PDA

View Full Version : Питане към вас момичета...



bbuilder
08-11-2006, 07:47
За вас тялото на едно момче важно ли е за да сте с него и за да правите секс???

alkobalko
08-11-2006, 07:53
Важно е както тялото, така и вътрешността на човека.

ELyTu
08-11-2006, 07:53
Важно е, не трябва да е някъв кльощав или пък много дебел :-D

х
08-11-2006, 07:55
ne! [-X

08-11-2006, 08:15
ooo opredeleno da nqma da go napravq s nqkoi koito da razkaje posle na celiq grad 4e sum spala s nego nito puk s nqkoi groznik [-(

krem4et0
08-11-2006, 08:47
не е важно-за предпочитене е да не е мускулест като културист-все едно стена прегръщам.Но това не е най-важното,за да правя секс с някой.Най-важното е да имам чувства и сексуално желание,което не е задължително да е породено от външния вид!

Paduan`
08-11-2006, 09:26
axaxax krem4et0 zakopa nashiq body-builder
priatelio , to si ti lichi ot nicka che si nqkuv super nabluskan
nqma losho , ama e smeshno da tursish priznanie na momichetata i da ti kazvat kolko si velik kato si napompal 32 cm ruka
tva se naricha kompleksarshtina 8)

qsno e che momichetata haresvat hubavi tela ...

Муки_рулз
08-11-2006, 09:28
За вас тялото на едно момче важно ли е за да сте с него и за да правите секс???
Джъст вижте Муки енд ю уилл форгот уат ис а мускулест бой.Муки ис соу мускулест анд ю уил уонт то фак уит хим веднага!

IKisseDAGirL
08-11-2006, 09:31
не точно само тялото, ами и визията му като цяло
просто трябва да ме привлича физически :wink:

ragingbull
08-11-2006, 10:00
okd momi4eta da vi privlicah da ne e muskulest, ami ako e tip kato men.....stegnato tqlo, ne nqkkavo raz6lqkanio i razpusnato, ama si e kosmati4ak....da kajem ima i po rucete, gurdite(dosta) i malko po ramenete...togava bi li ve privlqkul mom4e koeto e stegnato i kosmato.....men malko me sumnqva ama aide....neka da izleze 4e sum kompleksar! :smt006

Communist
08-11-2006, 10:02
За вас тялото на едно момче важно ли е за да сте с него и за да правите секс???
Момичета станаха много повърхностни и гледат само това за съжаление. :(

kudravoto
08-11-2006, 10:04
NE za da pravq seks s nqkoi trqbva da go obi4am i da znam 4e durji na men

Communist
08-11-2006, 10:08
NE za da pravq seks s nqkoi trqbva da go obi4am i da znam 4e durji na men
Дори да е грозник? :-)

I_love_dead_people
08-11-2006, 10:11
Зависи. На фигурата на момчетата по-скоро не й се отдава толкова голямо внимание, колкото на фигурата на момичетата. На мен ми е гадно да правя секс (уточнявам- само секс без чувства, защото ако съм влюбена, външния вид няма да ми прави впечатление!) с някого, чиито рамене са много широки, а надолу гърба става сравнително тесен. Не ми е приятно да правя секс с някоя клечка, на която му се виждат ребрата. И може би не ми е приятно кожата да е на петна (което няма общо с фигурата, но да кажа). Въпреки че ако ме възбужда, дори и да е с горните за мен недостатъци, ако ме възбужда, бих била с него.
Секса е и физическо, и психическо удоволствие. Мисля, че за да е пълно физическото удоволствие, трябва да си с човек, който ти харесва на външен вид, който да те привлича (е, нямам предвид, че някой с лоша фигура и с не хубаво лице не може да те задоволи!!!). Надявам се да сте ме разбрали правилно...

Ice_Queen
08-11-2006, 10:16
не точно само тялото, ами и визията му като цяло
просто трябва да ме привлича физически :wink:

разбира се . все пак трябва нещо да те привлича в човека за да ..имаш .. по-близки контакти с него!!!

ProstoAz
08-11-2006, 10:41
не точно само тялото, ами и визията му като цяло
просто трябва да ме привлича физически :wink:

Напълно съгласна! :)

KaRameL_f
08-11-2006, 10:49
Za da pravq seks s nqkogo trqbva da go obi4am ili nai malkoto da imam 4uvstva kam nego.Van6niq vid na 4oveka e ot ossobenno zna4enie-vse pak kato pogledne6 nqkoi vijda6 vansno6ta mu nali?

08-11-2006, 10:52
Ами нали, за да харесаш някой преди да го познаваш първо трябва да ти направи впечатление с външния си вид и след това като го опознаеш и го харесаш и вътрешно можеш да правиш секс без него... Моя приятел има мн хубаво тяло и ми е първия и така съм си свикнала - не мога да си представя да го правя с некав кльощав... :smt013 или пък да не мога да дишам от сланините му бляк :smt019 Хубаво е момчето да е с добро тяло - както момчетата гледат момичетата да имат хубави тела така и момичетата гледат за хубави тела

krem4et0
08-11-2006, 11:53
За да правя секс-трябва да има чувства.А чувствата ми не се определят от тегло,външен вид или брой на космите на квадратн сантиметър,а от човекът в цялост.Влюбвала съм се в големи грозници навремето,защото са имали не перфектен външен вид,а страхотно отношение към мен,обграждали са ме с нежност и внимание!

08-11-2006, 11:54
axaxax krem4et0 zakopa nashiq body-builder
priatelio , to si ti lichi ot nicka che si nqkuv super nabluskan
nqma losho , ama e smeshno da tursish priznanie na momichetata i da ti kazvat kolko si velik kato si napompal 32 cm ruka
tva se naricha kompleksarshtina 8)

qsno e che momichetata haresvat hubavi tela ...
преди да изказваш критика и мнение за някого няма да е лошо първо да го познаваш.Ти откъде знаеш аз колко съм наблъскан и колко ми е ръката? Пуснал съм темата не защото имам някакъв личен интерес, а защото напоследък забелязвам че момичетата (поне някои които познавам) се интересуват единствено от телата на момчетата , което ми се вижда доста глупаво. Аз също съм на мнение че за да си с някои трябва да имаш чувства към него, но това е друг въпрос.И още веднъж - не си създавай мнение за някого когото не познаваш! :wink:

luschka
08-11-2006, 12:03
Тялото е важно като първо впечатление. Иначе характера, същността на момчето са по-важни за мен.

08-11-2006, 12:06
Какво значение има тялото, по дяволите? И какво ако няма стегнато мускулесто тяло? Никоя от вас, която харесва напомпани 'пичове' няма да си направи труда да опознае момче с не дотам стегнато тяло? Така ли? Жалко за вас ... познавам толкова много свестни, прекрасни, мили момчета, които не са с 'перфектната' физика... и какво сами ли да си седят? Btw, аз не харесвам напомпани красавци...

mechtaq_za_teb
08-11-2006, 12:07
estestveno 4e e vajno :)

maybelline
08-11-2006, 12:54
Ако обичам момчето,значи обичам и тялото му и всичко изобщо...Едва ли бих харесала някой дето прилича на културист...както каза Krem4et0 - все едно прегръщаш стена...

Angel_Girl
08-11-2006, 16:50
Abe az mislq, 4e ne e eotlkova vajno tqloto na daden 4ovek, za6toto v kraina smetka ako pravi6 lubov s nqkoi/nqkoq ti 6te go priema6 takav kakavto e. A fiziakata na 4ovek za men e mn po malko vajno ot du6evnostta mu.

svetoslava_sliven
08-11-2006, 23:37
Za men nqma zna4enie kak izglejda stiga da go obi4am.

miloto_girl_4e
08-12-2006, 09:15
Не :!: Правя секс с човека, когото обичам, а не с някакъв, който примерно има перфектното тяло, но аз нямам никакви чувства към него ....

IdiOtKa
08-12-2006, 09:28
не

OlimpiA
08-12-2006, 17:28
Моя нито е първа красота, нито е някакъв супермен, ама работи, тъй де върши ми работа и си го обичам.....т.е. отговора ми е НЕ

Tempestjuji
08-12-2006, 17:37
За вас тялото на едно момче важно ли е за да сте с него и за да правите секс???
Джъст вижте Муки енд ю уилл форгот уат ис а мускулест бой.Муки ис соу мускулест анд ю уил уонт то фак уит хим веднага!

XAXAXA... :smt005 :smt005 :smt005
Муки изби рибата .. хахаха


А по темата: попринцип не гледам много тялото, а най-вече лицето...
Не обичам мускулести мъже :-k
И все пак е по-хубаво момчето да е по-голямо(едро) от мен.... 8-[

08-12-2006, 18:40
Важни са парите :wink: :lol: който не вярва да ми звънне!Парите и уменията.Никви тела и глупости-НЕЩО КОЕТО НЕ СЕ КУПУВА С ПАРИ СЕ КУПАВА С МНОГО ПАРИ просто тва е БГ и тва е реалността :wink:

CrazyWitch
08-12-2006, 20:45
Еми не няма .. мисля..Освен ако не е прекалено дебел или прекалено слаб. :-) Като пиша прекалено. Имам предвид ПРЕКАЛЕНО.