PDA

View Full Version : Mai napravih gaf...molq help ;(



08-11-2006, 16:40
Zna4i imam si gadje,koeto v momenta e v drug grad ,ne e pri men ,no ste se vtrne.Ta problema e v tova 4e dnes izlqzoh na kafe s dve mom4eta i edna moq priqtelka,prosto kato priqteli i me vidq edin negov priqtel i sega mn se bezpokoq , moeto gadje da ne si pomisli neshto lo6o i da mi se razsyrdi , zashtoto sym obedena 4e ste mu kajat 4e sa me videli s 2 mom4eta , no az bqh na kafe s tqh 4isto priqtelski nishto pove4e:(
Ne iskam da se karam s gadjeto si , dyrja na nego i sega mn me e strah da ne go izgubq :( Kakvo da pravq daite mi syvet da mu kaja li ili ne . No az ne sym vinovna :(

luda`flirtajika
08-11-2006, 16:43
Zna4i imam si gadje,koeto v momenta e v drug grad ,ne e pri men ,no ste se vtrne.Ta problema e v tova 4e dnes izlqzoh na kafe s dve mom4eta i edna moq priqtelka,prosto kato priqteli i me vidq edin negov priqtel i sega mn se bezpokoq , moeto gadje da ne si pomisli neshto lo6o i da mi se razsyrdi , zashtoto sym obedena 4e ste mu kajat 4e sa me videli s 2 mom4eta , no az bqh na kafe s tqh 4isto priqtelski nishto pove4e:(
Ne iskam da se karam s gadjeto si , dyrja na nego i sega mn me e strah da ne go izgubq :( Kakvo da pravq daite mi syvet da mu kaja li ili ne . No az ne sym vinovna :(

imash pritesneniq samo ako si vinovna,no ti NE SI i za tova spokoino mojesh da mu kajesh,4e dokato go e nqmalo si izlziala s priqteli-vse pak si bila i s priqtelka exo ne go zabraiai

Nadelina
08-11-2006, 16:50
Kaji mu .. obadi mu se i mu kaji "Dneska izlizah s dve momcheta.." i tolkoz.. za da ne si misli neshto drguo toi..

Angel_Girl
08-11-2006, 16:54
Podkrepqm Nadelina. Odabi mu se i mu kaji predi da e razbral ot tqh.

luda`flirtajika
08-11-2006, 16:56
Podkrepqm Nadelina. Odabi mu se i mu kaji predi da e razbral ot tqh.
e tva ve4e e :)[b]"predi tqh"

adDicTeD`tO`yOu
08-11-2006, 18:31
Ми ако ти му кажеш преди тях ще е добре,защото ти си искрена..а и той все пак би трябвало да ти повярва,че всичко е чисто приятелски...все едно той няма момичета приятелки и не излиза с тях...

{sweet4e}
08-11-2006, 19:02
Веднага трябва да му се обадиш и да му кажеш всичко,защото неговите приятели мможе да си изопъчът нещата и ще стане по-лошо.Омай го там-ти знаеш как

maybelline
08-11-2006, 19:58
Имаш право да излизаш с приятели,но трябва Той да знае това,а не да го разбере като Surprise за след почивката.

piFka_LP
08-11-2006, 20:44
Веднага трябва да му се обадиш и да му кажеш всичко,защото неговите приятели мможе да си изопъчът нещата и ще стане по-лошо.Омай го там-ти знаеш как \:D/

JuLiTo0o0o
08-11-2006, 20:49
i az sum za istinata po dobre da razbere ot teb istinata ot kolkoto ot 3-ti lica absoliutni luji :-s

Elektra_x
08-12-2006, 10:19
Zna4i imam si gadje,koeto v momenta e v drug grad ,ne e pri men ,no ste se vtrne.Ta problema e v tova 4e dnes izlqzoh na kafe s dve mom4eta i edna moq priqtelka,prosto kato priqteli i me vidq edin negov priqtel i sega mn se bezpokoq , moeto gadje da ne si pomisli neshto lo6o i da mi se razsyrdi , zashtoto sym obedena 4e ste mu kajat 4e sa me videli s 2 mom4eta , no az bqh na kafe s tqh 4isto priqtelski nishto pove4e:(
Ne iskam da se karam s gadjeto si , dyrja na nego i sega mn me e strah da ne go izgubq :( Kakvo da pravq daite mi syvet da mu kaja li ili ne . No az ne sym vinovna :(
Ами като си дойде ти сама му кажи...обясни му че сте излязни просто като приятели и т.н. той ще разбере.Много по добре е ти да му кажеш отколкото да разбере от друг.Аз така бях излязла с гаджето на приятелката ми,но той ми е комшия и излязохме простокато приятели(познаваме се от 8 г) и така едни нейни приятели ни видяха в кафето и нии решихме да им се обадим и да им кажем и така нямаше проблеми.

LP_girl_14
08-12-2006, 10:31
Кажи му!Щом е било просто едно излизане на кафе,няма от какво да се притесняваш.Просто наистина трябва да му кажеш преди приятелите му,защото съм убедена че те ще изопачат малко нещата и после той ще те пита защо не си му казала и ще си помисли че си искала да прикриеш това.Така че бъди си искрена с него,обясни му как точно стоят нещата и той ще оцени честността ти.Не вярвам да го загубиш заради това

Eimi_{}
08-12-2006, 10:48
И аз мисля,че ти трябва да му кажеш,че тея момиченца да не поукрасят историята! :wink:

`Death`Whore`
08-12-2006, 10:50
Наистина - обаждаш му се, питаш го какво прави и казвап, че си излизала с приятели. Не е казано, че не трябва да се виждаш с хора.

KisskilleRcHe
08-12-2006, 10:51
Ми ако гаджето ти е такъв гъб, че те ревнива от собствените си приятели и не ти дава да излизаш на кафе с други момчета..... Просто го зарежи!!!!

luda`flirtajika
08-12-2006, 10:53
Наистина - обаждаш му се, питаш го какво прави и казвап, че си излизала с приятели. Не е казано, че не трябва да се виждаш с хора.

ami da-vse pak na nikoi ne mu e zabraneno :P

bibonka
08-12-2006, 10:54
obadi my se vednaga i my obqsni ...ne chakai da se vyrne zashtoto moje nqkoi ot horata,koito sa vi videli da my se obadi pryv...

08-12-2006, 12:15
Ne vijdam za6to se 4uvstva6 vinovna za tova 4e si pila kafe s tvoi poznati!Ako stane na vupros za tova i nqkoi e re6il da izkliukarstva(tva mnogo go mrazq)mu obqsni 4e si izlqzla s tqh da piete po ne6to kakvo tolkova,puk ako ne ti vqrva 4e e samo tova izlezte zaedno s teq hora,moje i priqtelstvo da zavurjete,znae6 li!?:)

DiabolicAngel
08-12-2006, 12:23
Просто му кажи ти истината,а не някой друг :)