PDA

View Full Version : Джон Тери наследи Бекъм като капитан на Англия



Novkov
08-11-2006, 05:46
Джон Тери наследи Бекъм като капитан на Англия

http://sportal.bg/uploads/news/18855.jpg

Централният защитник на Челси Джон Тери беше определен за капитан на националния отбор на Англия, съобщиха от местната Футболна асоциация. Решението е на новоназначеният селекционер на „Трите лъва” Стив Макларън. Тери, който освен това носи лентата и в клубния си тим, наследява тази чест от Дейвид Бекъм. Досегашният капитан на англичаните се отказа от тази привилегия след края на Мондиала в Германия, но ще продължи да играе за първия тим, ако Макларън го извика. Другият кандидат да носи лентата на Англия беше Стивън Джерард от Ливърпул. Следващият мач на тима е в сряда срещу Гърция.

layna-govna
08-11-2006, 09:35
Съгласни ли сте, че Джон Тери взе капитанската лента

ти тъп ли си ве? кав прос....хахаха сагласни ли сме че тери я бил зел. напиши сагласни ли сте тери да вземе капитанската лента

П.П. бекъм вече не иска да е капитан щото са скарали с Джерард. Джерард му казал "можеш само да подаваш и да биеш положения, но не и да са бориш за топката и да защитаваш и да бягаш с нея" и бекам са напраел и са здумкали ахахахаха.не че е казал грешно Джерард.баш прав си е:) ВЪН НА ПОЗЬОРИТЕ!

Novkov
08-11-2006, 16:27
Съгласни ли сте, че Джон Тери взе капитанската лента

ти тъп ли си ве? кав прос....хахаха сагласни ли сме че тери я бил зел. напиши сагласни ли сте тери да вземе капитанската лента

П.П. бекъм вече не иска да е капитан щото са скарали с Джерард. Джерард му казал "можеш само да подаваш и да биеш положения, но не и да са бориш за топката и да защитаваш и да бягаш с нея" и бекам са напраел и са здумкали ахахахаха.не че е казал грешно Джерард.баш прав си е:) ВЪН НА ПОЗЬОРИТЕ!

"Да вземе?", май ти не си наред с времената. Той вече я взе за това въпроса е "съгласни ли сте, че Дж. Тери взе лената"

the_o.c_girl
08-11-2006, 16:37
ВЪН НА ПОЗЬОРИТЕ!знаеш ли какъв позьор ще ти дам!
гари невил би трябвало да вземе лентата :shock:

the_o.c_girl
08-11-2006, 21:13
За мен по-добър от Бекъм няма !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DaNgErOuS
08-11-2006, 21:56
За мен по-добър от Бекъм няма !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =D> =D> =D> =D>

midian
08-12-2006, 10:17
Мда съгласни сме.Макар че и други я заслужават.Тоя Макларън ме нерви...

teenkopele
08-12-2006, 15:16
Изобщо не ме интересува. :wink:

Dark_Poison
08-12-2006, 16:20
Гари Невил трябва да е капитан :evil: Що не е той?

teenkopele
08-12-2006, 18:31
Гари Невил трябва да е капитан :evil: Що не е той?

Защото е Джон Тери. :wink:

the_o.c_girl
08-12-2006, 18:49
Мда съгласни сме.Макар че и други я заслужават.Тоя Макларън ме нерви...и мен даже го мразяяяяяяяяяяяяяя :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

maldini
08-12-2006, 20:44
В момента в англииския национален отбор няма кой знае какви легенди,но все пак според мен все още Дейвид Бекъм заслужава капитанската лента,защото все пак е ветеран в националния за разлика от Тери,кой преди 5 6 години никой не беше чувал за него,ако не и по-малко,а ако трябва Бекъм да предава лентата на някой то според мен по достоен от Рио Фърдинанд няма.