PDA

View Full Version : otnosno bronza?



LaPd_KoRn
08-10-2006, 18:10
hora znaete li kakvi sa posledstviqta sled upotreba na bronz ili kale ?
silno li uvrejdat organizma ? vliaqt li na mozaka?
pitam vi za6tot predi di6ah mn bronz i se o6te nz kakvi posledstviq ima :)))

Novkov
08-10-2006, 19:05
Ще умреш :twisted:

От какъв акъл си дишал :smt011

LaPd_KoRn
08-10-2006, 20:28
mn sam bil t1p tva sam go osuznal oba4e sq iskam da razbera kakvi posledstviq ima bronza ako nqkoi znae da pi6e
btw kak si sloja snimka na profila???

/wan`a`doo/
08-10-2006, 20:49
Абе кво става с тоя свят, масово ебати шитовете се "приемат". И тва да не знаеш кво праиш пък е още по-зле... колко му е да си направиш партия за един чадел... за същите пари-нещо много по-добро :-D

Последици: особено опасно е завирането на главата в полиетиленова торбичка с поставени вътре материали за инхалиране. При замайването от високата концентрация на парите може да се достигне до задушаване. Директното впръскване на аерозол в устата пък е в състояние да замрази и запуши пътя на въздуха и също да причини смърт.
Прекитете физиологични и психични ефекти са: нарушение в координацията и възможностите за преценка; нарушение на възприятията; спазъм на дихателните пътища и задушаване. Продължителната употреба води до възпаления на ноздрите, хрема, обриви около носа и устата, понижен апетит, намаляване на теглото, увреждане на нервната система.

а снимка си избираш от някъде и цъкаш с десния бутон и цъкаш properties и там има един адрес, copy-раш го и после в профила там дето пише аватар paste-ваш и готово

bqsnata___ku4ka
08-11-2006, 14:13
cigarite ne sa xubavo ne6to. [-X

sl1ck3r
08-11-2006, 17:21
cigarite ne sa xubavo ne6to. [-X
адското изказване по темата :-D

naMy4Ho_KoTe
08-11-2006, 23:58
Ем, за бронза не зная.. По-вреден е от Калето. Инак.. За Калето.. Преди имах мн тежък период - 6 месеца лъхане. Сега го отказвам. Засега успешно, въпреки че е мн трудно. 5 пъти припаднах последни 2 седмици, през които лъхах. Всеки от тези 5 пъти е имало вероятност докато съм в безсъзнание да тръгна да повръщам, да се задавя и да умра. Слава богу, не се случи. Халюцинациите иначе са много приятни. Моите най-чести халюцинации бяха, че мога да направя каквото си поискам от торбичката - просто я намачкваш, тя заема някаква форма, вече фантазията ти разработва формата.. И се превръща в нещо красиво.. Цвете, жабка, даже колумбиец в национална носия.. И при тези леки халюцинации горе-долу оставаш адекватен, което е най-якото.. Защото тези халюцинации не изглеждат като сън, а като реалност :) Лошото е, че при повечко лъхане почваш да фъфлиш, ама дотолкова че нищо не ти се разбира.. Веднъж като припаднах така си джаснах главата, че после 1 седмица ме боля цицината на тила ми :/ Гадно нещо е.. След дълга употреба се получават мозъчна и мускулна атрофия.. Отслабваш, но увисваш като торба. Слава богу не стигнах дотам. Ако искате повече инфо, казвайте. Доста съм разследвала по темата. :)

IdiOtKa
08-12-2006, 09:52
тва е доста гадно според мен ... и не моа разбера има толкожа не6та с които може да се тровиш и точно тая простотия ..ако не се лажа от тва белия ти дроб стажа на гас и мозака също ...незнам нещо не ме радват тия ...

LaPd_KoRn
08-13-2006, 13:46
pamu4no kote huu prai6 sq 4e go spira6 i dano uspee6 i az di6ah 4 meseca i sprqh ima nadejda v teb haha :) i q kaji ne6to pove4e nali znae6 kaji 6tot se interisuvam :)

08-18-2006, 11:19
Бре хора от наркотиците инхаланти единствено има смисъл в райския газ и може би от диетиловия етер, но последния не съм имал шанса да изпробвам... Що сте се друсали с такива боклуци...

Инак по темата:

Хроничната употреба на органични разтворители води до мускулна слабост, умора, гадене и повръщане, коремни болки и отслабване. Чести са и различните неврологични усложнения като неврити, парализи на лицевите нерви, атаксия, тремор и сърбеж. Най-често се увреждат черния дроб, бъбреците и сърцето, а освен всичко, много от тези вещества предизвикват рак. При употребата им от деца, които трудно могат да преценят опасността, често се случват фатални произшествия. Най-опасно е вдишването на изпаренията от затворен обем (полиетиленов плик, чанта и т.н.). в който е пъхната цялата глава.

08-18-2006, 13:56
Това писмо е обиколило света. Това е писмо на щастието, след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо. Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно. Не си мислете, че това е някаква Глупост. След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил почина от заушка, същото се случи и с Администратора на http://arenabg.com преди няколко дена, той вече е мъртъв защото се опита да разпостранява писмото срещу есемеси по 4лв парчето. За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си. Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума,3 е минималната Бройка. Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не е някаква шарлатанство, истинска магия се крие в тези редове... \МАГЕСЪТНИК ИЛУМИНАТ\

teen^baby
08-19-2006, 14:56
cigarite ne sa xubavo ne6to. [-X
адското изказване по темата :-D

xaxaxxaxxaxa :-& :smt005 :smt005 :smt005

malkoto
08-19-2006, 22:29
ми к'во става... идваш в Плевен виждаш Марио Бронза и знаеш, че ти ще бъдеш 'Марио Бронза ' на твоя град (или ако си от Плевен ще си втория в града) ](*,)

C0mIx_Girl
08-24-2006, 01:09
mi kvo stava li?haaa ako iskash da ostanesh bez zubi i organite ti da stanat na laina prodaljavai...tva e super mizerno neshto i az sam tvurdo protiv :!: puk i ako ti se spuka torbichkata sigurno shte ti e mnogo priatno da hodish celia v bronz.pone zimai kale kato iskash da mizerstvash..posle trqbva malko razreditel i petnata se mahat..ama ne si struva..tva e mnogo ama mnogo vredno..ama koi da go osaznae...

tochka
09-08-2006, 22:19
grozna istoriq... abe smurkai amfeti koka qj bonboni pushi chadel ama bash pyk na kale i bronz da se zalepish... edinstvenno mangalite tuka upotrebqvat takowa 40 st kaleto ot knijarnicata... kato shte se zabyrkvash se zabyrkai pone s neshto koeto da te trovi ama... kale bronz lepila laina SUX!

Wu-Tang
09-09-2006, 01:54
така темата е на кво вредят калето и бронза
значи наи много ебават зубите , белия дроб да не говорим и разбирасе мозъка и все пак вредни неща няма има вредни количества

09-09-2006, 12:24
бронза и калето съдържат разтворители.
разтварят ти мозъка и белите дробове.
а на психихаката действат като депресант в малки дози и като делириант в големи дози.
ама са ЛЕГАЛНИ и можеш да си лъхаш лепилце по4ти без пари и без да рискуваш някой добър 4и4ко полицай да те арестува за твое добро с няколко цигари с трева в задния джоб...

Nen0RmalniK
09-19-2006, 12:58
to bronz dishat samo nqkakvi izpadnalci .. prosqci cigani... ako ne si takav zna4i si luD! nqma da prili4a6 na 4ovek sled vreme

xxxwgx
05-03-2014, 17:49
Аз вдишах бронз един път какво може да ми стане от 1 път и как се изчиства