PDA

View Full Version : Kakvo da prava?HELP



BebeTooOoo
08-10-2006, 21:23
zdraveite.problema e sledniq-na4i v momenta xaresvam edno mom4e i toi me xaresva ,no sum na 12 a toi na 13.na4i ba6ta mi turji da se poznava s priqtelite mi za da me puska s tqh na vsqkude.no neznam...mnoo iskam da izlizam s mom4eto koeto xaresvam ama...trqq da go zapoznaq s ba6ta mi...a neznam dali 6te e mnooo uda4no...nz kfo 6te mu kaje....6oto ba6ta mi mnoo obi4a da se ebava...no nz Simeon kak 6te go prieme....i vuprosa mi e dali da gi zapoznavam ili ne...kak mislite...kak 6te e po-dobre...blagodarq predvaritelno..

08-10-2006, 21:31
Obi4al da se ebava ....xaxaxaxa... Zapoznai GI !

alkobalko
08-10-2006, 21:32
Запознай ги. Предупреди момчето преди това за характера на баща си и му кажи да не му обръща особено внимание. Няма нищо лошо в това, че баща ти иска да познава приятелите ти. По-добре ги запознай.

kisS``me
08-10-2006, 21:39
Запознай ги. Предупреди момчето преди това за характера на баща си и му кажи да не му обръща особено внимание. Няма нищо лошо в това, че баща ти иска да познава приятелите ти. По-добре ги запознай.
:smt023 na syshtoto mnenie sym :)

iiirish
08-10-2006, 22:30
подготви момчето предварително - какво може да каже баща ти, как той да реагира за да не стане фал и т.н.

не е толкова страшно, колкото си мислиш ти

wiki
08-10-2006, 22:31
Запознай ги. Предупреди момчето преди това за характера на баща си и му кажи да не му обръща особено внимание. Няма нищо лошо в това, че баща ти иска да познава приятелите ти. По-добре ги запознай.
:smt023 na syshtoto mnenie sym :)
i az, nai dobre e da se poznavat

Angel_Girl
08-10-2006, 23:12
Запознай ги. Предупреди момчето преди това за характера на баща си и му кажи да не му обръща особено внимание. Няма нищо лошо в това, че баща ти иска да познава приятелите ти. По-добре ги запознай.

dqfol4e
08-10-2006, 23:26
eva tati e mnogo dobur we ti go izkara nqkoi ne4ofe4en :O):O):O) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spoxi simeon 6te ojifee sled kato tati se zapoznae s nego [-o< \:D/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BeBencEto
08-11-2006, 06:51
hahahhahahaahahhahaa az kvo li da kaja za moq bashta i moita maika deto sa super otkacheni...obojavam gi tiq hora...super sa imenno zashtoto sa mnogo zabavni..daje predi stradah kato si zaveda nqkoi u nas shtoto sqdat i pochvat da si lafqt s nashte za vsichko...i az nekvo sedqh i mnogo se drazneh......sa ne e taka de...
ta sa po temata ne e zaduljitelno da zapoznavash momcheto s bashta ti sled kato te e strah...prosto kaji che si s nqkoi drug..ama na lujata krakata sa kusi...taka che nai-udachniq variant e da gi zapoznaesh puk i shtom bashta ti e zabaven moje i da si dopadnat..pomoli mom4eto da te izprati li ne6to izmisli uj slu4aino da se vidqt i taka....mislq 4e e mnogo po dobur variant ot lujata...

ANGEL4E
08-11-2006, 07:58
tova da ti e problema...
az sam na 15 i ba6ta mi ne iska i da 4yva za gadje
i vapreki tova az si imam ne se pritesnqvai zapoznai gi

Lorraine
08-11-2006, 08:15
Запознай ги. Предупреди момчето преди това за характера на баща си и му кажи да не му обръща особено внимание. Няма нищо лошо в това, че баща ти иска да познава приятелите ти. По-добре ги запознай.

:wink:

Mike-Jones
08-11-2006, 12:01
bashta ti me kefi :) pozdravi go

CaRaMeL4eTo
08-11-2006, 12:11
Запознай ги. Предупреди момчето преди това за характера на баща си и му кажи да не му обръща особено внимание. Няма нищо лошо в това, че баща ти иска да познава приятелите ти. По-добре ги запознай.

:wink:mdam po-dobre gi zapoznai :)

BeBcHeTo
08-11-2006, 12:32
Zapoznai gi

dqfol4e
08-11-2006, 21:39
zdraveite.problema e sledniq-na4i v momenta xaresvam edno mom4e i toi me xaresva ,no sum na 12 a toi na 13.na4i ba6ta mi turji da se poznava s priqtelite mi za da me puska s tqh na vsqkude.no neznam...mnoo iskam da izlizam s mom4eto koeto xaresvam ama...trqq da go zapoznaq s ba6ta mi...a neznam dali 6te e mnooo uda4no...nz kfo 6te mu kaje....6oto ba6ta mi mnoo obi4a da se ebava...no nz Simeon kak 6te go prieme....i vuprosa mi e dali da gi zapoznavam ili ne...kak mislite...kak 6te e po-dobre...blagodarq predvaritelno..



ei evaaaa ba6ta ni ne e nqkoi orungel we [-X :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zapoznai gi iskai i az da fidq simeon4o :-k [-X [-X :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: aide aide 4e nanqm turpenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BebeTooOoo
08-12-2006, 08:32
sestri4ke imai turpenie za6toto trqq po nekuf ne4in da se svurja s nego..ama.....blagodarq za mneniqta