PDA

View Full Version : kogato skasame s lubimiq...



nionio
08-11-2006, 00:17
Kakvo bihte napravili kogato skasate s 4oveka koito ste obi4ali syper mnogo,a neznaete za6to...neznaete dali toi/tq e vinovnikat ili vie....neznaete dali ne ste mojeli da napravite ne6to za da sprete tova.Sega dori nemojem da govorim za6toto pri posledniq ni razgovor se skarahme mnogo jestoko...Kakvo moga da napravq..ako izob6to moje da se napravi ne6to :roll: :( :-k :cry:

Axxxel
08-11-2006, 00:28
Аз се лутах като пиян няколко дена...даже на работа споменаха, че съм доста неадекватен...обаче идва момент в който разбираш, че ако сам не си оправиш положението, никой няма да го направи вместо теб.И почваш да се стягаш, да се мотивираш и да не мислиш за случилото се поне седмица...поне тогава...на малко по разчистен и бистър ум можеш да премислиш станалото и да си вземеш решение...Аз въпреки, че скъсахме след време я потърсих като приятел...осъзнах, че колкото и да е, не искам да я губя съвсем...

Amayo
08-11-2006, 00:33
Първо една студена вода и после Алкохолец пресен до избистряне на съзнанието от всякакави тревоги. Друго няма кво съществено да направиш (забрави са всякакви азговори и темподобни, те са на по далечен етап)

08-11-2006, 00:50
xax nioniiii ebi mu pytekite na toq toi ne te zaslujava ...na teb ti trqbva ne6tu istinsku ne trohi ..obi4kam te..znae6 koi sym... :smt016

Angel_Girl
08-11-2006, 00:58
Az pak bih namerila na4in da goovrq s nego i da se razberem za6to stava taka. S dve dumi da se izqsnim nezavisimo dali sme se skarali ili ne ti ima6 pravo da znae6 za6to ste se razdelili.

Cool_Boy
08-11-2006, 04:01
Ще ти дам един съвет който мисля че ще ти влезне в употреба,първо виж грешките в себе си тогава виж нетовите.Когато видиш своите грешки и се разкаяш за тях тогава поговори с него запомни едно когато човек е ядосан казва неща които немисли,нечувства за да нарани другия защото когато един човек е наранен гледа как да обвини друг за да му падне товара.Аз много често съм обвинявал приятелкагта си за мои грешки за което дълбоко се разкайвам но когато човек е збъркал наи добрият начин да оправи нещата става когато прости сам на себе си тогава е готов да се бори и з апрошката на другия.Потарси го намери го и напук на всички убидни думи му кажи че го обичаш няма по силна дума от тази ОБИЧАМ ТЕ тя отваря врятите на рая и ада.Успех

BeBencEto
08-11-2006, 06:23
ami az mislq che trqbva da govorish s vuprosniq chovek i da razberesh za kakvo ste skusali ako ne drugo ti dulji pone tova....a veche kato razberesh mojesh da si precenish dali trqbva da se borish za da si vurnesh liubovta ili se otkazvash....ama ima edna pogovorka "....Nima neznaesh che svursheno e v liubovta shtom chuesh sbogom..." pLus tova nikoi sledvasht put ne e kato purviq

08-11-2006, 06:54
Аз живея вече близо 8 месеца с тая мъка. Опитвал съм абсолютно всичко, но не ми помага. Скъсахме..и аз не защо. Не ми даде обяснение, не ми вдига телефона, не ми отговаря на смс-ите и т.н., до преди 1 седмица, когато ми се обади. Бях си казал да не се интересувам повече от нея и аз я бях забравил почти напълно, но когато тя ми се обади всичко се върна. След 1 седмица смс-и и разговори я попитах дали има нещо общо с нас, тя помълча минута и каза НЕ. Тогава сърцето м исе скъса и аз заугбих желание и настроение да излеза на дискотека. Бях като труп 1-2 дена и започнах да се оправям. Мисля си винаги за нея, но не мога да я махна от мислите ми. Опитвах и с други, но не мога, защото те виждат, че мисля за нея. Господи, колко шибан живот водя :(

ANGEL4E
08-11-2006, 07:52
Ще ти дам един съвет който мисля че ще ти влезне в употреба,първо виж грешките в себе си тогава виж нетовите.Когато видиш своите грешки и се разкаяш за тях тогава поговори с него запомни едно когато човек е ядосан казва неща които немисли,нечувства за да нарани другия защото когато един човек е наранен гледа как да обвини друг за да му падне товара.Аз много често съм обвинявал приятелкагта си за мои грешки за което дълбоко се разкайвам но когато човек е збъркал наи добрият начин да оправи нещата става когато прости сам на себе си тогава е готов да се бори и з апрошката на другия.Потарси го намери го и напук на всички убидни думи му кажи че го обичаш няма по силна дума от тази ОБИЧАМ ТЕ тя отваря врятите на рая и ада.Успех

napalno sam saglasna mn dobre napisano

Lorraine
08-11-2006, 08:16
ami az mislq che trqbva da govorish s vuprosniq chovek i da razberesh za kakvo ste skusali ako ne drugo ti dulji pone tova....a veche kato razberesh mojesh da si precenish dali trqbva da se borish za da si vurnesh liubovta ili se otkazvash....ama ima edna pogovorka "....Nima neznaesh che svursheno e v liubovta shtom chuesh sbogom..." pLus tova nikoi sledvasht put ne e kato purviq

Cool_Boy
08-11-2006, 16:50
Благодаря за Съгласието Ангелче и само напред миналото неможе да определя живота ни занапред,неможе да тъпчем на едно място трябва д асе развиваме та ние сме младото поколение НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ САМО НАПРЕД

luda`flirtajika
08-11-2006, 17:01
Ще ти дам един съвет който мисля че ще ти влезне в употреба,първо виж грешките в себе си тогава виж нетовите.Когато видиш своите грешки и се разкаяш за тях тогава поговори с него запомни едно когато човек е ядосан казва неща които немисли,нечувства за да нарани другия защото когато един човек е наранен гледа как да обвини друг за да му падне товара.Аз много често съм обвинявал приятелкагта си за мои грешки за което дълбоко се разкайвам но когато човек е збъркал наи добрият начин да оправи нещата става когато прости сам на себе си тогава е готов да се бори и з апрошката на другия.Потарси го намери го и напук на всички убидни думи му кажи че го обичаш няма по силна дума от тази ОБИЧАМ ТЕ тя отваря врятите на рая и ада.Успех

taka si e :)no sega se zamislih-kolkoto i da ste skarani-drupni 4oveka kogoto obi4ash do sebe si i pogovorete-spored men ako toi te obi4a nqma da se otdrupne,a i da se otdrupne kakvo puk...nali ne ste zaedno ~! pogovorete i znai endo-vurvi samo NaPReD~!~

CVETELLINA
08-11-2006, 17:02
Когато приключи една връзка,не трябва да се хвърля вината на другия,или пък да се самообвиняваме..
вина имат и двамата...а сега няма смисъл да се тормозиш с излишни въпроси..."защо","ами какво щеше да стане,ако му бях казала еди-си-какво"...щом едно нещо се е случило,значи така е трябвало да стане...

знам че е страшно трудно да продължиш напред и сигурно ще ти се стори ненужен съвет,но се опитай да събереш сили,защото и с него и без него,живота продължава,колкото и тъпо да звучи с един човек светът не свършва...!A и няма смисъл да плачеш за човек,на който не му пука какво ще кажеш или направиш,безсмислено е :?

miloto_girl_4e
08-11-2006, 17:05
Ох, като скъсах с едно бивше гадже го преживях много тежко ...
Страдах месеци ... първите 1-2-3 месеца бях много зле.. като парцал ... просто ...никога не съм очаквала да изпадна в такова състояние...
Минаха вече 7 месеца, имам друго гадже, което харесвам, но болката си я има, макар и доста притъпена.. превъзмогнала съм го доколкото мога, но не на 100% ...

Cool_Boy
08-11-2006, 17:06
luda`flirtajika дам Само напред миналото е част от живота ни но нетрябва да определя живота ни занапред

nionio
08-11-2006, 19:19
taka si e :)no sega se zamislih-kolkoto i da ste skarani-drupni 4oveka kogoto obi4ash do sebe si i pogovorete-spored men ako toi te obi4a nqma da se otdrupne,a i da se otdrupne kakvo puk...nali ne ste zaedno ~! pogovorete i znai endo-vurvi samo NaPReD~!~[/quote]~~~~~>da mai sam saglasna 4e naistina trqbva da se prodalji napred mersi za savetite savsem ne sa nenujni ;))

{LP}FENKA
08-11-2006, 21:15
Само напред миналото е част от живота ни но нетрябва да определя живота ни занапреддобре казано! :smt023 :smt023 :smt023

JuLiTo0o0o
08-11-2006, 21:44
Ще ти дам един съвет който мисля че ще ти влезне в употреба,първо виж грешките в себе си тогава виж нетовите.Когато видиш своите грешки и се разкаяш за тях тогава поговори с него запомни едно когато човек е ядосан казва неща които немисли,нечувства за да нарани другия защото когато един човек е наранен гледа как да обвини друг за да му падне товара.Аз много често съм обвинявал приятелкагта си за мои грешки за което дълбоко се разкайвам но когато човек е збъркал наи добрият начин да оправи нещата става когато прости сам на себе си тогава е готов да се бори и з апрошката на другия.Потарси го намери го и напук на всички убидни думи му кажи че го обичаш няма по силна дума от тази ОБИЧАМ ТЕ тя отваря врятите на рая и ада.Успех napulno si prav .............. no kak da ne gledam nazad kak? kogato vsi4ko svurzvam s nego ............ samo sulzi i edin i susht vupros zashto? sled kato se razdelihme mi beshe nujno mn vreme za da si stupq na krakata i da stigna do tuk...........no i sega kogato ostana sama vs se vrushta s nova sila kak da spra tova koeto 4uvstvam??????? :smt010 :smt010 :smt010

Cool_Boy
08-11-2006, 21:45
Мерси,мерси :)

Cool_Boy
08-11-2006, 21:53
Може би неможеш сама да спреш порива на сълзите на чувствата незнам аз също не съм могъл да превъзмогна чевека когото обичам и затова вече и неопитвам.С нея съм докрай каквото и да става.Мисля че единственият начин по който няма да страдаш то това е да потърсиш друго момче да излекува болното място и раната която е оставил той в теб.Мога само да предполагам и да давам съвети но не се измъчвай така сасипваш себе си и живота си.Незная на колко години си но мисля зе небива да страдаме точно сега когато тепърва навлизаме в живота и ни очакват толкова хубави и красиви моменти.Тепърва ще създаваш семейство деца...а сега сега е време за любов за усмивки щастие и всичко най хубаво нестрадай за това което е свършило страдай единствено ако изпуснеш шанса си да бъдеш щастлива а аз смятам че още не си изпуснала късмета си.

JuLiTo0o0o
08-11-2006, 22:03
Може би неможеш сама да спреш порива на сълзите на чувствата незнам аз също не съм могъл да превъзмогна чевека когото обичам и затова вече и неопитвам.С нея съм докрай каквото и да става.Мисля че единственият начин по който няма да страдаш то това е да потърсиш друго момче да излекува болното място и раната която е оставил той в теб.Мога само да предполагам и да давам съвети но не се измъчвай така сасипваш себе си и живота си.Незная на колко години си но мисля зе небива да страдаме точно сега когато тепърва навлизаме в живота и ни очакват толкова хубави и красиви моменти.Тепърва ще създаваш семейство деца...а сега сега е време за любов за усмивки щастие и всичко най хубаво нестрадай за това което е свършило страдай единствено ако изпуснеш шанса си да бъдеш щастлива а аз смятам че още не си изпуснала късмета си. imash pravo....tova za mom4eto opitah no.......nishto ne se polu4ava :cry: :smt010 :smt010 :smt010 moje bi prosto trqbva da ostana sama :smt012 :smt010 :smt010 :smt010

Cool_Boy
08-11-2006, 22:10
А може би просто не си срещнала момчето което ще ти покаже какво е истинска любов и който ще ти помогне да забравиш болката от предишното момче.Успокой се всичко ще се нареди тик сме,с теб сме подкрепа винаги можеш да получиш от нас.Просто ти тряба малко разнообразие за да забравиш за него трябва ти някой който да ти покаже че има и хубави моменти в любовта че любовта е красота нежност и тн.Всичко с времето си спокойно :wink:

JuLiTo0o0o
08-11-2006, 22:16
mn ti blagodarq vupreki 4e dumite ti me razplakaha me nakaraha da se zamislq 4e imam mn vreme da promenq neshtata ........ :shock: i dano uspeq blagodarq za podkrepata :smt023

Cool_Boy
08-11-2006, 22:52
Неплачи а се усмихни защото когато се смееш ти се смее и сърцето ти а когато то се смее всичко е една приказка.Нямя зя какво да ми благодариш винаги можеш да разчиташ на подкрепата и съвета ми с каквото мога ще ти помогна другото зависи от теб.Кадмет и успех.

iliyanka
08-24-2006, 12:44
ami az bih uporstvala dokato ne razbera kva e pri4inata da skasa s men,posle ako triabva 6te mu se ka4a na glavata,no 6te napravia vsi4ko vazmojno da se saberem,takava sam si az uporita glava. :-)

maraia
08-24-2006, 13:12
най-лесния начин е да го забравиш....