PDA

View Full Version : приятелките да ви копират



Vafli4aka
08-11-2006, 13:24
Случвало ли ви се е приятелките или приятелите да ви копират ,смисъл да подражават на вас .Да си купуват подобни дрехи като ваштие .Аз лично имам тоя проблем и супер много се дразня на това, защото не веднъж ми се е случвало. Важно е че ти си оригинала а те копието но е неприятно :-s

TSecret
08-11-2006, 13:27
da-imam edin primer koito e kopie na men s izklu4enie na cveta na kosata-kvato dreha si kupq,sled niakolko dni i tq q ima sa6ta....

miNiTo
08-11-2006, 13:31
am4i ne to4no,no da slu4valo se e nqkoi da me napodobqva
i ne se 4ustvam 4ak tolkz zle - 6ot tui zna4i 4e se obli4am qko i mi stafa qko
osven ako ne e tvarde prekaleno,ama to tui se slu4i samo vednaj...

fuck_you_baby
08-11-2006, 13:33
of tova e edno ot ne6tata koito nai-mnogo mrazq.predi imah edn pr koqto postoqnno me kopira6e vav vsi4ko.au samo kato se setq i pobesnqvam :smt013 tova e mnogo gadno.hora ne kopiraite [-X

SeXtAzYyY
08-11-2006, 13:44
ujas vsichki okolo men me kopirat v drehite, pohodkata,govora absoliutno vsi4ko koeto se seshtate nm me drazni i mn pyti sym se karala s tqh za tva :smt012

{}{}{}
08-11-2006, 14:05
yjasno mn mrazq da me kopirat ama mn se draznq ot tfa :evil: :evil: ima nqkolko momi4eta det go pravqt i dori dr xora im kazvat da sprat s tfa kopirane te pak edin pat na ednata i go kazax malko se ybidi no kfo da se prai da si imat stil bre..

In4iTu_
08-11-2006, 14:15
Ами да, случвало ми се е, но рядко...
Имам приятелка, която обаче е постоянно копирана от друга наша приятелка....Ужасно е..Тя даже си купи тениска с надпис "Don't coppy me" с цел да и намекне, че не и е особено приятно :wink:

tainstvenata
08-11-2006, 15:03
mi slu4vala mu se e... no ne mn 4esty ... da mn e gadnyyy .. i az mrazq da ima hora sas sashtite drehi kato men :smt011

priti_kiti
08-11-2006, 15:05
Случвало ли ви се е приятелките или приятелите да ви копират ,смисъл да подражават на вас .Да си купуват подобни дрехи като ваштие .Аз лично имам тоя проблем и супер много се дразня на това, защото не веднъж ми се е случвало. Важно е че ти си оригинала а те копието но е неприятно :-s приемай го като комплимент и не се дразни ;) Вярно,че е доста кофти но след като те копират значи те харесват :) Не се дразни и не обръщай внимание..

teen^baby
08-11-2006, 15:16
ами... случвало ми се е ..../на кой не му се е случвало някой да го копира?/
малко е гадничко наистина..... :smt012

Elektra_x
08-11-2006, 16:36
Случвало ли ви се е приятелките или приятелите да ви копират ,смисъл да подражават на вас .Да си купуват подобни дрехи като ваштие .Аз лично имам тоя проблем и супер много се дразня на това, защото не веднъж ми се е случвало. Важно е че ти си оригинала а те копието но е неприятно :-s
Позната история...моите приятелки също ме копират...особено една от тях :evil: Страшно много се дразня когато си купуват като моите неща...и то не подобни а абсоютно същите-цвят,модел... :evil: :evil: :evil:Зимата си купих ботуши(страшно много им е кефих)отидох с тях на даскало и въпросната ми приятелка много ги хареса,не отлепи поглед от тях ...добре всичко ок.На следващия ден отивам аз на училище и що да видя тя със абсолютно същите ботуши и ми излезе със номера че незнаела че имам такива(а предния ден даже ме кара да ги събуя да ги пробва)идеше ми да я убия.И така карах цяла зима с маратонки ;(.Молих тати да ми вземе други,но не му се даваха още 70 лв за ботуши :evil: Това беше едно от най-големите "копирвания" иначе редовно ме копира в косата ако аз съм със спусната и тя е със спусната,ако аз после я сплета на плитка и тя ще е така...и ме дразни страшно много със тази мания да копира другите :evil:

sometimes_
08-11-2006, 17:03
Случвало ми се е...
Две от съученичките ми са мнооого смешни, копират се взаимно. На единия ден едната идва с розово потниче, на другия втората идва със същото! На единия ден едната идва сплетена на плитки, на другия ден и другата така.Абе, страшма работа, съсипвам се да им се смея. :mrgreen:

/wan`a`doo/
08-11-2006, 17:13
Хах, да от 5ти до 7ми клас ми се е случвало :lol: Иначе някак си смешно ми звучи някоя приятелка да ме копира хах, все пак всеки си има стил, тва трябва да си много тъп да копираш някой, ебати детските истории...пхахахаах а и май вече съм преминала възрастта на подражаването :lol: а и като се замисля дори някоя приятелка да си купи нещо като мен, за мен тва не е копиране, просто се кефим на подобни неща блаааааа много тъпа ми се струва тая тема

Loshotia
08-11-2006, 17:20
Мен от края на осми клас една не престава да ме копира...тъпа пача....в стил, маниер, поведение- всичко. В началото много се дразнех, но вече ми е просто смешно

*Sumerian_Haze*
08-11-2006, 22:26
Sluchvalo mi se e nqkolko puti , no prosto ne obrushtam vnimanie , malko e drazneshto i Adski glupavo , no se staraq da ne obrushtam vnimanie ... :roll:

RedChil
08-11-2006, 22:33
Ебати сериозните проблеми имате...

Eclipse_bb
08-11-2006, 22:33
Ниииииикога! :evil:
Хората, които приемам като приятели, са завършени личности и никой от тях не би си помислил да копира нещо от някого!

ycMuBkaTa
08-11-2006, 22:50
За радост с моите приятелки не се копираме, защото имаме различен стил на дрехи, мислене, всичко. Кефим се на нешата, които носим, но никога не си купуваме еднакви дрехи. Докато в моя клас има едни клонинги дето имат еднакви дрехи, обувки, гримове, маниери, даже еднакви прашки си купуват, през зимата всеки ден идват с еднакви бодита и ние накрая си мислехме, че си ги сменят, ама те просто патките си купили всичките еднакви...Много тъпа работа...всички им се смеят, чак са жалки, а те се имат за голямата работа...

китето
08-11-2006, 23:03
da-imam edin primer koito e kopie na men s izklu4enie na cveta na kosata-kvato dreha si kupq,sled niakolko dni i tq q ima sa6ta....
мале ако на мен някоя ми направи такъв номер...ще прекопам градината на баба с нея!!! :evil: :evil: :evil:

moonbeam
08-11-2006, 23:23
ami slu4valo se e i tova stra6no mn me drazni

`Death`Whore`
08-11-2006, 23:25
Имам 2 приятелки - едната не се облича като мен и не би ме изкопирала, а другата е много по-шизофренична от мен. Не знам каква приятелка е тази, която ме използва за безплатен /и незнаещ/ моден консултант.

the dark angel
08-12-2006, 08:23
imam edna priqtelka koqto postoqnno me kopira6e po vsi4ko!!!edin den na men mi pisna i i kazah da spre,a tq mi otgovori 4e i stanalo maniq da bade kato men!POBESNQH :smt011

teenage_drama_queen
08-12-2006, 10:38
uuuh mrzq nqkoi da me kopira , napravo pobesnqvam... ina4e imah edna priqtelka koqto kakvoto si kupq az sled nqkolko dena i tq si kupuva6e podobno ne6to .. mnogo zle....

bunnie
08-12-2006, 10:52
mi da 4esno kazano mnoo 4esto mi se slu4va - do kum 5,6 klas im se vrazvah i izperkvah,ma posle ne6to mi stana i spqh da im obra6tam vnimanie.prosto e super tapo -o4evidno nqmat sobstveno mnenie...nz moje i sega da ima takiva individi,no ne se zaglejdam...prosto tva e na4ina - ne im obra6ta6 vnimanie i ne im pravi6 kefa kato te gledat 4e im se nervi6 ... [-X

Ice_Queen
08-12-2006, 11:26
Редовно е тва с копирането.... имам 1 приятелка.Говорим си и аз и казвам че мн обичам черно,че съм решила целия ми гардероб да е вече в черно...минават 2 дена.Аз ест. не съм си сменила целия гардероб..виждам тази приятелка с майка й .Майка й започна да ми дава наставления кака черното било за погребение бла бла...след седмица,дъщеря й (моята приятелка) беше от горе до долу в черно,а майка й беше с 3 нови ЧЕРНИ БЛУЗИ..... :---) ](*,) ...
Излизам с 1 съученичка и казвам : елелле обожавам корсети,утре идвам и си го взимам (видяхме го в 1 магазим на Шишман),на следващия ден аз съм въоражена с пари,отивам на даскало ( след тва щях да го купувам) и какво да видя...моята "приятелка" със същия този корсет..... ](*,) "АЕ кво е тва?"тя :"ама ти нали каза че не ти харесва :roll: ".... мн мн е дразнещо..честно..

I_love_dead_people
08-12-2006, 12:33
Имаше една мисъл... "Не искам приятел, който да ме копира, защото това сянката ми го може по-добре." За какво са ви тези приятели, които ви служат за огледало, които нямат собствен вкус? Това не е приятел, а... ксерокс!

rPo3HoTo
08-12-2006, 16:16
Дааа бе тук 'сички са уникални и неповторими и, разбираш ли, ги копират...ужжжас! Изобщо такива неща не трябва да ви правят впечатление...дори да е супер дразнещо (добре де признавам ...и мен са ме копирали...даже продължават...) просто спирате да движите с тия хора...'щото ако са ви истински приятели няма да се лепват за вас само заради 'стила'. Признайте си че и вие сте копирали! Макар че според мен ако приятелството е истинско даже в такива случаи бихте си помагали...Например скоро ще се пробивам на място, където и моя много добра приятелка има пиърс...вместо да ми се разсърди тя много ми помогна-даде ми обеца, заедно потърсихме добро студьо, даже и с мен щеше да идва...после аз се сетих за хубаво място за пробиване, тя много го хареса, но каза че няма да си прави за да не ми взима идеята....но вместо това я убедих да си направи, защото за мен това не е важно...не се притеснявам, че понякога се получава, че с приятелки имаме еднакви дрехи. Според мен всеки вдъхва определен вид на дрехата...тя не може да стои еднакво на 2ма човека! И винаги си личи от далече, кога стила е 'собствен' и кога 'взет'. Така, че момичета-дишайте! Не се притеснявайте, че друг ще ви измести...или и аз не знам к'во :) :)

kaka_lara
08-12-2006, 16:26
Имаше една мисъл... "Не искам приятел, който да ме копира, защото това сянката ми го може по-добре." За какво са ви тези приятели, които ви служат за огледало, които нямат собствен вкус? Това не е приятел, а... ксерокс! много добре казано O:) евалата \:D/

Exhausted`Soul
08-12-2006, 17:08
Ебати сериозните проблеми имате...

хах, ми да

обаче имам съвет за хората,които се използват за модели за подръжание...
-ако ходите голи няма кой да ви копира :lol: нали уж вс са нормални,а да ходиш гол според 'нормалните' е ненормално

п.с.който ме разбрал-разбрал :smt005

roksana
08-12-2006, 19:14
priqtelite ne me kopirat za6toto znaqt 4e syper mnogo se draznq no ima xora koto se opitvat da mi kopirat no ne mnogo ospe6no

white_chik
08-12-2006, 22:50
Ами на мене мноо често ми се е случвало и продължава да ми се случва.ИМам една приятелка,която преди много ме копираше.Аз си купя нещо и на следващтия ден тя си взима същото или почти същото и аз адски много се дразнех,но си поговорих с нея и тя ме разбра :wink:

Obitax
08-12-2006, 23:24
tva nqkoi da te kopira e stra6en problem napravo neznam kak ste go prejiveli ?? evala vi 4e ste namerili sili da go preodeleete .

alkobalko
08-13-2006, 09:41
И на мен ми се е случвало и е доста гадно. Щом стигна до маникюра, представете си. [-X Не го правете, защото е много гадно.

TSecret
08-13-2006, 10:56
Aleandra pri men noktite sa sa6testvenoto ne6to v koeto me kopira "moqta dvoini4ka"...slojih si noktoplatika-i tq si sloji,i kakvato dekoraciq si napravq az sled 2 denq i tq e sas sa6tata...posle i kazah 4e 6te karam kurs i tq se zapisa na sledva6tata sedmica....

techCandy
08-13-2006, 21:00
Хах, да от 5ти до 7ми клас ми се е случвало :lol: Иначе някак си смешно ми звучи някоя приятелка да ме копира хах, все пак всеки си има стил, тва трябва да си много тъп да копираш някой, ебати детските истории...пхахахаах а и май вече съм преминала възрастта на подражаването :lol: а и като се замисля дори някоя приятелка да си купи нещо като мен, за мен тва не е копиране, просто се кефим на подобни неща блаааааа много тъпа ми се струва тая тема
Мда, мили мой, това е жестоката истина, все още сте в детската градина, и
това е положението, ооо почти ви съчувствам.... А историята с ботушите беше толкова.....трогателна :cry: Тати не искал да и даде ОЩЕ 70лв за нови, защото видиш ли, онази имала същите като нейните, о какво предателство, каква трагедия.... :cry:

MimityYy
08-14-2006, 10:05
oo opreeleno imam toq problem !!! ujasno e !!!

I_love_dead_people
08-14-2006, 11:51
Колко интересно, че в този форум се събраха само жертвите на копирането... :smt009

TheMaggie
08-14-2006, 15:12
Случвало ли ви се е приятелките или приятелите да ви копират ,смисъл да подражават на вас .Да си купуват подобни дрехи като ваштие .Аз лично имам тоя проблем и супер много се дразня на това, защото не веднъж ми се е случвало. Важно е че ти си оригинала а те копието но е неприятно :-s
I az mnogo se draznq na tova,no vajnoto e 4e ti si im primera,i 4e TE podrazjavat na TEB,a ne Ti na TQH.Vapreki towa e mnogo drazne6to da te kopirat postoqnnno.

i'm so excited!
08-14-2006, 16:40
много се впрягате за глупости?!
имайте повече истински проблеми, и по-малко въображаеми.

6emet4e
08-14-2006, 20:26
ами да случвало ми се е и много се дразнех :evil: !ама тука не ставаше въпрос за дрехите а за прическа,държание,маниери и е такива работи! много се ядосвах щото мразя да има някви такива дето да се правят на такива които не са...а ние с тва момиче сме супер различни-нямаме нищо общо нито в характер,нито нищо :| и аз примерно като кажа нещо тя може да мисли точно обратното,но-не тя веднага трябва да се съгласи с мен да изкаже мнение колко съм права....и после се оказва че е на съвсем различно мнение и...ест излиза че само ми се мазни и... [-X
а аз на нея много яки скандали и бях вдигала де....и помогнаха и нищо не можеше да ми каже :smt019

cS_LaMeRkA
08-16-2006, 22:49
:x Това ми е до болка познато бе хора! ](*,) Повечето ми приятелки го прават (но в повечето случай неуспешно,а з съм некопирима :lol: ,поне за тях :roll:)Еми... понеже аз съ мси страннен човек например мога да слушам от ебаси жиците (метул) до ебаси члагарските кючеци (кефа се на aLL музика) и та начи може а съм запалено 'метълче' :roll: и лудо 'чалгарче' :-s :P ама немогат да ме копират щото една моя приятелка начи, понеже аз и разправам: "Леле, Лиде, страшна песен е т'ва баце слушай слуаш" (а беше неква на LP) а да поясня тя слуша само чалга и диско (dance) и аз почнах некви гривни знаете ги да си зимам, кефат ме не се праа на никва, и тя аре и тя... (аз понеже се обличам малко не ти пично за ф. анцузи, спортни глупости, редко с нещо по така...) и един пат се облекох с едни пантало нширок (попринцип обичам леко смъкнато, не обичам дрехи по мене! [-X (ама се случва да облека, като се обади тежката артилерия :smt075 ) ) и тя: "Ооо брао ве ти да не си с анцук" и аз дам... и к'во да вида аре и тя с гривни като мойте ... и тя ми вика еи чуи тая песен и ми пуска KoRn е паднах ти каам, после аз понеже цъкам една игра Counter-Strike (1.5) i Diablo II, и аз си лафа там с м-та от класа абе това така на Diabloto trade.. и такива за cs-a също и тя абе габ научиме искам да я играя (не защото и се игра е играта а щото вижда,че м-та ми объщат повече внимание (а аз я играя играта щото е готина и ме кефи) след това имаше там невки лексиконче глупости и имаше там "любимата ви интернет игра?" И аз писах Diablo II, и кво неква пача (отличничката на класа :smt019 ) и мисала и тя д2 II и аз и викам :"абе Бени ти верно ли играеш и тя дам ама се отказах и аз почнах да и викам "къв герой развиваш аз иама Java (Amazonka) ...(продължение няма да ву обеснявам) и тя ооо ама аз не я разбирам добре ама аз онова да ти го тури кон ма кво се праиш че я играеш... понеже съм дзвер пра тапоти лигавасе и т.н. и някой пачи съшото го правеха ( за да превлекът силния пол) 1. нямам такава цел (права го щотот аз съм си тапо съшество) 2. исмам си и гадже не ми требват мухлиовци ( ама те загорели миндйи такива и ... :smt019 :smt019) 3. Де*а като ме копирайте ме копирайте като хората а не се излагайте ! :smt019 :smt019 :smt019 :smt097 :smt097 :smt098

honey_reflection
08-18-2006, 01:22
Da.. sluchvalo mi se e.. i ne e mn priqtno.. !