PDA

View Full Version : Capitan Joack is BAck!



rosskata
08-10-2006, 20:06
Така... Много много исках да отида на Каерибски пирати 2, защото първата част адски, адски много ми хареса( гледах я сигурно 10 пъти и се попикавах от смях всеки път :lol: )... Преди няколко дни най- сетне намерих време и компания и отидох на кино...

:smt017 Честно казано съм затруднена да определя защо, но този филм не ми хареса много...Бледо подобие на първия филм. Изкефи ме факта, че е малко по-мрачен, амлко по- силен, но като изключим това е прекалееено дълъг, с много накъсано действие, прекалено много екшън и тук- таме по някоя смешка, взета от първата част... КОето много ме разочарова... Исках готин филм с Джак Спароу, а не кофти филм със единствен едва ли не плюс, че този герой го има в него... [-(
МОже би ако не бях гледала първия, щеше адски много да ми хареса... НО сега явно имах прекалено високи очаквания...

Някой друг гледал ли го е? Какво мислите по въпроса...

mar4eto_vn
08-10-2006, 20:14
az hodih da go gledam minalata sedmica i mi haresa :P neznam ti chak kakwi ochakwaniq si imala,ama hich ne e losh filma :wink:

just_a_kid
08-10-2006, 20:22
Аз го гледах. Честно казано и двата са ми много любими, а вторият ми хареса повече, отколкото очаквах. Може би наистина си очаквала прекалено много, това все пак е втори филм и малко или много някои неща се изтъркват. Въпреки това в някои отношения, според мен, той стана по-добър от първия.А пък саундтракът и на двата е жесток, ама това май е друга тема... :mrgreen:

brain_stew
08-10-2006, 21:08
Аз гледах филма и съм впечатлена!Страхотен филм!Саундтрака също е велик!Айде и аз се намесих в друга тема!Значи по принцип и на мен някои неща във филма не ми харесват, защото в първия се кефих на наглостта и глупостта на комадор Норингтън, а във втория се ядосвах на....наглостта и глупостта на комадор Норингтън! :evil: И на тъпата Елизабет!Как можа да излъже капитан Джак Спароу така?!?!?!?!?!Направо...Но иначе капитана е толкова секси колкото и в първия филм, а на мен това ми стига!

reason
08-10-2006, 21:11
Е,обикновенно продълженията са по-зле от първите филми,но този път аз останах приятно изненадана.Очаквах много тъп филм обаче ме изкефи.

WwanAdoO
08-10-2006, 21:16
Първия филм го гледах месец преди да го пуснат по кината в София и преди въобще да знам за кво става въпрос. Казах си "ебати тъпия филм" и въобще не предполагах, че ще стане такъв хит, още се чудя какво толкова го възхваляват. Действието тече адски бавно и общо взето нищо особено не се случва. А втория е още по-тъп... като качество и актиори са добри и двата филма, ама самите сюжети :?

Emocore
08-11-2006, 05:02
4akam tretiq :P

reason
08-11-2006, 10:04
Че ще има и четвърти филм...е,не е лошо филмчето.Вярно идеята е глупава,но ако няма какво да правиш става,има и забавни моменти...

N.C.L
08-11-2006, 11:03
И двата филма са страхотни лично аз нямам фаворит от двата, защото е нормално втория да е по-мрачен зрелищен и така на татък просто действията стават по - сериозни и има повече интрига и нещата се задълбочават, а първата част всичко все още е безгрижно, нормално да ви хареса повече, само тъпото беше че Джак-чо умря, но третата част очаквам с нетърпение

Eimi_{}
08-17-2006, 13:33
Хаха,аз първия не съм го гледала,гледах само втория..(много съм умна,нали..).Е смятам да изгледам и първия,някой ако има линк,ще съм мноого благодарна. :D

N.C.L
08-17-2006, 22:17
пфффффффф аз си помислих, че става въпрос за една мега дебилна диско група...

:smt005
Ама не става

Mo6no
08-17-2006, 22:22
Аз също отидох на кино да гледам филма, но съм страшно разочарован, защото лентата беше в ужастно състояние и беше лошо качеството. Да не говорим, че посредата филмът спря и чаках 5 минути да го пуснат отново.

Филмът беше не особено хубав, а краят му беше безумно тъп.

И като си помисля, че за това бяха похарчени 7 лева.

Роската,
в кое кино го гледа?

rosskata
08-18-2006, 15:51
8) Хааа, преебел си се. Аз си го гледах за 6 кинта в зала едно на ФК... И след като гледах "Шифъра на Леонардо" в Палас, реших никога никога ама нииикога да не ходя вече там... Съветвам те да ходиш само във Фк- екрана е много по- голям, по- просторно е и въобще не е мизерно... А и озвучаването е мнооого по-добро...Останалите кина във Варна могат само да му дишат прахта :)

Mo6no
08-18-2006, 15:57
След като платих в "Мустанг 7 лева за лошо качествена лента на малък екран. След като в "Българан" гледах отново на малък екран "Троя" на пиратското копие на филма , което имах на компютъра си. В тези кина няма да ходя. Във ФК найстина е много най-добре.