PDA

View Full Version : prosto ne moga bez nego



08-11-2006, 10:58
obicham go ujasno mnogo otdavna.toi beshe razbral i uj mu pukashe,no ne go pokazvashe.vapreki 4e me narani az imah silite da si ostana priqtelka s nego.mina dosta vreme ot togava i moje bi toi si misli 4e sam zabravila lubovta si kam nego.no ne e taka :smt010 :smt010 :smt010 ne sam,a daje go obicham pove4e ot vsi4ko i vsi4ki i davam vsi4k0 za nego.varvqh napred zashtoto bqhme mnogo dobri priqteli,spodelqhme si vsichko,no se skarahme ujasno mnogo i sega ne vijdam smisal v nishto :smt010 :smt010 naistina nishty ne sam mu napravila,prosto mu kefna da se skarame,a ne go o4akvah :smt010 :smt010 :smt010 neznam kakvo da pravq!bez nego jivota mi nqma smisal :smt011 ne moga bez nego !kakvo da pravq ;{ kak da go zabravq

CrazyWitch
08-11-2006, 11:12
Почти всеки в тоя раздел иска отговор на въпроса --> "Как да го/я забравя". Мисля, че това "помогнете ми" не е уместно понеже ние наистина с нищо не може да ти помогнем :( ... Виж.. мога да ти кажа само да излизаш с приятели и т.н. Да се разсейваш. Не оставяй сама. Времето лекува. След време, ще осъзнаеш, че има и по-стойностни хора иии... Това е май от мен. Късмет!

luda`flirtajika
08-11-2006, 11:16
Почти всеки в тоя раздел иска отговор на въпроса --> "Как да го/я забравя". Мисля, че това "помогнете ми" не е уместно понеже ние наистина с нищо не може да ти помогнем :( ... Виж.. мога да ти кажа само да излизаш с приятели и т.н. Да се разсейваш. Не оставяй сама. Времето лекува. След време, ще осъзнаеш, че има и по-стойностни хора иии... Това е май от мен. Късмет!

suglasna sum-naistina vremeto lekuva :) ne ostaviai sama kolkoto i da ti se iska...i da ne iskash pak izlizai razseivai se..i naisitna nie ne mojem da ti pomognem koi znae kolko,samo ot 4asti no bori se sama. rano ili kusno ti shte go zabravish i shte sreshtnesh drug.a vpro4em na kolko si?

JuLiTo0o0o
08-11-2006, 11:20
znam 4e ne e lesno da se prejivee i az ot dulgo vreme se opitvam da zabravq edin 4ovek ne sum uspqla oshte, no se nau4ih da jiveq bez nego i da se radvam na malkite neshta. jelaq ti da imash po golqm uspeh ot men i naistina vremeto shte ti pomogne! gore glavata! \:D/

ANGEL4E
08-11-2006, 11:21
I AZ SAM NA TOVA MNENIE USPOKOI SE 6TE SI NAMERI6 POLOVINKATA QVNO TOI NE E ZA TEB

iiirish
08-11-2006, 15:22
Почти всеки в тоя раздел иска отговор на въпроса --> "Как да го/я забравя". Мисля, че това "помогнете ми" не е уместно понеже ние наистина с нищо не може да ти помогнем :( ... Виж.. мога да ти кажа само да излизаш с приятели и т.н. Да се разсейваш. Не оставяй сама. Времето лекува. След време, ще осъзнаеш, че има и по-стойностни хора иии... Това е май от мен. Късмет!

подкрепям

luda`flirtajika
08-11-2006, 17:42
Почти всеки в тоя раздел иска отговор на въпроса --> "Как да го/я забравя". Мисля, че това "помогнете ми" не е уместно понеже ние наистина с нищо не може да ти помогнем :( ... Виж.. мога да ти кажа само да излизаш с приятели и т.н. Да се разсейваш. Не оставяй сама. Времето лекува. След време, ще осъзнаеш, че има и по-стойностни хора иии... Това е май от мен. Късмет!

подкрепям

suglasna ne i sama