PDA

View Full Version : Отново гадните пъпки



СтраннияТип
08-11-2006, 02:55
Значи, въпреки че има множество теми относно малките пъпчици по члена реших да направя още една. Имам по тестисите, както по началото на ствола на пениса. Повечето са малки и като че ли от тях никнат космите, все едно съм настръхнал изглежда. Не че личат много, просто не мога да се похваля с гладкост... Има и някои по-развити, които са малко по-светли от нормалният цвят на кожата.

Иначе създадох темата поради един проблем, който се яви за втори път. Първият път се появи след секс, март-април месец тази година. Една пъпка по ствола. В началото болеше, защото набираше. За един-два дена вече имаше връхче и супер лесно се изстиска. Иначе се поду доста, за да я оставя намира. След като я изстисках се нормализира за няколко дена и вече няма следа за нея. Скоро (преди два дена) усетих, че пак набира (отново малко след полов акт), този път на друго място.

Искам да попитам какви са тези пъпки, при какви условия се появяват, как могат да се премахнат и тн. Питам както за малките, така и за тези, които се появяват от време на време.

Благодаря предварително за оказаното внимание!

maybelline
08-11-2006, 15:44
Пробвай да поддържаш по-добра лична хигиена,може да ползваш нещо против пъпки там,но ако се появява само по една от време на време,едва ли има нужда от драстични мерки.

СтраннияТип
08-12-2006, 03:04
Не става въпрос за драстични мерки, просто искам да знам какво е и при какви условия се получава. Иначе благодаря за съвета :D

sladoled
08-12-2006, 19:54
Виж дали в центъра на пъпката расте косъм/Най-вероятно е така/Отскубни го, това ще те облекчи.Измийсе добре и намажи с крем гентамицин /не унгвент, защото е мазен/.Измивай и намазвай по3-4 пъти дневно.Подържай добра хигиена

СтраннияТип
08-14-2006, 15:27
Виж дали в центъра на пъпката расте косъм/Най-вероятно е така/Отскубни го, това ще те облекчи.Измийсе добре и намажи с крем гентамицин /не унгвент, защото е мазен/.Измивай и намазвай по3-4 пъти дневно.Подържай добра хигиена

Ще ме облекчи да откъсна косъм...? По-вероятно е да умра от болка. но както и да е. Голямата пъпка прилича на младежка пъпка, няма косъм в нея. А другите... не искам да късам космите. Не ми се мисли какво ще ми причини. #-o