи не е единствения!Опитай :wink: а ако не само ни казваш име и адрес и ние сме там :smt021 :smt066 :smt068 i az gi podkrepqm :) boje 4 godini sa mn vreme az ve4e 10 meseca gasna po edin 4ovek i si misleh 4e e mn vreme no ti napravo me razbi!!! :shock: naistina napravi vsi4ko vuzmojno da produljish na pred zashtoto ina4e si zagubena i ima da stradash oshte mnogo vreme a vse pak si na 18 mn hubavi momenti tepurva ti predstoqt!!!jelaq ti uspeh :wink: ako imash nujda ot pomosht az sum nasreshta \:D/

08-11-2006, 13:41
Аз съм момче,но напълно те разбирам,защото съм в подобна ситуация.
Е да,вярно при мен е от една година,но твойто описание в първият пост важи в пълна сила и за мен.На тези,който казват че не се е борила казвам,е може и така да е,но аз си мисля че не си е стояла просто така.А за тези,който веднага казват:"Забрави го","Давй смело напред",Да лесно е да се каже,но е трудно да се направи.Гаранция!

08-11-2006, 13:45
....и да допълня говорил съм с нея малко на саме.Исками се пак но не мога вече да я засека,камо ли пък да я видя сама.

lonely_lady
08-11-2006, 14:18
nie predi bqhme ot edno u4ili6te, i sme si govorili i togava! I ne samo togava, i min godina, a sega kato se zase4em i edno zdr , ne si kazvame! Misleh, 4e sam go zabravila,no prosto nqkade kato go vidq i otka4am, nasalzqvat mi se o4ite !!
A toi 5 pari ne dava, tolkova e nadut i visokomeren , 4e edinstvenoto , koeto go interesuva e samiq nego!!!Samo ako moje6e , sledva6tiq pat kato se zase4em, da go pogledna s bezrazli4ie, ne da go zaobikalqm !

Qvno naistina vaji tova, 4e kogato ne moje6 da ima6 daden 4ovek, ti o6te pove4e go iska6!!!!

sladkoto_neli
08-11-2006, 14:23
един съвет:не си губи времето с човек който наистина не те е оценил.аз загубих цели 7 години от живота си заради момче което се страхуваше да ме допусне до себе си.той не ме оцени каза ми да изчезна от живота му и може би това беше единственото смислено нещо кето ми беше казвал през тези 7 години.4 години са наистина много време затова ти казвам забрави го знам че е трудно и на мен ми беше но сега се чувствам много по добре.няма да сгрешиш ако го забравиш.бъди сигурна че той ще те оцени но ще бъде късно.за твое добро ти го казвам просто забрави че съществува така ще ти е много по добре.колкото и трудно да ти се струва ЗАБРАВИ ГО!УСПЕХ!

gost1
08-11-2006, 14:59
nie predi bqhme ot edno u4ili6te, i sme si govorili i togava! I ne samo togava, i min godina, a sega kato se zase4em i edno zdr , ne si kazvame! Misleh, 4e sam go zabravila,no prosto nqkade kato go vidq i otka4am, nasalzqvat mi se o4ite !!
A toi 5 pari ne dava, tolkova e nadut i visokomeren , 4e edinstvenoto , koeto go interesuva e samiq nego!!!Samo ako moje6e , sledva6tiq pat kato se zase4em, da go pogledna s bezrazli4ie, ne da go zaobikalqm !

Qvno naistina vaji tova, 4e kogato ne moje6 da ima6 daden 4ovek, ti o6te pove4e go iska6!!!!

Аз съм човекът,който писа преди теб.Мога да ти кажа че от този пост наистина направо ми се насълзяват очите,защото и сега,в момента,в който пиша усещам това чувство.Заглавито ти "самота" точно описва едно от най силните неща,който чувствам в момента.

lonely_lady
08-11-2006, 15:08
to napalno olizetvorqva kak se 4uvstvam v momenta.Znam, 4e edin den bolkata 6te spre , i se nadqvam tova skoro da svar6i:(

gost1
08-11-2006, 15:25
to napalno olizetvorqva kak se 4uvstvam v momenta.Znam, 4e edin den bolkata 6te spre , i se nadqvam tova skoro da svar6i:(

Искрено ти го пожелавам.Знам че някой хора тук,който не са го изпитали може вътрешно да се присмеят ехидно,но друго е като знаеш за какво говори човека срещу теб.Незнам при теб как стоят нещата и дали си била изобщо с този човек,но аз не съм ходил с това момиче и честно казано вече ме е страх от флиртовете само за спорта както ги наричат някои.Аз несъм голям флиртаджия,но точно с такъв флирт се оплетох и сега немога да се освободя.

lonely_lady
08-11-2006, 15:30
nikoga, ne sme bili zaedno!No davah vsi4ko za da bada s nego!toi e 4ovekat, koito nai-mn me e naranqval dosega!!!Blagodarq ti gost 1, taka te nari4am, za6toto nz kak da ti kaja! Vsmisal stana mi stranno, 4e ima mom4eta , kato teb, koito tolkova silno se vlubvat!
Samo, znam, 4e ve4e iskam da sloja krai na tazi agoniq!4estno kazano, i men me e strah , da se vlubq otnovo,, strah me e da ne stane kato parviq pat!!!!

gost1
08-11-2006, 15:40
Има рабира се.И момчетата и момичетата каквото и да се говори,дори и най безкомпромисните в един момент просто се влюбват рано или късно това става.Странното при мен е че съм вече на 20 години и позволих на едно 16 годишно момиче да ме оплете така.

lonely_lady
08-11-2006, 15:43
az togava bqh na 14:(

gost1
08-11-2006, 15:58
Това си е доста време.Опитай се на му покачваш самочувствието колкото се може по-малко.Аз например предпочитам това момиче,което обичам да ми тегли една майна за да съм наясно,а не да не ми отговаря на SMS-ите или всеки път като я поканя някъде да ми обещава че ще дойде,после да не идва и накрая да се оправдава.А всичко знае и уж ме имала за приятел.Но това преди сега както казах почти не се засичаме.

lonely_lady
08-11-2006, 16:08
lo6otoe , 4e mi prave6e namezi, i posle me ostava6e s prazni nadejdi, no az si bqh vinovna , 4e mu vqrvah!!! I lo6i dumi sam 4uvala ot nego , i dobri, neznam ve4e dali e bil iskren s men nqkoga!!! Edinstvenoto, koeto pritejava , e krasotata, no e s fal6iva opakovka, vsmisal , 4e po harakter e ujasen 4ovek!!

08-11-2006, 16:16
Същото!!! Прави ми намеци,аз се хвана,тя се одръпне.След това аз се отдръпна,тя пак ми прави намеци и така цяла година,докато не се усмелих да си поговориме и накря:"взимала ме просто като приятел",стъжни ми се вече три месеца минаха но нищо не се е променило и към по лошо върви.

gost1
08-11-2006, 16:17
....а иначе може да ме наричаш Гошко

lonely_lady
08-11-2006, 16:27
ok, Go6ko:)) az predpo4itam da ostana s nika si, za da ne me razpoznae nqkoi, koito ne trqbva!

gost1
08-11-2006, 16:33
Добре мене тук няма кой да ме разпознае пък и някой да ме разпознае няма проблем.Вече ми е все едно.Просто исках да си поговоря с някой със сходен проблем.

lonely_lady
08-11-2006, 16:35
az imah predvid edin opredelen 4ovek!! No ve4e ne trqbva da mi puka!!!!^Go6ko ti ima6 li icq, da te namerq:)))

gost1
08-11-2006, 16:44
Еми попринцип нямам,а и не чатя,но ако искаш може да ти дам поща пък ще се разбереме допълнително.

lonely_lady
08-11-2006, 16:45
da 6te se radvam da si pi6em:)))))A btw ti ot kade si?

08-11-2006, 16:56
Заповядай

george1986g@abv.bg

Ще ти кажа като започнеме да си пишеме да не е във форума.