PDA

View Full Version : Един въпрос, спешно до довечера отговорете :)



Darthkill
08-11-2006, 15:06
Една моя приятелка прави 3 месеца с гаджето си и ме попита къв подарък да купи на приятелят й .. ще ви помоля да си дадете мнението какво да му купи.

Подаръка е за момче , а не за момиче така че внимавайте кви отговори давате.

Благодаря предварително! Бъдете здрави !!!

veselka_15
08-11-2006, 15:16
Ми защо не му вземе парфюм на GALERIQ "EGO" много хубав парфюм а сьщо и BROSSI и двата са 4уесни.
И на темата май не и е тука мястото :!:

xixixixixi
08-11-2006, 15:24
Zavisi kakvo haresava toi!moje da mu vzeme nqkoq gooolqma plu6ena igra4ka no ako bqh az nqma6e predpo4eta tva! :wink: nqkakav parfum sa6to stava az na moq skoro mu podarih na La Coste ! na puma parfuma sa6to e hubav!

maybelline
08-11-2006, 15:33
По магазините е пълно с разни неща за влюбени двойки - плюшени сърца с пожелания,разни други сърчица...абе пълно е!Трябва момичето само да реши.

krem4et0
08-11-2006, 15:55
А защо трябва да му подарява нещо-аз не подарявам.Но все пак щом е решила да го прави да му подари нещо дребно и неангажиращо-да речем ключодържател-сърчице,малка плюшена играчка или направена от ная картичка.тези неща са по-мили от парфюм-че то ако всеки месец му подарява ще се разори-така де ще разори техните!

Nadelina
08-11-2006, 16:09
Posyvetvai q da napravi vecherta mu nezabravima.. A ne da ochakva che podaraka shte q napravi takava.. Neka mu kupi neshto koeto she mu vleze v prilojenie.. a ne neshto koeto sled vreme shte izhvyrli kato nenujna vesht sled kato e sedqlo v nqkoi ygyl na sekciata potynalo v prah.. Neka mu napravi nqkoi interesna i romantichna iznenada.. sychetana s neshto ot syrce :)

08-11-2006, 20:14
Ако иска да му подари нещо..хубаво,но защо да бъде на всеки месец и подарък? Така и той ще се чувства длъжен да харчи пари всеки месец.Незнам..не го разбирам това.Може да му подари нещо от сърце и наистина да не е голямо.Ако е по-голям и пие...може да му вземе бутилка от любимото му и да я изпият заедно,например с течен шоколад :) аз така бих направила.

Reich_06
08-11-2006, 20:36
sorry 4e 6te prozvu4i malko grubo,no vse pak nie ne go poznavame i =>neznaem kakvo mu haresva!moje da kupi ne6to banalno i razprostraneno kato dreha parfum i t.n,no ako naistina iska da go vpe4atli trqbva da izmisli ne6to sama,spored tova kakuv 4ovek e toi! :)