PDA

View Full Version : Сексуален проблем



problemen_tip
08-11-2006, 09:28
Здравейте!

Имам следния проблем и ми се ще ако някой е преживял същото да каже как се е справил.

Когато съм с приятелката ми трудно достигам до качествена ерекция. А когато все пак достигна, мога да я задържа много малко(1-2 минути) и след това настъпва изпразване. Какво мога да направя по въпроса, защото не се чувствам добре така. Живея в чужбина така че не ми препоръчвайте да ида на сексолог(тук е скъпо).

Благодаря

08-11-2006, 10:56
Може би с опита и с времето ще се оправиш..нз

yonic
08-11-2006, 11:03
Стрес. Предполагам щом не живееш във България, бачкаш много здраво, и нямаш време за почивка.

maybelline
08-11-2006, 13:00
Ако го правите с презерватив,изпразването се забавя.А за ерекцията...ами момичето да си 'поиграе' малко и то ще стане;)

CaSsPeR
08-11-2006, 13:07
na kolko godini si pi4 ?!

anichkaaa
08-11-2006, 13:15
Ако го правите с презерватив,изпразването се забавя.А за ерекцията...ами момичето да си 'поиграе' малко и то ще стане;)

Nofacenoname
08-11-2006, 13:22
na kolko godini si pi4 ?!
Омразна ми от тъпи въпроси на колко си!На колко си?НЕМОГА ДА РАЗБЕРА ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ?!?!ЧОВЕКА ИМА ПРОБЛЕМ а вие почвате с тъпите въпроси на колко си ми на 80 съм има ли проблем?!?!Малко вниквайте в заглавието и написаното от автора!Направо ми лазите по нервите вече с тия години много дразните!Извинявай пич/пичка някой да те е питал теб ти на колко си?!?!?Пример на 15 съм и не ми става пат*ата кажи ми сега какъв ми е проблема като толкова много познавате от годините?!?!
По темата:Може би ти се натрупва повече напрежение почини си 2-3 дена,успокой се всичко е от притеснение O:)

CaSsPeR
08-11-2006, 13:25
Pitam interesno mi e 6to ... v pove4eto slu4ai tva seslu4vana po malkite ...

08-11-2006, 13:27
Pitam interesno mi e 6to ... v pove4eto slu4ai tva seslu4vana po malkite ...
Ми след като ЖИВЕЕ и РАБОТИ в чужбина, нормално е да е голям..помисли малко бе

CaSsPeR
08-11-2006, 13:30
polovinata mi priqteli ( na po 16 17 god ) prez vakanciqta rabotqt v 4ujbina ....

CaSsPeR
08-11-2006, 13:32
A i mom4eto ne kazva 4e raboti moje da jivee tam s roditelite si ... ima mn varianti

^KaSiDi^
08-11-2006, 13:39
polovinata mi priqteli ( na po 16 17 god ) prez vakanciqta rabotqt v 4ujbina ....

daaaa....?!?!? i kak stava ? te nqmat pravo kaji rechi v BG da bachkat,pak chak v chujbina,malko trudno ti vqrvam...pak i koi normalen roditel shte si pusne deteto,zashtoto ako nqma 18 dvamata roditeli tr da podpishat,che sy syglasni i to tr da napusne stranata pone s ediniq ili s upylnomoshten pridrujitel....a i te nadali nqma da znaqt,che deteto im shte si skysa zadnika ot work v chujbina,to tuka ti izpivat akyla pak tam si predstavqm ;\ awe kak da e momcheto e nai malko na 20...

a po temata....ami az shtqh da ti kaja naistina da idesh na lekar,no ti kazvash,che ne mojesh,togava naistina se opitai da si pochinesh,da se pouspokoish,sig psihikata ti e dosta prenatovarena i zatva ne mojesh da dostignesh do kachestvena erekciq,dano malko pochivka ti pomogne ;)