PDA

View Full Version : kak da preodoa 6ibania sramili tam kvot e?



08-11-2006, 19:06
zdr na vs skoro popadnah na saita i mn mi haresa bravo na vs koito davat suvetite si ta eto i az iskam da pomola za suvet poprincip ne sam sramergliva dage ug sam otvorena ma kato vida niakoe mom4e po goliamo ot men a dori i kolkoto men mn se spi4am nz za6o a o6e pove4e kogato mom4eto e gotino prava se 4e gledam na dr posoka ne moga da go pogledna v o4ite ili v nai lo6ia slu6ai mi stava toplo i se iz4erviavam 6e poludaea ugasno e! durga se kat niakva smotania4k dage fr sa mi kazvali 4e v takiva momenti se edno ne sam az sega edno mom4e koeto mn mn haresvam toi su6o tkam tvurdi za men iska da izlezem no az ne moga... 6e se iz4erva i 6e se durga kat glupa4ka i posle edva li toi 6e ima su6oto mnenie za men ta kak da ne se spi4am kat vida mom4e pls pomo6!!!!! :cry:

{sweet4e}
08-11-2006, 19:07
опааа

anna_nalisiq
08-11-2006, 19:19
Ох и аз преди бях така.Направо ме беше срам да кажа и една думичка.Обаче вече не е същото.Просто си казвам,че не трябва да ми пука или пък си представям,че човека срещу мен ми е приятел-нищо повече(за този момент поне).Дори сега не се притеснявам когато изляза някъде да заговоря някое непознато момче.Мацка просто не трябва да ти пука-това е;)

miloto_girl_4e
08-11-2006, 19:40
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=50102