PDA

View Full Version : NE me pyska da zamina!



ElZa
08-10-2006, 20:28
Zdraveite.Imam priqtel ot 2 godini,toi mi predloji da zaminem za 3 dena do moreto s ba6ta my . Ba6ta my mn me haresva.Dr e vuprosa 4e moqta maika NE me pyska..na 17 sum a me tretira kato 14-15 godi6na.Ne sum mojela vs den da izlizam..ne mojelo da se spi v 4yjdi ku6ti..bila sum malka .. ;(.. ne znam kak da q obedq da me pysne. govorih s neq,karah se,plakah,mul4ah,no ni6to..misleh 4e 6te se smili.Leko sum Bolna,a taq godina pulna po4ivka ne se o4ertava,kazah i -eto 6te se razseq,6te si po4ina malko..tq ne.. ;( mn mi e tujno,pls pomognete. kakvo da i kaja..

Elza
08-10-2006, 20:34
molq vi..trqbva mi spe6no suvet ;( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lost_Kiss
08-10-2006, 20:37
Ti vse pak si na 17 drygata godina si na 18 i si palnoletna kak 6te si malka?kaji i towa i kaji 4e mn go obi4a6 kakwo tolkos 6te i stane ako te pysne p1k i vse pak 6te ste sas ba6ta my!I ti si golqma ve4e moje da se griji6 i sama za sebe !

Elza
08-10-2006, 20:38
kazvam i kazvam i ni6to -samo skandali,ogromni skandali.. ne pomaga,kazvam 4e sum po4ti pulnoletna,az sum bila v neinata ku6ta,jivota si ima pravila :cry: ,ta s ba6ta my sum,ne sme sami.. toi su6to e na 17,poznava go,nqma lo6o mnenie za nego.. :cry:

Lost_Kiss
08-10-2006, 20:42
neznam mila ne moga da ti pomogna se pak tq ti e maika trqbva da ima pri4ina za koqto da ne te pyska

ElZa
08-10-2006, 20:45
Bila sum MALKA,BIlo NEMORALNO da spq v 4yjda ku6ta... moql vi... tova produljava ve4e godina..ne e jivot tova,ot4aivam se i 6te se poboleq.. ;( :cry: :cry: ,porajda jelanie v men ,6tom navur6a 18 da se mahna ot nas,obi4a me i az neq..no ne se izdurja :cry: :cry: :cry:

ElZa
08-10-2006, 20:52
:cry: :cry: :cry:

08-10-2006, 20:53
Всички деца трябва да взимат наркотици!

ElZa
08-10-2006, 21:10
molq vi :cry:

reason
08-10-2006, 21:15
Казваш,че си говорила с нея,пък и на 17 не си малка и то никак.Ако тя не познава гаджето или баща му запознай ги,може така като не ги познава и да я е страх да те пусне.Аз това съм го чувала много пъти от моята майка.Пробвай това,а ако не стане...нз вече.

ElZa
08-10-2006, 21:34
poznavat se :cry: ,tva e tragi4noto..

Jessika_MG
08-10-2006, 21:38
Struva mi se 4e problema e v kompaniqta. Moje bi maika ti se pritesnqva 4e 6te ste s ba6tata.. vij, ako be6e maika mu sigurno 6te6e da se syglasi :roll:

Elza
08-10-2006, 21:40
Struva mi se 4e problema e v kompaniqta. Moje bi maika ti se pritesnqva 4e 6te ste s ba6tata.. vij, ako be6e maika mu sigurno 6te6e da se syglasi :roll:

ima6e sly4ai da se putyva i s maika my ..... ](*,) pak kaza 1 golqmo NE..ot4aiqna sum..moje da napravq nqkoq glypost nakraq :cry:

alkobalko
08-10-2006, 21:41
Май си опитала всичко. И все пак поговорете спокойно. Обясни и защо искаш да отидеш. Но и говори спокойно. Попитай я дали има нещо, което да направиш, за да те пусне. Предполагам след толкова време вече водите полов живот и тя го предполага. Обясни и, че не отивате там само заради секса, че ако искате и тук може да си го правите. Предполагам тя заради това се притеснява. Дано успееш да я убедиш.

luda`flirtajika
08-10-2006, 21:43
tq poznava li negovite roditeli??? a i ti i malka-ne mislq :D ti shte stanesh pulnoletna ...

08-10-2006, 21:46
Май си опитала всичко. И все пак поговорете спокойно. Обясни и защо искаш да отидеш. Но и говори спокойно. Попитай я дали има нещо, което да направиш, за да те пусне. Предполагам след толкова време вече водите полов живот и тя го предполага. Обясни и, че не отивате там само заради секса, че ако искате и тук може да си го правите. Предполагам тя заради това се притеснява. Дано успееш да я убедиш.

obqsnila sum 4e ne e smao zaradi sexa.a na nas ne ni se otdava 4eesto vuzmojnost da sme sami,dor iza malko.za seksa ina4e znae.kaza da ne q iznydvam,4e ako sum iskala ne6to da sum se postarala pred ida go poly4a,a az pravq vs koeto iska..govorq spokoino ot v4era,ronq sulzi4ki..ni6to..vse edn oe ot kamuk,a me obi4a i principno vs koeto iskam se starae da poly4a..nima iskam mnogo?2 dena s gadjeto?za roditelite tq go poznava,tatko su6to(no samo 2-3 puti da se vijdali),s tehnite sum blizka.

alkobalko
08-10-2006, 21:51
Кога заминава?

Sexapilna_kukla
08-10-2006, 21:54
Dosta gadna situaciq!Tazi maika ti da ne e napravena ot kamuk?!?Kakvo losho ima,che shte otidesh s gadjeto na pochivka,da ne se poznavate ot vchera,ta ne te puska?!?Kakvo da te posavetvam,ta ti vsichko mai si opitala-osven pak da govorish s neq i da se opitash da q ubedish da te pusne,drug variant ne vijdam.Ili puk ako si po-smela i kaji,che iska ili ne iska ti shte idesh s gadjeto i che nishto i nikoi ne moje da te spre!Opuni i se i vij,moje i da ima rezultat!Ako beshe po-malka razbiram da ne te puska,no na tezi godini.......

iiirish
08-10-2006, 22:17
ами и при мен беше нещо подобно :-k с разликата, че аз съм на 18. нашите ми правеха същите проблеми, но при мен поне скандалите и караниците през вечер, помогнаха за мое огромно щастие.

е, разбира се той не може да спи у нас или аз у тях, но това, че ме пускат нагоре-надолу с него ми стига. поне докато не ми прищракат сачмите и да реша, че искам... и... пак раздор в семейството :wink: :D

Elza
08-11-2006, 09:11
bqla sum kato platno,tq mi vika da pra da pravq drami...4e taka i neq sum q pobolqvala..karanicite s neq za vsseki den..malka.. :cry: :cry: :cry: nqma sili za ni6to,hodq kato murtvec..i pak ni6to..nz,sujalqvam 4e vi zatormozqvam, i vie si imate problemi...a za minava ytre.. :cry: :cry:

macy_day_parade
08-11-2006, 09:55
maika mi e s16tiq kele6,taka 4e az ve4e praa kvoto si iskam bez da pitam :wink:

Chance
08-11-2006, 10:05
имам идея... след като майка ти познава приятеля ти, защо не го помолиш да дойде с баща си у вас и да поговорят с майка ти. да видя тя че ще има един пълнолетен с вас и да се успокои. след като не теб не ти вярва нека поговори с момчето и баща му. все пак става въпрос само за три дни

Elza
08-11-2006, 10:07
pak govorih...samo kre6tq li kre6tq..nz ...otkazvam se..taka smao porajda ogromna omraza v men..ogromna; bila sum malka,kak sum 6tqla da spq s gadjeto si po 4yjdi ku6ti... :cry: :cry: ...no to da be6e samo za tazi ekskyrziika..ami..vinagi e taka..6tqla sum da pravq kakvoto iskam,kogato stana pulnoletna..tova zna4i o6te godina ad za men ... :cry: :cry:

Муки_рулз
08-11-2006, 10:13
pak govorih...samo kre6tq li kre6tq..nz ...otkazvam se..taka smao porajda ogromna omraza v men..ogromna; bila sum malka,kak sum 6tqla da spq s gadjeto si po 4yjdi ku6ti... :cry: :cry: ...no to da be6e samo za tazi ekskyrziika..ami..vinagi e taka..6tqla sum da pravq kakvoto iskam,kogato stana pulnoletna..tova zna4i o6te godina ad za men ... :cry: :cry:
Майка ти е права.Родителите винаги мислят най доброто за децата си!

08-11-2006, 10:20
pak govorih...samo kre6tq li kre6tq..nz ...otkazvam se..taka smao porajda ogromna omraza v men..ogromna; bila sum malka,kak sum 6tqla da spq s gadjeto si po 4yjdi ku6ti... :cry: :cry: ...no to da be6e samo za tazi ekskyrziika..ami..vinagi e taka..6tqla sum da pravq kakvoto iskam,kogato stana pulnoletna..tova zna4i o6te godina ad za men ... :cry: :cry:
Майка ти е права.Родителите винаги мислят най доброто за децата си!

prava v sly4ai 4e sum na 17 ? 4e ne me pyska po4ti nikude da ne izlizam? 4e neprekusnato mi pravi problemi za vsi4ko,ne sum lo6a y4eni4ka,no za neq 5.75 e mn lo6a diploma!malka -poznava gadjeto mi ,znae 4e e ot svestno semeistvo.malka-absolutno vs koeto ne e po neinata gaida ne mi pozvolqva,razbiva mi vsqka 1 me4ta..dori da rabotq ne mi dade,bila sum MALKA, a i parite mi ograni4ava,mn sum bila har4ila! :cry: ta iskam sama da si gi izkaram..tq ..pak ne

siXt_senSe
08-11-2006, 10:59
Успокой се,майка ми е същата,по скоро и тя и тати.Веднъж не ме пуснаха да отида с гаджето и майка му до селото му,което е няколко км от града и то за няколко часа.А причината беше-"че ти да няма да се жениш за него че да се запознаваш с роднините му??"Представяш ли си.Аз напук се запознах пък с тях на бала му и напук много често ходя в тях,въпреки че наще не знаят.Всичко идва от тяхното възпитание,но те не осъзнават,че от тогава до сега много неща са се променили.Съжалявам,че не те пуска :( представям си и аз другата година,като стана на 17 да я помоля такова нещо.Тя ще ме гледа сигурно така :shock: Знам че се чувстваш много гадно и много ти съчувствам :?

Муки_рулз
08-11-2006, 11:03
pak govorih...samo kre6tq li kre6tq..nz ...otkazvam se..taka smao porajda ogromna omraza v men..ogromna; bila sum malka,kak sum 6tqla da spq s gadjeto si po 4yjdi ku6ti... :cry: :cry: ...no to da be6e samo za tazi ekskyrziika..ami..vinagi e taka..6tqla sum da pravq kakvoto iskam,kogato stana pulnoletna..tova zna4i o6te godina ad za men ... :cry: :cry:
Майка ти е права.Родителите винаги мислят най доброто за децата си!

prava v sly4ai 4e sum na 17 ? 4e ne me pyska po4ti nikude da ne izlizam? 4e neprekusnato mi pravi problemi za vsi4ko,ne sum lo6a y4eni4ka,no za neq 5.75 e mn lo6a diploma!malka -poznava gadjeto mi ,znae 4e e ot svestno semeistvo.malka-absolutno vs koeto ne e po neinata gaida ne mi pozvolqva,razbiva mi vsqka 1 me4ta..dori da rabotq ne mi dade,bila sum MALKA, a i parite mi ograni4ava,mn sum bila har4ila! :cry: ta iskam sama da si gi izkaram..tq ..pak ne
Всяка една мечта?Кой е човека който те е родил и отгледал?При положение че си на 17?И на 20 да станеш докато не се ожениш и не създадеш собсвено семейство и собствен живот,тя ще е човека от който зависи живота ти!В интерес на истината ти и сама си нямаш на представа колко си тъпа!Тъпа си бе момиче тъпа!Опитай се да погледнеш през очите на майка си,и тогава ми говори такива глупости.
Нау шът ъп бифор Муки гет енгри!

CrazyWitch
08-11-2006, 11:05
Абе ако питаш мен трябва самата ти да я накараш да разбере, че не си малка. Помоли бащата на приятеля ти да говори с майка ти, ако и тогава не те пусне и се направи на "яж ми гъза" стягай си багажа и толкоз! Ще те пребие ли, ще те изнесе от вас ли... ко? Такова нещо се преодолява. Тя трябва да разбере, че си на 17 за Бога!

Elza
08-11-2006, 11:09
mi samo 6te vdigne skandal do boga i ba6ta mi moje i ..da napravi nqkoq glypost..moje i da me radelqt s priqtelq mi :cry:

Svirka```
08-11-2006, 11:33
Всички деца трябва да взимат наркотици!

Еее па едно смислено мнение в тая тема!Щом счита, че не може, значи не може!Тя ти е майка и разбира нещата по-добре от теб! ;-)

08-11-2006, 11:36
Всички деца трябва да взимат наркотици!

Еее па едно смислено мнение в тая тема!Щом счита, че не може, значи не може!Тя ти е майка и разбира нещата по-добре от теб! ;-)
off e pa ot takiva kato teb smurdi foruma!smisleno grunci..hodi si sly6ai gergana i si zatvarqi lape6kata ysta!

po temata -mili4ka,iz4akai,i opitvai da govori6 no krotko s neq!vsqko ne6to s vremeto si! :P

08-11-2006, 11:37
Всички деца трябва да взимат наркотици!

Еее па едно смислено мнение в тая тема!Щом счита, че не може, значи не може!Тя ти е майка и разбира нещата по-добре от теб! ;-)

off ei ot takiva kato teb tyk smurdi !
hodi si sly6ai piklata gergana i si zatvarqi lape6kata ysta,samo spami6!
po temata -mili4ka iz4akai i govori krotko s neq.ne se otkazvai ot 1viq put,imai sili!vsqko ne6to s vremeto si ! ;-)

ATAKABG
08-12-2006, 02:46
poznavat se :cry: ,tva e tragi4noto..

Тая майка ти е уникална...Гаджето ти я познава,ходите 2 години,ти си на 17...И не те пуска на море с него и баща му... :shock:
Понякога родителите наистина грешат,но...иди им го обясни :lol:

08-12-2006, 12:56
Kato gledam koga e pusnato tova,mai tvoq 4ovek e zaminal!No za v bude6te prosto govori s maika tiza teq ne6ta to i pri men nqma mnogo golqma promqna,ama malko mai se pootpusna za nqkoi ne6ta:)Ako s tvoq 4ovek naistina imate silni 4uvstva,prosto i go kaji,e 6te i e nujno vreme da svikne s tova(ot li4en opit govorq)ama 6te svikne!:)Ta ako e taka i imate 4uvstva prosto druj na svoeto,a sled kato si blizka i s tehnite mi gledai da gi pozbliji6 malko,taka 4e maika ti ili vuob6te va6te da sa malko po-spokoini i malko po malko 6te se promenqt ne6tata!A puk ina4e ne se zalugvai s tova deto ti go razpravqt kato stane6 na 18 i ve4e si pulnoletna 6te si vzima6 sama re6eniq!...:)Tova ne e vqrno mnogo rqdko stava,posle 6te izmislqt ne6to drugo ,kato naprimer kato zavur6i6 universiteta i zapo4ne6 da se izdurja6 sama i 6te e taka do kato jivee6 s tqh,kofti e ama roditelite si imat nqkakva predtsava za putq koito trqbva da izvurvi deteto im!Ama spoko ,vse pak malko po malko zapo4vat da ti othlabvat primkata,no ne napulno!:)Aide kusmet ti pojelavam,az mai malko se poulqh s otgovora!!:)

zoben_pitbul
08-12-2006, 21:07
Майката на гаджето ми(с извинение ПЪЛНА КУЧКА)постъпи така-прееба ни почивката.Еми няма изход-аз поне чакам да стана на 18 и така мощно ще й покажа среден пръст,че цял живот няма да се оправи :evil:

KisskilleRcHe
08-12-2006, 21:10
Ако обичаш някой пусни го на свобода, а тои ако те обича ще се върне в твоятя страна....

Nasindo
08-12-2006, 21:34
Zdraveite.Imam priqtel ot 2 godini,toi mi predloji da zaminem za 3 dena do moreto s ba6ta my . Ba6ta my mn me haresva.Dr e vuprosa 4e moqta maika NE me pyska..na 17 sum a me tretira kato 14-15 godi6na.Ne sum mojela vs den da izlizam..ne mojelo da se spi v 4yjdi ku6ti..bila sum malka .. ;(.. ne znam kak da q obedq da me pysne. govorih s neq,karah se,plakah,mul4ah,no ni6to..misleh 4e 6te se smili.Leko sum Bolna,a taq godina pulna po4ivka ne se o4ertava,kazah i -eto 6te se razseq,6te si po4ina malko..tq ne.. ;( mn mi e tujno,pls pomognete. kakvo da i kaja..

Spored men ne trqbva da vinish maika si... tq go pravi za6toto te obi4a...izk4ai da napraish 18 i ve4e 6te e drugo 100 % \:D/