PDA

View Full Version : Къде бяха забранени тировете?



Fena
08-11-2006, 15:43
По кой участък от пътя на България бяха забранени движенията на тирове и камиони, и по кое време? :roll:

08-11-2006, 15:59
по пътя София-гр.Бургас и не само там 8-22h ....хубаво за тировете ама ся ако забранят и на жените да карат в тея часове (то ако не тир значи жена ще направи колона след себе си :evil: ) ще е песен :-({|=

Fena
08-11-2006, 16:07
:-k

...само че има доста пътища до Бургас :mrgreen:

А сега като се замисля май през Прохода на републиката минават... което е много лошо :|

Бе ше ходя до морето с колело :) За тва питам. Идеята ми е да мина през селото ми до Габрово. После през прохода на ребулкиката, обаче ако тировете са там ще трябва да катеря Шипка ( :shock: ), което мисля че е под възможностите ми :-D

Fena
08-11-2006, 16:09
А са кат се замисля тирове има и на Шипка ....АААААААА ква е тая държава бе :-D :-D :-D :-D :-D

08-11-2006, 16:18
весело изкарване на коледа и нова година по пътя :-D майтапа настрана ама те съветвам да не правиш тая грешка.110% ще стане беля по твоя вина и няма да плащаш ти а някой шофьор ще отнесе най малкото акт или купища проблеми по съдилища и др такива инстанции заради теб ако ти има нещо и ваште решат да го съдят(примерно).

Fena
08-11-2006, 16:58
Мечта ми е от малък и никой не може да ме спре да я изпълня :-D

А и май ще успея да навия един пич, който го е минавал това разстояние да дойде с мен :)

За 4, макс 5 дена сме до морето ;-)

honey_7o
08-11-2006, 18:51
Мечта ми е от малък и никой не може да ме спре да я изпълня :-D

А и май ще успея да навия един пич, който го е минавал това разстояние да дойде с мен :)

За 4, макс 5 дена сме до морето ;-)


Maniqk :mrgreen: Ne naistina nqma lo6o.I pak ti si po-dobre ima xora koito obikalqt po 5-6 darjavi za 1 mesec.A 6tom ti e me4ta ot malak,naistina nqma da e lo6o da q realizara6 aide i uspex osle pi6i kvo e stanalo

Fena
08-11-2006, 22:45
Кой знае, някой ден може повече.. :mrgreen:

Май точно българин беше тоя който направи околосветско с колело :lol:


Иначе един познат от друг форум е ходил до Пакистан (луд луд), и сега се жалваше щото земетресение е отнесло курорта където е бил. И сега няма как да отиде там ВТОРИ ПЪТ ! :mrgreen: хаха