PDA

View Full Version : Голям проблем



помогнетемиплс
08-11-2006, 19:29
Гаджето ми е Пумак (това означава че изповядва мюсулманството ... потурчена е ) а аз ненавиждам турците това го разбрах днеска а аз мразя мн турците а мн я обичам какво да правя ? ](*,)

Nadelina
08-11-2006, 19:34
Mrazq turcite a q obicham? Haha.. ne stavai smeshen..

FaTaLn0t0_LaDy
08-11-2006, 19:36
ko tolkova misli6 e..est 4e 6a si ostane6 s neq...prosto ne moga da razbera takiva hora za koito religiqta e ot zna4enie.....6t0m se obi4ate kakvo trqbva da mu misli6....(tova 4e mrazi6 turcite zaradi nqkoi ili ne6t0 ne zna4i 4e trqq da mrazi6 seki edin ot tqh.. [-( )....... :-k ....

08-11-2006, 19:46
Аз го разбирам момчето.Когато години си живял с някакви идеали и си хранел омраза към нещо, а после трябва да го прегазиш..никак не е лесно.Пич, ако обичаш момичето..недей да я губиш заради това.Оцени я ако можеш като човек.А ако не те притеснява би ли споделил как реагира като разбра,щот аз съм в подобна ситуация.

08-11-2006, 20:23
Аз го разбирам момчето.Когато години си живял с някакви идеали и си хранел омраза към нещо, а после трябва да го прегазиш..никак не е лесно.Пич, ако обичаш момичето..недей да я губиш заради това.Оцени я ако можеш като човек.А ако не те притеснява би ли споделил как реагира като разбра,щот аз съм в подобна ситуация.


братле какво да ти кажа мн гадно аз наистина мразя циганите и турците 5 века са ни клали изнасилвали и сега има мн села които са ни превзели буквално при миълта тя каква е мн ми е трудно раздвоен сум мн я обичам но и ... просто никога няма да е като преди дори и да съм с нея невярвам да издържа дълго немога да променя стереотипите ми за 1 ден

adDicTeD`tO`yOu
08-11-2006, 20:25
Ахахаха...хм...ми къф е проблема за теб???Нали я обичапш?!?!

Муки_рулз
08-11-2006, 20:26
Гаджето ми е Пумак (това означава че изповядва мюсулманството ... потурчена е ) а аз ненавиждам турците това го разбрах днеска а аз мразя мн турците а мн я обичам какво да правя ? ](*,)
Муки хейтс турци енд Памаци ту!Аре да ги бийт ем ол!

Obitax
08-11-2006, 20:27
kak kvo da prai6 napraviq na sapun :-D :-D

Reich_06
08-11-2006, 20:30
emi ti q obi4a6,taka 4e trqbva da prieme6 i neinite nedostatuci! :)

JuLiTo0o0o
08-11-2006, 20:32
shtom q obi4ash zna4i q obi4ash takava kakvato e nezavisimo kakva religiq izpovqdva! :? 6tom si se vliubil v neq predi da razberesh kakva religiq izpovqdva zna4i mojesh da q obi4ash i sega !! tova e moeto mnenie pi4 ;-) :wink:

Legally_Blonde
08-11-2006, 20:41
Виж мой човек...не че нешо,но мисля,че в този сайт съм най-наясно с помаците!От 1 година съм влюбена в такъф!Те не са турци!Те са българи който през турското робство поради насилието на турците приемат тяхната вяра...и са потурчени...!Това е...това не трбва да ти пречи,ако наситина я обичаш!!!Ако я остваиш заради това....значи не я обичаш както ти сам твърдиш.... :-k Не мога да те разбера и пак казвам...помаците не са турци! [-( =; [-X

S_L_A_D_U_R_K_A
08-11-2006, 20:43
Виж мой човек...не че нешо,но мисля,че в този сайт съм най-наясно с помаците!От 1 година съм влюбена в такъф!Те не са турци!Те са българи който през турското робство поради насилието на турците приемат тяхната вяра...и са потурчени...!Това е...това не трбва да ти пречи,ако наситина я обичаш!!!Ако я остваиш заради това....значи не я обичаш както ти сам твърдиш.... :-k Не мога да те разбера и пак казвам...помаците не са турци! [-( =; [-X Съгласна съм

08-12-2006, 09:26
"немога да променя стереотипите ми за 1 ден" недей да ги променяш..тя те е харесала такъв, значи те приема такъв и евентуално те подкрепя.Нали се сещаш,че в момента на нея и е още по-зле от на теб,защото не си е избирала каква да бъде..а сега те губи без да има вина.Неможеш ли да не я приемаш по този начин..да съдиш за нея по характера и начина и на държание? Помисли за възможността ти да се беше родил такъв.Естествено ти си знаеш най-добре, надали някой от нас може да ти промени мнението..на мен ми е мъчно за момичето,честно казано.

08-12-2006, 09:38
lud mi si be man?
ne moje6 da promeni6 stereotipite si ,no moje6 da spre6 da q obi4a6,da razry6i6 ne6to krasivo?e ti si mn tup 4estno!!!!!!!!!!!!!!! ebasi,zna4i ti ne q obi4a6 istinski,izob6to ne izlizai s nomerata za principite.nima momi4eto e vinovno kakvo se e rodilo?qqq se stegni!

08-12-2006, 10:02
Една дума-САПУН!

luda`flirtajika
08-12-2006, 11:13
mrazish gi,no q obi4ash-q kaji kak staa... ili se nau4avash da gi obi4ash ili mrazish i neq-ili q praish edna ot nas :D:D:D:D:D

KisskilleRcHe
08-12-2006, 11:22
Оснаваш с нея и не ти пука че е помакиня!!!!!! Нали си я обичаш таква каквато е ..... Религията не я променя......

08-12-2006, 18:39
А тя ли ти каза или? Вярвай на себе си и кажи после какво си решил в крайна сметка!!!!

kudravoto
08-12-2006, 18:41
Виж мой човек...не че нешо,но мисля,че в този сайт съм най-наясно с помаците!От 1 година съм влюбена в такъф!Те не са турци!Те са българи който през турското робство поради насилието на турците приемат тяхната вяра...и са потурчени...!Това е...това не трбва да ти пречи,ако наситина я обичаш!!!Ако я остваиш заради това....значи не я обичаш както ти сам твърдиш.... :-k Не мога да те разбера и пак казвам...помаците не са турци! [-( =; [-X


много е права имам приятел който е помак и е много свестен :smt006

Mike-Jones
08-12-2006, 19:03
:evil: :evil: :evil: losho losho brat mi

BeBcHeTo
08-12-2006, 19:33
Nali q obi4a6???Togava kfo ti pre4i ostane6 s neq ili prosto i ti neznae6 kfo isaka6

Nationalist
08-12-2006, 19:52
Пумаците на са турци!!!

zoben_pitbul
08-12-2006, 20:19
Виж мой човек...не че нешо,но мисля,че в този сайт съм най-наясно с помаците!От 1 година съм влюбена в такъф!Те не са турци!Те са българи който през турското робство поради насилието на турците приемат тяхната вяра...и са потурчени...!Това е...това не трбва да ти пречи,ако наситина я обичаш!!!Ако я остваиш заради това....значи не я обичаш както ти сам твърдиш.... :-k Не мога да те разбера и пак казвам...помаците не са турци! [-( =; [-X
Дори ще добавя още нещо-щом изобщо ПИТА други хора какво да прави значи не я обича.Ако обичаш някого и през ум няма да ти минава за едната религия да се разделиш с него,така че пич...Ок,харесваш я,прецени си кое е по-важно за теб и действай.

Angel_Girl
08-13-2006, 00:35
Хах ако я обичаше истински нямаше да ни питаш какво да правиш. Това е смешно да се отказваш от човека, който обичаш само заради това, че е от друга националност.

Angel_Girl
08-13-2006, 00:37
Виж мой човек...не че нешо,но мисля,че в този сайт съм най-наясно с помаците!От 1 година съм влюбена в такъф!Те не са турци!Те са българи който през турското робство поради насилието на турците приемат тяхната вяра...и са потурчени...!Това е...това не трбва да ти пречи,ако наситина я обичаш!!!Ако я остваиш заради това....значи не я обичаш както ти сам твърдиш.... :-k Не мога да те разбера и пак казвам...помаците не са турци! [-( =; [-X
Така е права си. Аз съм имала приятелка туркиня и си е много свясно момичето. Какви са тея комплекси?Какви са тея расиски изпълнения?Какви са тея чудесии не ми е ясно?Нали уж я обичаш?

ATAKABG
08-13-2006, 00:49
Ама вие сте мн странни хора в тоя форум...Човекът ви обяснява,че си има ПРИНЦИПИ. Това,че голяма част от вас са хора без принципи си е ваш проблем. И аз мразя турците и всяква такава мюсюлманска сган.
Но ми е интересно защо чак сега си научил за това,че гаджето ти е такова? Може би не и личи. Може да е наполовина българка,може да не е толкова зле положението. Ако я обичаш наистина би трябвало да опиташ да преодолееш това,че приятелката ти има мюсюлманско в себе си...
Но все пак ми е интересно защо чак сега си го разбрал. Може би преди да тръгнеш с нея трябваше да се позаинтересуваш. Все нещо ще я издаде,ако е нехристиянка...

kisS``me
08-13-2006, 00:51
Една дума-САПУН!
awe prostio ... shto ne si gledash rabotata!ima turci,koito sa neshto mn poeche ot teb 100/100!!

Angel_Girl
08-13-2006, 01:14
Ама вие сте мн странни хора в тоя форум...Човекът ви обяснява,че си има ПРИНЦИПИ. Това,че голяма част от вас са хора без принципи си е ваш проблем. И аз мразя турците и всяква такава мюсюлманска сган.
Но ми е интересно защо чак сега си научил за това,че гаджето ти е такова? Може би не и личи. Може да е наполовина българка,може да не е толкова зле положението. Ако я обичаш наистина би трябвало да опиташ да преодолееш това,че приятелката ти има мюсюлманско в себе си...
Но все пак ми е интересно защо чак сега си го разбрал. Може би преди да тръгнеш с нея трябваше да се позаинтересуваш. Все нещо ще я издаде,ако е нехристиянка...
НИКОИ ПРИНЦИП НЕМОЖЕ ДА ТЕ НАКАРА ДА СПРЕШ ДАДЕН ЧОВЕК САМО ЗАРАДИ ТОВА, ЧЕ Е ОТ ДРУГА НАЦИОНАЛНОСТ.

LP_girl_14
08-13-2006, 01:19
Разбирам че си поставил пред себе си някакви граници,принципи и каквото и да е там,ама ако я обичаш наистина тва няма да ти пречи.Ако трябва да бъда честна и аз не съм особенно добре настроена към турци,помаци и цигани,но в крайна сметка всички сме хора.За да употребиш тази силна дума'обичам те " се предполага че наистина изпитваш това.А ако наистина изпитваш това,значи че трябва да я приемеш такава,каквато е.От теб си зависи дали това е основателна причина да сложиш край на връзката си с нея,или да продължите да сте заедно

asinka
08-13-2006, 01:36
shtom q obi4ash zna4i q obi4ash takava kakvato e nezavisimo kakva religiq izpovqdva! :? 6tom si se vliubil v neq predi da razberesh kakva religiq izpovqdva zna4i mojesh da q obi4ash i sega !! tova e moeto mnenie pi4 ;-) :wink:

да да съгласна съм с ЖуЛиТоОо ... каквато и да е щом я обичаш религията не е от значение ... [-X [-X [-X